Daniel Wilk w Kulturystyka Online
Martyna Kazmieczak w Kulturystyka Online




Wróć   Kulturystyka Online Forum > KULTURYSTYKA I SPORTY SIŁOWE > Inne dyscypliny sportu
stare 31-03-2011, 14:58
Moderator
Super Expert
 
Avatar Arnold
 
Zarejestrowany: Nov 2010
Postów: 56 213
Podziękował: 141
Dostał 603 razy "Dzięki" w 592 postach
Domyślnie Wyniki 18th Senec Hand




Oto przed wami zakonczone niedawno wyniki Senec Hand.



18th Senec hand, Senec, 26.3.2011

Men's Juniors Right Hand 65 Kg
1. Glod, Dominik (AWK Prešov) 10 Pts.
2. Hristov, Yolian (BUL) 7 Pts.
3. Kolník, Michal (CZE) 5 Pts.
4. Jánošík, Marek (AWK Cerveník) 4 Pts.
5. Kadiš, Matúš (AWK Zlaté Moravce) 3 Pts.

Men's Juniors Left Hand 65 Kg
1. Hristov, Yolian (BUL) 10 Pts.
2. Kolník, Michal (CZE) 7 Pts.
3. Kadiš, Matúš (AWK Zlaté Moravce) 5 Pts.
4. Jánošík, Marek (AWK Cerveník) 4 Pts.

Women's Juniors Right Hand 55 Kg
1. Olešová, Judita (AWK Rabca) 10 Pts.
2. Deneumostier, Jane (BEL) 7 Pts.
3. Kovaříková, Eliška (CZE) 5 Pts.
4. Kleinová, Nicole (CZE) 4 Pts.
5. Charvátová, Kristína (AWK Cerveník) 3 Pts.
6. Thiry, Charlotte (BEL) 2 Pts.

Women's Juniors Left Hand 55 Kg
1. Olešová, Judita (AWK Rabca) 10 Pts.
2. Kovaříková, Eliška (CZE) 7 Pts.
3. Charvátová, Kristína (AWK Cerveník) 5 Pts.
4. Deneumostier, Jane (BEL) 4 Pts.
5. Kleinová, Nicole (CZE) 3 Pts.
6. Thiry, Charlotte (BEL) 2 Pts.

Women's Seniors Right Hand 60 Kg
1. Debnarova, Lucia (AWK Senec) 10 Pts.
2. Larina, Ekaterina (RUS) 7 Pts.
3. Raeva, Mariya (BUL) 5 Pts.
4. Vojtková, Lenka (CZE) 4 Pts.
5. Zsirai, Judit (HUN) 3 Pts.
6. Dařilková, Šárka (CZE) 2 Pts.
7. Vojtková, Markéta (CZE) 0 Pts.
8. Čajková, Daniela (AWK Rabca) 0 Pts.

Women's Seniors Left Hand 60 Kg
1. Debnarova, Lucia (AWK Senec) 10 Pts.
2. Larina, Ekaterina (RUS) 7 Pts.
3. Zsirai, Judit (HUN) 5 Pts.
4. Vojtková, Lenka (CZE) 4 Pts.
5. Raeva, Mariya (BUL) 3 Pts.
6. Dařilková, Šárka (CZE) 2 Pts.
7. Vojtková, Markéta (CZE) 0 Pts.
8. Čajková, Daniela (AWK Rabca) 0 Pts.

Men's Masters Right Hand 70 Kg
1. Capra, Franco (ITA) 10 Pts.
2. Agadzhanyan, Artur (RUS) 7 Pts.
3. Debnár, Michal (AWK Senec) 5 Pts.

Men's Masters Right Hand 90 Kg
1. Kis, Gyula (AWK Komárno) 10 Pts.
2. Rojkó, Zoltán (HUN) 7 Pts.
3. Labaj, Ján (AWK Liptovský Mikuláš) 5 Pts.
4. Szilagyi, Sandor (GER) 4 Pts.

