Daniel Wilk w Kulturystyka Online
Martyna Kazmieczak w Kulturystyka Online

Wróć   Kulturystyka Online Forum > KULTURYSTYKA ONLINE > Odżywianie i dieta
Odpowiedz

Narzędzia wątku
stare 04-11-2014, 11:16
Użytkownik
Super Expert

Podziękował: 0
Dostał 113 razy "Dzięki" w 113 postach
Domyślnie Odp: Zmiejszanie ilości weglowodanów na rzecz zdrowych tłuszczy

+ suplementacja na keto

Żadnego carbo
Izolat dobry jako [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować]
Masło orz. Bez soli i cukru polecam meridian, obecnie FA
Alkan n
Colon c

I fajna sprawa na keto jest forma [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] a zwłaszcza krea alkalyn
Mozilla/5.0 (iPhone; CPU iPhone OS 7_1_2 like Mac OS X) AppleWebKit/537.51.2 (KHTML, like Gecko) Version/7.0 Mobile/11D257 Safari/9537.53
KierownikImprezy jest offline  
Wrzuć na Facebook Wrzuć na Blip Wrzuć na Wykop Share
Odpowiedź z Cytatem
Wybierz jakość Body Attack!
stare 04-11-2014, 12:25
Użytkownik
Super Expert

Podziękował: 8
Dostał 210 razy "Dzięki" w 209 postach

Utnij lekko kalorie z węgli najpierw (tluszcze tez bym pózniej ciął) i dodaj wiecej cardio ,ale rob to stopniowo a nie nagle bum i ketozy itp ,bo zleci Ci trochę wody i to będzie jedyny efekt. Zakładam ,że nie wspomagasz się z zewnątrz ,więc zabawy w jakieś ketozy ,vlcd i inne bajery są zbędne i przyniosą więcej problemów niż korzyści. Jedziesz dalej na zbilansowanej diecie tylko ze zmniejszoną kalorycznością.
kulfon jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 04-11-2014, 21:28
Użytkownik
Bywalec

Podziękował: 3
Dostał 7 razy "Dzięki" w 7 postach

Wątpię żeby jego dieta była zbilansowana Ja bym właśnie bawił się w obcinanie węgli, HIIT i DC.
Przecież 170 gr [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] , 5 gr WW na 1kg masy ciała, oraz 1 gr tłuszczy na 1 kg masy ciała to tylko na soku może coś dobrego zrobić albo na HGH.
Taurus jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 04-11-2014, 21:44
Użytkownik
Super Expert

Chodzi o to,że jak wcinasz przez x czasu przykładowo 5 tys kalorii to nie nie schodzisz z dnia na dzień na 2 tys i nie dowalasz do tego jeszcze nagle 2h aerobów w ciągu tygodnia. Schodzisz powoli żeby miało to wymierne korzyści ,a nie doprowadziło do tego,że szybko zatrzymasz się w miejscu. Pomijając już fakt,że BWT dobrane z dupy ,szczególnie,że kolega jest zalany.
kulfon jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 05-11-2014, 22:13
Moderator
Super Expert

Dostał 296 razy "Dzięki" w 285 postach

Zamiast ketogennej diety lepiej zrobić manipulacje węglowodanami. Czyli dni z lekką nadwyżką i dni powiedzmy na bilnasie ujemnym. Tak aby ogólny efekt tygowniowy bilansu był około -1000. Po za tym jak masz czas to cardio, ale jak gorzej z caasem to ostre trening dające wpierdziej jakieś interwały które podkręcą mocno metabolizm na kolejne dni.
TELEWIZOR jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 06-11-2014, 13:53
Użytkownik
Super Expert

Podziękował: 69
Dostał 39 razy "Dzięki" w 39 postach

Dokładnie jak nie szykuje się do zawodów to po co keton ? Węgle nisko i aeroby z tym ,że trzeba sie przyzwyczajać ,siła spada. Coś za coś.Jednak mam kolegę,który na ketozie bierze na barki 160 kg i to norma treningowa.
Osobiście Jestem za 2 max 3 g węgli,w końcu sam mózg potrzebuje ok 60g węgli,a co z kopytem na treningu? a skąd energia dla wewnętrznych narządów? Właśnie tu leży problem,bo Ktoś chce super masę i jeszcze redukuje,tyle,że więcej jest mięśni palonych niż węgli bo skąd ma organizm czerpać power jak węgli brak.
mamiroma4 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 06-11-2014, 14:58
Moderator
Super Expert

Mamiroma- w diecie tłuszczowej chodzi o to by przestawić organizm na czerpanie energii z tłuszczu a nie węgli więc spadek mocy itp jak wystąpi to powinien trwać tydziec około bo potem już normalnie funkcjonujesz chyba że coś źle robisz. A 60 węgli to jeszcze i tak powinna być ketoza jeżeli chodzi o mózg. Poczytaj trochę o biochemii roli tłuszczu w diecie hormonach witamin. Tłuszcz jest potrzebny jak najbardziej a ludzie się go tak boją
TELEWIZOR jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 06-11-2014, 16:14
Użytkownik
Super Expert

A węgle do prawidłowego funkcjonowania metabolizmu. Można zrezygnować z jednego lub drugiego na jakiś okres czasu ,ale nie opierać się na jednym źródle przez cały czas ,szczególnie jak nie dostarczasz hormonów z zewnątrz.
kulfon jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 06-11-2014, 16:45
Użytkownik
Super Expert

Podziękował: 69
Dostał 39 razy "Dzięki" w 39 postach

No koledzy tak się składa,że na własnej skórze doświadczyłem diete Dukana.Wiem wiem to nie ketoza bo tam minimum tłuszczy,ale i tak praktycznie samo [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] wcinałem (nie trenowałem niczego) od 1 listopad do 6 grudnia smalcu ubyło Mi 16 kg ! Zrobiłem wyniki badań i szok wszystko w normie Znajomy mówił,że keton owszem ale jak już się zdecyduje na redukcję.Wtedy 6 dni keton i jeden ładowanie węgli. Wiem TV że ludzie boją się tłuszczu i owszem ale nie wiedzą który jest dobry a który zły.Tak się złożyło,że wakacje odstawiły Mnie całkowiecie od siłowni ale od września 5 dni w tygodniu ,dziennie aeroby 4 x siłowy a waga do 3.11 ani drgnie więc węgle minimum jedynie w ciągu dnia 2 x banan i 100g płatków owsianych, pomidory,ogórki,sałaty.Reszta to białko.Te płatki przed treningiem 1,5 godziny to kopyto jest ale waga ruszyła w dół:zunge : oczywiście to nie całkowita ketoza,ale sam na sobie przekonuje się,że węgle to źródło smalcu w organiźmie. Oczywiście jako tłuszcz to aktualnie tylko migdały i orzechy brazylijskie + żółtko jaj.
mamiroma4 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 06-11-2014, 16:53
Moderator
Super Expert

Dlatego uważam że wszystkiego trzeba spróbowac jeżeli chodzi o dietę. Bo są efekty i na jakiś okres czasu warto doświadczyć czegoś nowego. Jednak na dłuższa metę to dieta zbilansowana. Przejść jakiś etap z dieta i powrót do. Zbilansowanej. Dodam że taka rotacja węglami gdzie jesz mało wysoko i średnia ilość węgli jest dieta normalną a efekty mogą być naprawdę świetne w budowie czystej masy
TELEWIZOR jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
Zasady postowania