Daniel Wilk w Kulturystyka Online
Martyna Kazmieczak w Kulturystyka Online

Wróć   Kulturystyka Online Forum > KULTURYSTYKA ONLINE > Odżywianie i dieta
Odpowiedz

Narzędzia wątku
stare 20-09-2013, 16:29
Użytkownik
Bywalec

Podziękował: 17
Dostał 0 razy "Dzięki" w 0 postach
Domyślnie Zastąpienie mięsa białkiem

Mam pytanie, czy mogę zastąpić mięso tzn. kurczaka białkiem lub innym suplementem diety? Dodam, że w swojej diecie mam 600 g kurczaka i 5 jajek (jeśli chodzi o [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] ) i chcę ograniczyć mięso do 200g, ponieważ zwyczajnie mi się przejadło. Białko jest też szybsze w przygotowaniu do pracy ( pracuję po 12h). Co sądzicie na ten temat?
arasultras jest offline  
Wrzuć na Facebook Wrzuć na Blip Wrzuć na Wykop Share
Odpowiedź z Cytatem
Wybierz jakość Body Attack!
stare 20-09-2013, 17:18
Użytkownik
Expert

Podziękował: 1
Dostał 10 razy "Dzięki" w 9 postach
Domyślnie Odp: Zastąpienie mięsa białkiem

A rób co chcesz ...
Obi-wan jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 20-09-2013, 19:06
Użytkownik
Bywalec

Czyli lepiej wciskać to w siebie.. Szkoda, że nie uzyskałem konkretnych odpowiedzi
arasultras jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 20-09-2013, 20:14
Użytkownik
Expert

Podziękował: 34
Dostał 28 razy "Dzięki" w 27 postach

Odżywka jest tylko jakby to powiedzieć dodatkiem do diety ( uzupełnienie diety), nie zastąpisz nią posiłków, w ekstremalnych warunkach możesz wypić [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] z płatkami , ale lepiej zjeść mięso, ryż , warzywa, zdrowe tłuszcze ,jeśli pracujesz popakuj sobie posiłki w pojemniki i szamasz , dużo ludzi tak robi,

Ostatnio edytowane przez malina77 ; 20-09-2013 o 20:30
malina77 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
malina77 otrzymał "Dzięki" za ten post od użytkownika:
delsebo (21-09-2013)
stare 20-09-2013, 20:29
Użytkownik
Bywalec

No właśnie o to chodzi, że tak robię, ale mi to strasznie nie smakuje, jem to na przymus. Nie wiem, może poszukam jakiś przepisów. Dodam, że dopiero od początku września stosuję dietę, więc jestem w tym amatorem, a zwłaszcza jeśli chodzi o aspekty kulinarne.
arasultras jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 20-09-2013, 20:34
Użytkownik
Expert

Podziękował: 34
Dostał 28 razy "Dzięki" w 27 postach

Cytat:
Napisał arasultras Zobacz post
No właśnie o to chodzi, że tak robię, ale mi to strasznie nie smakuje, jem to na przymus. Nie wiem, może poszukam jakiś przepisów. Dodam, że dopiero od początku września stosuję dietę, więc jestem w tym amatorem, a zwłaszcza jeśli chodzi o aspekty kulinarne.
Dzień w dzień to samo może przestać smakować , dodaj przypraw będzie lepiej , również jestem amatorką w tej dziedzinie , kombinuje cały czas haha
malina77 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 20-09-2013, 20:44
Użytkownik
Expert