Men's Masters Left Hand 70 Kg
1. Agadzhanyan, Artur (RUS) 10 Pts.
2. Debnár, Michal (AWK Senec) 7 Pts.

Men's Masters Left Hand 90 Kg
1. Labaj, Ján (AWK Liptovský Mikuláš) 10 Pts.
2. Kis, Gyula (AWK Komárno) 7 Pts.
3. Szilagyi, Sandor (GER) 5 Pts.
4. Rojkó, Zoltán (HUN) 4 Pts.

Men's Seniors Right Hand 65 Kg
1. Georgievski, Mário (AWS ATU Košice) 10 Pts.
2. Majkút, Lukáš (AWK Vavrečka) 7 Pts.
3. Glod, Dominik (AWK Prešov) 5 Pts.
4. Mihály, Bene (HUN) 4 Pts.
5. Streďanský, Jozef (AWK Tatran Žarnovica) 3 Pts.
6. Zapletal, Michal (CZE) 2 Pts.
7. Rigo, Gejza (AWK Senec) 0 Pts.
8. Kaiser, Krisztian (HUN) 0 Pts.
9. Hollý, Milan (AWK Tatran Žarnovica) 0 Pts.
10. Milani, Stefano (ITA) 0 Pts.
11. Janík, Marek (AWK Senec) 0 Pts.
12. Sunde, Jan Erik (NOR) 0 Pts.
13. Jánošík, Marek (AWK Cerveník) 0 Pts.
14. Čičo, Zdenko (AWK Cerveník) 0 Pts.
15. Sedláček, Martin (AWK Trnava) 0 Pts.

Men's Seniors Right Hand 70 Kg
1. Gettler, Pavol (AWK Banská Štiavnica) 10 Pts.
2. Gregoricka, Ivan (AWK Ivanka pri Dunaji) 7 Pts.
3. Baskov, Zinovij (NED) 5 Pts.
4. Fáber, Milan (AWK Banská Štiavnica) 4 Pts.
5. Meňhárt, Martin (AWK Liptovský Mikuláš) 3 Pts.
6. Svoboda, Michael (CZE) 2 Pts.

Men's Seniors Right Hand 75 Kg
1. Balabanov, Viktor (BUL) 10 Pts.
2. Diouf, David (FRA) 7 Pts.
3. Dimitrov, Plamen (BUL) 5 Pts.
4. Kozolka, Tomáš (AWK Tatran Žarnovica) 4 Pts.
5. Turňa, Jan (AWK Zvolen) 3 Pts.
6. Bonev, Todor (BUL) 2 Pts.
7. Molnár, Roland (AWK Galanta) 0 Pts.
8. Goedhart, Antoine (NED) 0 Pts.
9. Siklenka, Miloš (AWK Zlaté Moravce) 0 Pts.
10. Knotek, Tomáš (AWK Tatran Žarnovica) 0 Pts.
11. Paška, Jozef (AWK Zvolen) 0 Pts.
12. Heuse, Olivier (BEL) 0 Pts.
13. Selecký, Eduard (AWK Zvolen) 0 Pts.
14. Štefanko, Peter (AWK Revúca) 0 Pts.
15. Zouhar, Leoš (CZE) 0 Pts.
16. Janáč, Peter (AWK Cerveník) 0 Pts.

