"Pole marzeń" - McFit na polu!

Wrzuć na FacebookWrzuć na BlipWrzuć na WykopDrukujPowiadom znajomegoShare

Data napisania/wstawienia: 1. Marzec 2021 Dodane przez: KO Team

Minęły prawie dokładnie dwa tygodnie, odkąd w Niemczech McFit otworzył siłownie na świeżym powietrzu w różnych miejscach w Niemczech (np. na parkingach przed zamkniętymi obiektami), aby dać swoim członkom szansę na trening. Szczęście jednak nie trwało długo, ponieważ wszystkie tymczasowe obiekty sportowe zostały natychmiast zamknięte przez niemiecki Ordnungsamt.

Studia fitness są we większości krajach pomijane, podczas kiedy salony urody, fryzjerzy itp. mogli otworzyć. Pomimo faktu, że w Niemczech na siłowniach i podobnych obiektach trenuje ponad dwanaście milionów ludzi, branża sportowa jest w dużej mierze ignorowana. Z tego powodu McFit rozpoczął protest na świeżym powietrzu, na który część sprzętu siłowego i plakaty zostały umieszczone na polu pod Berlinem. Niezadowoleni entuzjaści sportu szybko przybyli, aby wyrazić niezadowolenie z decyzji rządu.

Z >FAKTYCZNYCH< danych niemieckiego Robert Koch Instytutu wiemy dokładnie, że ryzyko zarażenia się na siłowniach jest bardzo małe - przebywa tam po prostu za mało osób na 24h. Dane widzicie na dolnej grafice. O kilka tygodni temu przez polski rząd zaprezentowanych danych nie musimy rozmawiać, ponieważ pochodzą one z amerykańskiej >SYMULACJI< i trzeba powiedzieć, że rząd dopuścił się tutaj po prostu kłamstwa albo eksperci jak Prof. Horban czytają tylko abstrakty badań.

McFit złożył dzisiaj w Berlinie i dziewięciu innych miastach pozwy. Z dość dużym prawdopodobieństwem dotyczy to lokalizacji, w których powstały wcześniej wymienione zamknięte siłownie plenerowe.Osoby mieszkające w pobliżu Berlina są serdecznie zaproszone do tej wspaniałej akcji, znajdziecie tam siedem najważniejszych urządzeń, na których można spokojnie zrobić FBW.

Na polu od weekendu pojawia się coraz więcej osób, które wspierają akcje wstawiając zdjęcia treningu na Instastory:

 


Lubisz Kulturystykę Online? Wesprzyj Nas! Zajrzyj na jeden z naszych sklepów:
OURA LABS - Według nas najlepsze witaminy w Polsce stworzone by BEN TELLS - 7% OFF KOD "BEN"..
LUNA PHARM - 100% pewne PEPTYDY i SARMY - 7% OFF KOD "BEN".
Muscle Zone - 7% OFF KOD "BEN".

Zapraszamy również do śledzenia nas na: Facebooku oraz Instagram

Komentarze do artykułu: "Pole marzeń" - McFit na polu!

Dodaj komentarz

Nick:
Komentarz:
Pisząc akceptujesz Regulamin