Daniel Wilk w Kulturystyka Online
Martyna Kazmieczak w Kulturystyka Online

Wróć   Kulturystyka Online Forum > KULTURYSTYKA ONLINE > Doping i sterydy
Odpowiedz

Narzędzia wątku
stare 21-01-2016, 13:38
Użytkownik
Nowicjusz

Podziękował: 0
Dostał "Dzięki" 1 raz w 1 poście
Domyślnie Odp: Wyniki badań po 2 miesiącach MK-677 BRAWN

Zdecydowanie źle to swiadczy o MK-677. Jak odczucia poprzez czas stosowania? Może po prostu ten grelino-mimetyk na Ciebie nie działa.

z drugiej stronie badanie IGF-1 nie jest za bardzo wiarygodne. Bo ten we wkrwi albo osoczu nijak ma się do IGF-1 produkowanego w miesniach i nie trafia wgle do krwioobiegu.
Devilscut jest offline  
Wrzuć na Facebook Wrzuć na Blip Wrzuć na Wykop Share
Odpowiedź z Cytatem
stare 21-01-2016, 13:45
nix
Użytkownik
Nowicjusz

Dostał 11 razy "Dzięki" w 8 postach

No tak... ale nie ma co wyrokować chyba, bo brakuje badań "przed" i tak naprawdę nie wiemy jak w trakcie brania MK sytuacja się zmieniła. Można tylko gdybać.
nix jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 21-01-2016, 14:49
Użytkownik
Nowicjusz

Dostał 4 razy "Dzięki" w 3 postach

Tak jak pisałem wcześniej, odczucia całkiem odpowiadające tym z filmiku Bena. Apetyt, sny... Wszystko by się zgadzało, jednak wynik IGF niski.

Postaram się za kolejne dwa miesiące powtórzyć badanie bo i tak mam już dwie puchy MK zakupione wcześniej to je pasuje wykorzystać...

Chciałbym częściej to sprawdzać jednak u mnie IGF to koszt 95zł
morgoth2991 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 21-01-2016, 15:11
Ben
Boss
Super Expert

Podziękował: 128
Dostał 333 razy "Dzięki" w 230 postach

Mnie to tez bardzo dziwi, ja zrobię na sobie badania, IGF powinno być na prawdę prawie ciągle podwyższone. Efekt odczuwalny nie może być tylko od grelin mimetyku, bo ludzie nawet piszą, że ich nadgarstki bolą, jak na GH.

Musze pogrzebać na amerykańskich forach, co tam piszą. Na razie jutro i Sobota SST Seminarium.

Nie pisze dobrze po polsku...

Ben jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 21-01-2016, 15:26
Użytkownik
Nowicjusz

Dostał 4 razy "Dzięki" w 3 postach

No ja też powtórzę ale jak już przynajmniej jedno opakowanie tego Olympusa zjem bo jednak badanie nie jest tanie niestety, zresztą jak sam ibutamoren...

Ben, a czy podtrzymując dawkę na poziome 30mg ed powinienem spodziewać się wzrostu poziomu IGF czy raczej będzie się on utrzymywać na stałym poziomie w czasie?
morgoth2991 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 21-01-2016, 17:08
Użytkownik
Nowicjusz