Men's Seniors Right Hand 85 Kg
1. Germánus, Ján (AWK Revúca) 10 Pts.
2. Gashevski, Cvetan (BUL) 7 Pts.
3. Golemanov, Daniel (BUL) 5 Pts.
4. Hervay, Ladislav (AWK Senec) 4 Pts.
5. Somogyi, David (HUN) 3 Pts.
6. Chladný, Peter (AWK Senec) 2 Pts.
7. Sloboda, Michal (AWK Senec) 0 Pts.
8. Kyjovský, Michal (AWK Banská Štiavnica) 0 Pts.
9. Klein, Radek (CZE) 0 Pts.
10. Šofranko, Roman (AWS ATU Košice) 0 Pts.
11. Hemmels, Nicolas (BEL) 0 Pts.
12. Tortorici, Massimiliano (ITA) 0 Pts.
13. Kollárik, Róbert (AWK Senec) 0 Pts.
14. Lascsák, Anton (AWS ATU Košice) 0 Pts.
15. Likavčan, Róbert (AWK Cerveník) 0 Pts.
16. Dombó, Tamás (HUN) 0 Pts.
17. Misias, Evangelos (GRC) 0 Pts.
18. Staroba, Jozef (AWK Zlaté Moravce) 0 Pts.
19. Straka, Viliam (AWK Zlaté Moravce) 0 Pts.
20. Dávidek, Róbert (AWK Cerveník) 0 Pts.
21. Lassu, Peter (AWK Senec) 0 Pts.
22. Málek, Rastislav (AWK Senec) 0 Pts.
23. Vyletel, David (AWK PRST Bratislava) 0 Pts.

Men's Seniors Left Hand 65 Kg
1. Hollý, Milan (AWK Tatran Žarnovica) 10 Pts.
2. Streďanský, Jozef (AWK Tatran Žarnovica) 7 Pts.
3. Kaiser, Krisztian (HUN) 5 Pts.
4. Sedláček, Martin (AWK Trnava) 4 Pts.
5. Sunde, Jan Erik (NOR) 3 Pts.
6. Majkút, Lukáš (AWK Vavrečka) 2 Pts.
7. Janík, Marek (AWK Senec) 0 Pts.
8. Zapletal, Michal (CZE) 0 Pts.
9. Jánošík, Marek (AWK Cerveník) 0 Pts.
10. Čičo, Zdenko (AWK Cerveník) 0 Pts.
11. Mihály, Bene (HUN) 0 Pts.

Men's Seniors Left Hand 70 Kg
1. Georgievski, Mário (AWS ATU Košice) 10 Pts.
2. Baskov, Zinovij (NED) 7 Pts.
3. Gettler, Pavol (AWK Banská Štiavnica) 5 Pts.
4. Svoboda, Michael (CZE) 4 Pts.
5. Meňhárt, Martin (AWK Liptovský Mikuláš) 3 Pts.
6. Gregoricka, Ivan (AWK Ivanka pri Dunaji) 2 Pts.
7. Fáber, Milan (AWK Banská Štiavnica) 0 Pts.

Men's Seniors Left Hand 75 Kg
1. Dimitrov, Plamen (BUL) 10 Pts.
2. Balabanov, Viktor (BUL) 7 Pts.
3. Bonev, Todor (BUL) 5 Pts.
4. Kozolka, Tomáš (AWK Tatran Žarnovica) 4 Pts.
5. Diouf, David (FRA) 3 Pts.
6. Molnár, Roland (AWK Galanta) 2 Pts.
7. Goedhart, Antoine (NED) 0 Pts.
8. Turňa, Jan (AWK Zvolen) 0 Pts.
9. Paška, Jozef (AWK Zvolen) 0 Pts.
10. Selecký, Eduard (AWK Zvolen) 0 Pts.
11. Zouhar, Leoš (CZE) 0 Pts.
12. Heuse, Olivier (BEL) 0 Pts.

