Daniel Wilk w Kulturystyka Online
Martyna Kazmieczak w Kulturystyka Online

Wróć   Kulturystyka Online Forum > KULTURYSTYKA ONLINE > Ogólne dyskusje na temat Kulturystyki
stare 03-08-2013, 18:26
Użytkownik
Nowicjusz

Podziękował: 0
Dostał 0 razy "Dzięki" w 0 postach
Domyślnie Witam ,jestem tu nowy

Na siłowni ćwiczę parę lat totalnie nieregularnie po czym miałem długą przerwę i od ok. 2 lat wziąłem się za treningi na poważnie.Jestem ektomorfikiem ale udało się osiągnąć 88 kg wagi przy wzroście 178 cm w łapie 41 cm klatka 115 cm( zanim zacząłem ćwiczyć w ogóle w łapie miałem 29 cm a w klatce ok. 90- i ważyłem ok 60 kg ). Natomiast brzuch też mi urósł, lecz nie jest bardzo rażący i właściwie w koszulce go nie widać.Jadłem od 4 do 5 zbilansowanych posiłków, suplementacja [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] l- [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] i 50 g carbo po treningu.Raz na rok stack przed treningowy.Przez ostatni rok poszło mi 10 kg , zwiększyłem obciążenia no i jakoś to idzie.Lecz wygląd mój nadal mnie nie satysfakcjonuje.
Jakie są dobre silne [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] na masę i siłę- celem byłoby osiągnięcie 45 46 cm w łapie i ogólna poprawa wymiarów (większa klatka , barki, plecy).I czy na diecie i dobrych suplementach da się osiągnąć coś konkretniejszego a nie tylko przeciętny wygląd ?
Może kilka suplementów, jakaś [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] , power horse, czy monohydrat, X-pand- może połączyć.Teraz idzie jesień i chciałbym coś zarzucić?
Meer80 jest offline  
Wrzuć na Facebook Wrzuć na Blip Wrzuć na Wykop Share
Odpowiedź z Cytatem
BODY ATTACK SOSY ZERO
stare 03-08-2013, 19:08
Użytkownik
Bywalec

Podziękował: 2
Dostał 6 razy "Dzięki" w 6 postach
Domyślnie Odp: Witam ,jestem tu nowy

Najlepiej jak byś szedł tylko na diecie ale to za wolno trwa :/ myślę że dobrym specyfikiem by było na pewno jakieś [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] , oraz jak mówisz przed treningówka np wziąłbyś sobie animal pump i stack 4 tyg cykl 2 tyg przerwy i znów 4 and over. styknie potem [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] i sama dietka. ja się szykuję na taki właśnie cykl. i zamierzam to opisać w swoim dzienniku treningowym ale i tak Ci pewnie poradzą więksi specjaliści
Świeżak jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 03-08-2013, 19:51
Użytkownik
Dobry paker

Podziękował: 7
Dostał 73 razy "Dzięki" w 70 postach

piszesz 10kg..ale czy to jest czysta masa mięśniowa? bo nie sądzę..z pewnością dobrze zbilansowana dieta + suplementacja przyczyni się do lepszej regeneracji i masz szanse na dalszy progres..czego życzę..ale 46 w łapie na kreatynce się nie robi..oczywiście mam na myśli w miarę odtłuszczoną sylwetkę
Tsb-Tomek jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 03-08-2013, 20:11
Użytkownik
Nowicjusz

Mi zależy żeby urosnąć.I powiem szczerze że delikatny tłuszcz na brzuchu czy lekko okrągła twarz wcale mi nie przeszkadza.Wcale nie potrzebuje kaloryfera czy jakiejś separacji, tylko chcę być większy.Mogłoby być to samo co jest z takim procentem otłuszczenia tylko z 10- 15 kg więcej.
A 10 kg to poszła masa mięśniowa razem z tłuszczem- ale u mnie na siłowni i znajomi mówią że urosłem bardzo przez ostatni rok.
Właściwie to ciekaw jestem co można osiągnąć na diecie i dobrych suplementach- kiedyś miałem znajomego także ektomorfika to po 5 latach regularnych ćwiczeń całkiem nieźle wyglądał i na redukcji nie spadł bardzo z masy, ale dużo wydawał na jedzenie i [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] .
Teraz podobno suplementy są coraz bardziej zaawansowane- ale suplementy to nie sterydy nawet w połowie czy 1/3.
A 45 w łapie na masie dałoby się zrobić na diecie i suplach ?
A ten animal pump i stack to są dwie rzeczy ? Nigdy czegoś takiego nie brałem, zaraz zobaczę co to jest w necie.
Jestem raczej przeciwnikiem koksowania ale naprawdę zależy mi na niezłym wyglądzie skoro przez rok się poprawiłem to przez kolejny może będzie podobnie.
Meer80 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 03-08-2013, 21:01
Użytkownik
Dobry paker