Podziękował: 8
Dostał 5 razy "Dzięki" w 2 postach

Moim skromnym zdaniem te badania to odpowiedz, czy warto inwestować w mk-677. Na początek musze zaznaczyć, że sam uległem marketingowi i grupie ludzi zachwalających sarmy i mk w necie(m.inn. Ben), i zakupiłem sporo tego typu środków. O efektach ostaryny(a raczej ich braku) już pisałem. Mk-677 stosuje od pięciu tygodni. Podobno to za mało, by ocenić efektywność. Ok, więc na razie nie oceniam, poczekam aż wykorzystam to co mam ( zaopatrzyłem się na 3 miesiące, dobrze że sie wstrzymałem z zakupem na 6 miesięcy bo z początku taki miałem zamiar). Rad też posiadam, więc też go przetestuje.
Zauważyłem, że ludzmi zachwalającymi te środki są jedynie osoby, które czerpią z tego korzyść. Oczywiście są też ludzie na forum, którzy też twierdzą, że działaja na nich. Pytanie tylko, czy gdyby dostali placebo efekty nie byłyby podobne. Mówie tu o ludziach, którzy stosują sarmy bez SAA, bo to już jest troche inna historia.
Nie zdziwi mnie, jeśli sarmy trafią w końcu na tą samą półkę co tribullusy i inne tego typu środki- czyli na półkę środków, które niby coś tam robią w organiżmie, ale nie ma to żadnego widocznego wpływu na tkankę mięśniową i siłę. Jeśli nawet jakieś minimalne efekty widać, to stosunek ceny do efektów jest niewspółmierny.
Takie jest moje zdanie na chwile obecną. Nie chce tu się wdawać w żadne polemiki z ludzmi, którzy twierdzą, że na nich to działa. Na razie widze tylko badania ludzi, po których się okazuje, że to lipa. Nie wszystkie sarmy jeszcze testowałem. Może jeszcze zmienie zdanie. Aczkolwiek szczerze w to wątpie. Jeśli to nastąpi, napisze o tym i posypie głowę popiołem
jurek82 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
jurek82 otrzymał 4 razy "Dzięki" za ten post od użytkowników:
bruce1337 (21-01-2016), lukz81 (22-01-2016), rallypawlo (21-01-2016), Rising (23-01-2016)
stare 21-01-2016, 18:44
Użytkownik
Nowicjusz

Podziękował: 2
Dostał 14 razy "Dzięki" w 11 postach

to przeciez nie przypadek ze kulturysci najwiekszej federacji IFBB amatorzy jak i pro nie uzywaja SARMOW tylko leca z normalnym towarem oraz inj gh.
A czy to przypadek ze w jednym czasie zaczeto pimpowac? zachwalac? promowac? mowic...o sarmach?
wiekszosc na pewno odczuwa pompe i regeneracje ale czy jest to warte tej kasy? 3x taniej mozna miec te efekty na zwyklym tesciu i mecie/winie
Czy ktos kupil sobie mk677 od razu na pol roku? pewnie duzo osob skoro caly zapas w M-Z zostal wyprzedany wiec ogolnie interes sie udal
KAzdy sam musi ocenic czy to warte jest tej kasy juz pomijajace fakt ze np taki brown lubi sobie nasypac za malo caps w kazdym opakowaniu, a przeciez nie pakuje tego jakis Heniek w garazu...
masterblaster666 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
masterblaster666 otrzymał 2 razy "Dzięki" za ten post od użytkowników:
jurek82 (21-01-2016), rallypawlo (21-01-2016)
stare 21-01-2016, 20:19
Użytkownik
Nowicjusz

Podziękował: 2

Jeśli ktoś przede mną już pisał to wybaczcie, ale wysoki kortyzol z rana to normalna rzecz... Tak działa rytm dobowy naszego organizmu i około 6:30 następuje najwyższe stężenie tego hormonu w organizmie
erhau jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
erhau otrzymał "Dzięki" za ten post od użytkownika:
p4wc10 (27-01-2016)
stare 21-01-2016, 20:58
Użytkownik
Nowicjusz

Wrzućcie sobie 8-12 mg LGD + 30mg MK to nawet bez podkładu przez 8 tygodni was ładnie porobi.
U mnie efekty były widoczne gołym okiem z tygodnia na tydzień także [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] to nie jest.
Po 8 tygodniach można dalej lecieć MK i też będzie fajnie szło.
Jeśli ktoś twierdzi, że to nie działa to albo dostał wyjebke albo nie miał w ręku tych środków.
nick810 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
nick810 otrzymał "Dzięki" za ten post od użytkownika:
pyra (24-01-2016)
stare 21-01-2016, 21:03
Użytkownik
Nowicjusz

Podziękował: 18

a podczas stosowania MK-677 zaobserwowałeś utratę tkanki tłuszczowej, wzrost masy mięśniowej? Autorze tego wątku. Pozdrawiam.
KarolWielki jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
Zasady postowania