Men's Seniors Left Hand 85 Kg
1. Málek, Rastislav (AWK Senec) 10 Pts.
2. Hervay, Ladislav (AWK Senec) 7 Pts.
3. Golemanov, Daniel (BUL) 5 Pts.
4. Chladný, Peter (AWK Senec) 4 Pts.
5. Somogyi, David (HUN) 3 Pts.
6. Klein, Radek (CZE) 2 Pts.
7. Kollárik, Róbert (AWK Senec) 0 Pts.
8. Lascsák, Anton (AWS ATU Košice) 0 Pts.
9. Hemmels, Nicolas (BEL) 0 Pts.
10. Likavčan, Róbert (AWK Cerveník) 0 Pts.
11. Germánus, Ján (AWK Revúca) 0 Pts.
12. Šofranko, Roman (AWS ATU Košice) 0 Pts.
13. Sloboda, Michal (AWK Senec) 0 Pts.
14. Staroba, Jozef (AWK Zlaté Moravce) 0 Pts.
15. Dávidek, Róbert (AWK Cerveník) 0 Pts.
16. Straka, Viliam (AWK Zlaté Moravce) 0 Pts.
17. Vyletel, David (AWK PRST Bratislava) 0 Pts.

Women's Seniors Right Hand 60+ Kg
1. Očipová, Veronika (AWK Prešov) 10 Pts.
2. Nosková, Gabriela (CZE) 7 Pts.
3. Boháčová, Mária (AWK Ivanka pri Dunaji) 5 Pts.
4. Ivanfi, Brigita (HUN) 4 Pts.
5. Petrová, Dagmar (Kráľova pri Senci) 3 Pts.
6. Hakvoort, Marijke (NED) 2 Pts.
7. Policianová, Lenka (AWK Prešov) 0 Pts.
8. Kovalcsiková, Krisztina (AWK Ivanka pri Dunaji) 0 Pts.
9. Svobodová, Zuzana (CZE) 0 Pts.

Men's Seniors Right Hand 95 Kg
1. Babayev, Rustam (UKR) 10 Pts.
2. Kostadinov, Krasimir (BUL) 7 Pts.
3. Golemanov, Stoyan (BUL) 5 Pts.
4. La Cola, Cedric (BEL) 4 Pts.
5. Kovács, Peter (HUN) 3 Pts.
6. Harcarik, Gabriel (AWK Prešov) 2 Pts.
7. Georgiev, Martin (BUL) 0 Pts.
8. Tenkel, Roman (AWK Banská Štiavnica) 0 Pts.
9. Skaličan, Peter (AWK Senec) 0 Pts.
10. András, Károlyi (HUN) 0 Pts.
11. Nentjes, Hendrik (NED) 0 Pts.
12. Černák, Štefan (AWK Tatran Žarnovica) 0 Pts.
13. Ferienčík, Oliver (AWK Zvolen) 0 Pts.
14. Buhaj, Ján (AWS ATU Košice) 0 Pts.
15. Kis, Gyula (AWK Komárno) 0 Pts.
16. Szorád, Juraj (AWK Komárno) 0 Pts.
17. Molnari, Ladislav (AWK Ivanka pri Dunaji) 0 Pts.
18. Filip, Ján (Krupina) 0 Pts.
19. Petrovka, Tomáš (AWS ATU Košice) 0 Pts.

Men's Seniors Right Hand 95+ Kg
1. Lamparrelli, Frank (ITA) 10 Pts.
2. Michalicka, Juraj (AWK Zvolen) 7 Pts.
3. Cappa, Davide (ITA) 5 Pts.
4. Gattoni, Michael (FRA) 4 Pts.
5. Tomaga, Rastislav (AWK Tatran Žarnovica) 3 Pts.
6. Yeutukhovich, Barys (NED) 2 Pts.
7. Ďalák, Marián (AWK Trnava) 0 Pts.
8. Minarovič, Martin (AWK Trnava) 0 Pts.
9. Dobrovič, Radoslav (AWK Banská Štiavnica) 0 Pts.
10. Hlubík, Matúš (AWK Trnava) 0 Pts.
11. Tesarik, Dusan (CZE) 0 Pts.
12. Pápay, Richard (Šaľa) 0 Pts.
13. Rózsa, Tomáš (AWK Galanta) 0 Pts.
14. Vodák, Martin (CZE) 0 Pts.
15. Bogdán, Robert (HUN) 0 Pts.
16. Brusentsev, Maksym (UKR) 0 Pts.
17. Buhler, Ueli (SWI) 0 Pts.
18. Hlubík, Samuel (AWK Trnava) 0 Pts.
19. Alborghetti, Francesco (ITA) 0 Pts.
20. Mozola, Lukáš (AWK Zvolen) 0 Pts.
21. Bukta, Lászlo (HUN) 0 Pts.
22. Schmidt, Adam (POL) 0 Pts.
23. Samko, Marek (AWK Revúca) 0 Pts.