w cudowne suple nie wierzę..gdyby były tak dobre jak sie reklamują to na ulicy byłoby więcej dobrze zbudowanych męzczyzn..podobno trzeba wierzyć,że działają..ale to kupa kasy i do końca nie wiadomo co się szamie..co do suplementacji to uważam,że dobrej jakości [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] ,może bulk, [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] ,aminokwasy, [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] i minerały,ewentualnie carbo i beta-alanina,arginina,omega 3 i styka..Jak masz wyniki to się cieszyć i cierpliwie rosnąć..tylko wiesz nie mozna być całe życie na masie..jakaś formę co jakiś czas warto zrobić..a towaru jak nie chcesz i nie musisz to nigdy nie ruszaj..
Tsb-Tomek jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 03-08-2013, 21:10
Użytkownik
Bywalec

Podziękował: 2
Dostał 6 razy "Dzięki" w 6 postach

dlatego to jest gdybanie tak naprawdę musisz zobaczyć czy wchodzą Ci suple bo gdy nie to szkoda kontynuować temat. postaraj sie poprostu jeść ile wlezie jak chcesz przytyć
Świeżak jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 03-08-2013, 21:35
Użytkownik
Dobry paker

jeść odpowiednią dla swojego organizmu ilość...i nie byle co tylko wysokiej jakości produkty trzeba sobie uzmysłowić,że to co jemy stanowi o składzie naszego ciała..dlatego budując masę również należy jeść czysto w innym wypadku buduje się masę tłuszczu
Tsb-Tomek jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 03-08-2013, 21:41
Użytkownik
Nowicjusz

A ha towar odradzasz ?
No skutki uboczne mnie przerażają z drugiej strony miło by było mieć zajebistą sylwetkę dużą zmasowaną i wyrzeźbioną ale wiem że bez koksu nie ma o czym marzyć.Z drugiej strony nie jestem jakiś strasznie mały i do odpowiedniej dla mnie sylwetki nie tak dużo mi brakuje (no może ze 2,3 lata ćwiczeń-no a sylwetka na całe życie przecież).A redukcje zrobię ale żebym miał ze 44 w łapie na masie to wtedy zrobię.A ja trochę wierzę w [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] , np. thermo speed działa rewelacyjnie kiedyś brałem z białkiem i antykatabolikami i fanie wyszło, zeszczuplałem a masa mięśniowa została.
No ale jaka forma tej [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] ten animal pump czzy x-pand, czy power horse czy monohydrat ? Czy połączyć, ponawiam pytanie bo na jesieni chce coś zapodać
Meer80 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 03-08-2013, 21:49
Użytkownik
Nowicjusz

No własnie jedzenie 4 posiłki 5 posiłków wystarcza ? Ja tak jem od 4 do 5 posiłków.
I tak np. na sniadanie 100 gram płatków + 3 jaja + pomidor, jakiś obiad tj. pierś z kurczaka z ziemniakami sałatka, np. 5 wafli ryżowych z tatarem, tuńczyk z makaronem przyprawiony gyrosem, a ostatni posiłek wafle ryżowe i serek ziarnisty 200 gram.
Od czasu do czasu jakieś parówki dla odmiany.Tak się odzywiam- czasami 2 razy dziennie pierś z kurczaka , różnie ale tak bilansuje posiłki i tak jak wczesniej pisałem 4 albo 5 w zalezności od czasu
Meer80 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
Zasady postowania