Podziękował: 1
Dostał 10 razy "Dzięki" w 9 postach

Cytat:
Napisał arasultras Zobacz post
Czyli lepiej wciskać to w siebie.. Szkoda, że nie uzyskałem konkretnych odpowiedzi
Stary , ja jak chciałem się czegoś dowiedzieć to SZUKAŁEM wiadomości na Forum a nie czekałem aż mi ktoś poda pod nos wszystkie odpowiedzi ...ale takie czasy ze najlepiej na łatwiznę ...
A wałkowanie tematu pt: czy można zastąpić jedzenie mięsa - białkiem w proszku było przerabiane za wszystkie sposoby...tyle jest filmów, wypowiedzi ...Równie dobrze można spytać czy na siłowni należy podnosić ciężary ... .
Podstawy o które pytasz znajdziesz w każdym dziale o odżywianiu , a jeśli 600 g mięsa to dla Ciebie za dużo a 200g to w sam raz
to o czym więcej gadać ??? Chyba ze chcesz się potargować ze swoim organizmem ???
No ale upraszczając bo miałem ciężki tydzień : Z WYJĄTKIEM NIEMOWLAKA - NIE MOŻNA ZASTĄPIĆ MIĘSA - BIAŁKIEM W PROSZKU !
Obi-wan jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 20-09-2013, 21:02
Użytkownik
Expert

Podziękował: 6
Dostał 31 razy "Dzięki" w 30 postach

wiecej przypraw do kurczaka to bedzie smakować, ja sie przyznam ze sypie bardzo dużo bo też mi się przejadł kurczak
milono90 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 20-09-2013, 21:16
Użytkownik
Bywalec

Obi-wan nie wiem po co piszesz takie bezsensowne posty, które nic nie wnoszą. Nie pomagasz, a tylko się napinasz. Emocje idź wyładuj gdzie indziej, a nie tutaj. Nie interesuje mnie jaki miałeś tydzień, a skoro nie chcesz pomóc to po prostu nie pisz. Skoro założyłem temat tzn. że czegoś nie wiem. Nie uważam tego za jakieś przestępstwo, że nie wyszukałem informacji, która mi była potrzebna. Niektóre informacje są bardzo rozbieżne i często nie każdy myśli tak samo o danym aspekcie. Podsumowując: SKORO NIE MASZ NIC MĄDREGO DO POWIEDZENIA TO NIE UDZIELAJ SIĘ!
arasultras jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 20-09-2013, 21:29
Użytkownik
Super Expert

Podziękował: 69
Dostał 39 razy "Dzięki" w 39 postach

Kolego a dlaczego aż 600 g kurczaka ? 21 g x 6 = 126 g [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] ,a ile ważysz? Mnie osobiście najlepiej smakuje pierś kurczaka w przyprawie z Lidla (specjalna do kuraka) w jajku,panierka i na margarynę mmmmmmm zjadł bym tak na raz i 400 g kuraka ale to przeszłość ,teraz zwyczajnie gotuję piersi w lekko osolonej wodzie,z majerankiem kurkumą,pietruszka,pieprz,liść laurowy i co tylko z przypraw tam mogę wsypać ale i tak muszę do tego zrobić sos pomidorowy !!! Bo sucha,gotowana pierś kuraka to jak dla Mnie świetna sprawa na przesłuchania w Chinach zapychanie na torturach co do jajek to w jajku całym,średnio 12 g białka i aż 10 g tłuszczu, jak zjadasz 5 całych to pakujesz w siebie 50 g tłuszczu,więc Ja gotuje 5 szt,ale po 5 min wyjmuje 2, a 3 gotują się do twardości,potem mam 2 całe jajka na miękko i [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] z 3 (jakieś 110- 120g samego białka z jajka )
w całości masz ok 35 g białka i 20 g tłuszczu Ja na dzień wcinam 450 g białka w 3 po 150 g do posiłku,łącznie dziennie 190 g białka z mięsa ,jajek i ryb,
jedynie co to nie potrafię wciąć więcej niż maksymalnie 50 g ryżu do posiłku,a w ten sposób więgli mam za mało bo na 90kg wagi ,175 g węgli to trochę mało (powinno byc 4 g na kg czyli 4 x 90 daje 360g ) więc dziś po 2 tygodniowym taki dawkowaniu węgli,organizm sie upomniał o swoje !!!!!!
Chleb,dżem,słodycze,nawet chipsy wcinałem jednym ciągiem przez 20 min bez hamulców !!!!masakra
mamiroma4 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
Zasady postowania