Men's Seniors Left Hand 95 Kg
1. Kovács, Peter (HUN) 10 Pts.
2. Golemanov, Stoyan (BUL) 7 Pts.
3. Georgiev, Martin (BUL) 5 Pts.
4. Harcarik, Gabriel (AWK Prešov) 4 Pts.
5. Mišovič, Peter (AWK Galanta) 3 Pts.
6. Černák, Štefan (AWK Tatran Žarnovica) 2 Pts.
7. András, Károlyi (HUN) 0 Pts.
8. Tenkel, Roman (AWK Banská Štiavnica) 0 Pts.
9. Smekal, Norbert (AWK Revúca) 0 Pts.
10. Skaličan, Peter (AWK Senec) 0 Pts.
11. Nentjes, Hendrik (NED) 0 Pts.
12. Petrovka, Tomáš (AWS ATU Košice) 0 Pts.
13. Szorád, Juraj (AWK Komárno) 0 Pts.
14. Molnari, Ladislav (AWK Ivanka pri Dunaji) 0 Pts.
15. Buhaj, Ján (AWS ATU Košice) 0 Pts.
16. Kis, Gyula (AWK Komárno) 0 Pts.
17. Ferienčík, Oliver (AWK Zvolen) 0 Pts.

Men's Seniors Left Hand 95+ Kg
1. Michalicka, Juraj (AWK Zvolen) 10 Pts.
2. Dobrovič, Radoslav (AWK Banská Štiavnica) 7 Pts.
3. Ďalák, Marián (AWK Trnava) 5 Pts.
4. Yeutukhovich, Barys (NED) 4 Pts.
5. Tomaga, Rastislav (AWK Tatran Žarnovica) 3 Pts.
6. Vodák, Martin (CZE) 2 Pts.
7. Lamparrelli, Frank (ITA) 0 Pts.
8. Cappa, Davide (ITA) 0 Pts.
9. Rózsa, Tomáš (AWK Galanta) 0 Pts.
10. Bukta, Lászlo (HUN) 0 Pts.
11. Tesarik, Dusan (CZE) 0 Pts.
12. Bogdán, Robert (HUN) 0 Pts.
13. Hlubík, Matúš (AWK Trnava) 0 Pts.
14. Brusentsev, Maksym (UKR) 0 Pts.
15. Hlubík, Samuel (AWK Trnava) 0 Pts.
16. Minarovič, Martin (AWK Trnava) 0 Pts.
17. Schmidt, Adam (POL) 0 Pts.
18. Samko, Marek (AWK Revúca) 0 Pts.
19. Mozola, Lukáš (AWK Zvolen) 0 Pts.
20. Alborghetti, Francesco (ITA) 0 Pts.
21. Buhler, Ueli (SWI) 0 Pts.

Men's Juniors Right Hand 75 Kg
1. Barszo, Alexander (HUN) 10 Pts.
2. Bobiš, Martin (AWK Tatran Žarnovica) 7 Pts.
3. Tomanec, Viktor (CZE) 5 Pts.
4. Selecký, Eduard (AWK Zvolen) 4 Pts.
5. Varga, Peter (AWK Tatran Žarnovica) 3 Pts.
6. Varga, Adrián (AWK Tatran Žarnovica) 2 Pts.

Women's Seniors Left Hand 60+ Kg
1. Nosková, Gabriela (CZE) 10 Pts.
2. Ivanfi, Brigita (HUN) 7 Pts.
3. Boháčová, Mária (AWK Ivanka pri Dunaji) 5 Pts.
4. Očipová, Veronika (AWK Prešov) 4 Pts.
5. Petrová, Dagmar (Kráľova pri Senci) 3 Pts.
6. Hakvoort, Marijke (NED) 2 Pts.
7. Policianová, Lenka (AWK Prešov) 0 Pts.
8. Kovalcsiková, Krisztina (AWK Ivanka pri Dunaji) 0 Pts.
9. Svobodová, Zuzana (CZE) 0 Pts.

Men's Juniors Left Hand 75 Kg
1. Barszo, Alexander (HUN) 10 Pts.
2. Selecký, Eduard (AWK Zvolen) 7 Pts.
3. Tomanec, Viktor (CZE) 5 Pts.
4. Varga, Peter (AWK Tatran Žarnovica) 4 Pts.
5. Varga, Adrián (AWK Tatran Žarnovica) 3 Pts.
6. Bobiš, Martin (AWK Tatran Žarnovica) 2 Pts.

Men's Juniors Right Hand 75+ Kg
1. Melicher, Adam (AWK Cerveník) 10 Pts.
2. Kadlec, Matúš (AWK Cerveník) 7 Pts.
3. Brutenič, Michal (CZE) 5 Pts.
4. Grobarčík, Mário (Rabča) 4 Pts.
5. Mozola, Lukáš (AWK Zvolen) 3 Pts.
6. Dužek, Maxim (AWK Galanta) 2 Pts.
7. Bednár, Dávid (AWK Cerveník) 0 Pts.

Women's Juniors Left Hand 55+ Kg
1. Karabová, Lenka (AWK Cerveník) 10 Pts.
2. Policianová, Lenka (AWK Prešov) 7 Pts.
3. Dařilková, Šárka (CZE) 5 Pts.
4. Martinkovičová, Rebeka (AWK Senec) 4 Pts.
5. Kovalcsiková, Krisztina (AWK Ivanka pri Dunaji) 3 Pts.

Men's Masters Left Hand 90+ Kg
1. Hammerschimdt, Dirk (GER) 10 Pts.
2. Svoboda, Milan (CZE) 7 Pts.
3. Bertacchi, Giulio (ITA) 5 Pts.
4. Alborghetti, Francesco (ITA) 4 Pts.

Men's Juniors Left Hand 75+ Kg
1. Kadlec, Matúš (AWK Cerveník) 10 Pts.
2. Grell, Raymond (AWK Galanta) 7 Pts.
3. Melicher, Adam (AWK Cerveník) 5 Pts.
4. Brutenič, Michal (CZE) 4 Pts.
5. Grobarčík, Mário (Rabča) 3 Pts.
6. Dužek, Maxim (AWK Galanta) 2 Pts.
7. Mozola, Lukáš (AWK Zvolen) 0 Pts.
8. Bednár, Dávid (AWK Cerveník) 0 Pts.

Women's Juniors Right Hand 55+ Kg
1. Kovalcsiková, Krisztina (AWK Ivanka pri Dunaji) 10 Pts.
2. Karabová, Lenka (AWK Cerveník) 7 Pts.
3. Policianová, Lenka (AWK Prešov) 5 Pts.
4. Martinkovičová, Rebeka (AWK Senec) 4 Pts.
5. Dařilková, Šárka (CZE) 3 Pts.

Men's Masters Right Hand 90+ Kg
1. Hammerschimdt, Dirk (GER) 10 Pts.
2. Svoboda, Milan (CZE) 7 Pts.
3. Baka, Pavel (AWK Liptovský Mikuláš) 5 Pts.
4. Bertacchi, Giulio (ITA) 4 Pts.
5. Alborghetti, Francesco (ITA) 3 Pts.


Country/Club standing - mens
1. BUL 97 Pts.
2. HUN 59 Pts.
3. AWK Tatran Žarnovica 57 Pts.
4. CZE 57 Pts.
5. ITA 41 Pts.
6. AWK Cerveník 40 Pts.
7. AWK Senec 39 Pts.
8. AWK Zvolen 34 Pts.
9. GER 29 Pts.
10. AWK Banská Štiavnica 26 Pts.
11. AWK Liptovský Mikuláš 26 Pts.
12. AWK Prešov 21 Pts.
13. AWS ATU Košice 20 Pts.
14. NED 18 Pts.
15. AWK Komárno 17 Pts.
16. RUS 17 Pts.
17. AWK Galanta 16 Pts.
18. FRA 14 Pts.
19. AWK Revúca 10 Pts.
20. UKR 10 Pts.
21. AWK Ivanka pri Dunaji 9 Pts.
22. AWK Vavrečka 9 Pts.
23. AWK Trnava 9 Pts.
24. AWK Zlaté Moravce 8 Pts.
25. Rabča 7 Pts.
26. BEL 4 Pts.
27. NOR 3 Pts.
28. Šaľa 0 Pts.
29. SWI 0 Pts.
30. POL 0 Pts.
31. AWK PRST Bratislava 0 Pts.
32. GRC 0 Pts.
33. Krupina 0 Pts.
34. AWK Rabca 0 Pts.
34. Kráľova pri Senci 0 Pts.


Country/Club standing - womens
1. CZE 56 Pts.
2. AWK Senec 28 Pts.
3. AWK Prešov 26 Pts.
4. AWK Cerveník 25 Pts.
5. AWK Ivanka pri Dunaji 23 Pts.
6. AWK Rabca 20 Pts.
7. HUN 19 Pts.
8. BEL 15 Pts.
9. RUS 14 Pts.
10. BUL 8 Pts.
11. Kráľova pri Senci 6 Pts.
12. NED 4 Pts.
13. AWK Komárno 0 Pts.
13. AWK Banská Štiavnica 0 Pts.
13. AWK Vavrečka 0 Pts.
13. UKR 0 Pts.
13. AWK Tatran Žarnovica 0 Pts.
13. AWK Zlaté Moravce 0 Pts.
13. AWK Revúca 0 Pts.
13. AWK Zvolen 0 Pts.
13. AWK Liptovský Mikuláš 0 Pts.
13. AWK Trnava 0 Pts.
13. NOR 0 Pts.
13. ITA 0 Pts.
13. AWS ATU Košice 0 Pts.
13. AWK PRST Bratislava 0 Pts.
13. GER 0 Pts.
13. FRA 0 Pts.
13. GRC 0 Pts.
13. SWI 0 Pts.
13. POL 0 Pts.
13. Krupina 0 Pts.
13. Šaľa 0 Pts.
13. AWK Galanta 0 Pts.
13. Rabča 0 Pts.


Country/Club standing
1. CZE 113 Pts.
2. BUL 105 Pts.
3. HUN 78 Pts.
4. AWK Senec 67 Pts.
5. AWK Cerveník 65 Pts.
6. AWK Tatran Žarnovica 57 Pts.
7. AWK Prešov 47 Pts.
8. ITA 41 Pts.
9. AWK Zvolen 34 Pts.
10. AWK Ivanka pri Dunaji 32 Pts.
11. RUS 31 Pts.
12. GER 29 Pts.
13. AWK Banská Štiavnica 26 Pts.
14. AWK Liptovský Mikuláš 26 Pts.
15. NED 22 Pts.
16. AWK Rabca 20 Pts.
17. AWS ATU Košice 20 Pts.
18. BEL 19 Pts.
19. AWK Komárno 17 Pts.
20. AWK Galanta 16 Pts.
21. FRA 14 Pts.
22. AWK Revúca 10 Pts.
23. UKR 10 Pts.
24. AWK Vavrečka 9 Pts.
25. AWK Trnava 9 Pts.
26. AWK Zlaté Moravce 8 Pts.
27. Rabča 7 Pts.
28. Kráľova pri Senci 6 Pts.
29. NOR 3 Pts.
30. Šaľa 0 Pts.
31. SWI 0 Pts.
32. POL 0 Pts.
33. AWK PRST Bratislava 0 Pts.
34. GRC 0 Pts.
35. Krupina 0 Pts.


Country/Club places
1. BUL 3 5 7 0 1 1 1
2. HUN 3 2 2 3 4 0 1 1 0 2 1 1 0 0 1 1 0 0 0 0 1
3. AWK Cerveník 3 2 2 2 1 0 1 1 1 2 0 0 1 1 2 1 0 0 0 1
4. AWK Senec 3 2 1 4 0 1 4 0 1 1 1 0 2 0 0 0 0 0 0 0 1 1
5. AWK Prešov 2 1 2 2 0 1 2
6. ITA 2 0 2 2 1 0 1 1 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1 1
7. GER 2 0 1 1
8. AWK Rabca 2 0 0 0 0 0 0 2
9. AWS ATU Košice 2 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 0 2 1 0 0 0 1
10. CZE 1 5 6 5 2 6 2 1 3 0 3 0 0 1 1
11. RUS 1 3
12. AWK Tatran Žarnovica 1 2 0 3 5 3 0 0 1 1 0 1
13. AWK Zvolen 1 2 0 1 2 0 1 1 1 1 1 0 2 0 0 0 1 0 1 1
14. AWK Ivanka pri Dunaji 1 1 2 0 1 1 0 2 0 0 0 0 0 1 0 0 1
15. AWK Banská Štiavnica 1 1 1 1 0 0 1 3 1
16. AWK Komárno 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 2
17. AWK Liptovský Mikuláš 1 0 2 0 2
18. AWK Revúca 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 1
19. UKR 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1
20. NED 0 1 1 1 0 3 1 1 0 0 2
21. BEL 0 1 0 2 0 2 0 0 1 0 1 2
22. FRA 0 1 0 1 1
23. AWK Galanta 0 1 0 0 1 3 1 0 1 0 0 0 1
24. AWK Vavrečka 0 1 0 0 0 1
25. AWK Trnava 0 0 1 1 0 0 1 1 0 1 0 0 1 0 2 1 0 1
26. AWK Zlaté Moravce 0 0 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1
27. Rabča 0 0 0 1 1
28. Kráľova pri Senci 0 0 0 0 2
29. NOR 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
30. Šaľa 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
31. SWI 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1
32. POL 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1
33. AWK PRST Bratislava 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
34. GRC 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
35. Krupina 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1


zródło: http://armpower.net/
__________________
Najlepszy portal kulturystyczny w Polsce - http://www.kulturystyka-online.pl/
Najlepszy sklep z odżywkami w Polsce - http://www.kulturystyka-online-sklep.pl/
Najlepsze forum kulturystyczne w Polsce - http://www.kulturystyka-online.pl/fo...urystyczne.php
Arnold jest offline  
Wrzuć na Facebook Wrzuć na Blip Wrzuć na Wykop Share
Odpowiedź z Cytatem
Wybierz jakość Body Attack!
Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów
BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony
Trackbacks are Wyłączony
Pingbacks are Wyłączony
Refbacks are Wyłączony
Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Odp. Ostatni post / autor
Wyniki badań bodytraining Zdrowie i uroda 0 09-04-2012 12:20
Wyniki Misski :) Bloody Offtopic 1 31-10-2010 10:15
Biżuteria Hand made? Gumi$ka Offtopic 5 09-03-2009 20:49
M. Jackson i Akon "Hold my hand" Britni Muzyka 7 04-08-2008 19:29
Wyniki Kafarek Offtopic 47 18-12-2006 20:59

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:42.
BODY ATTACK

Popularne artykuły

Ostatnie obrazki

Kulturystyka: Newsletter
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin