Daniel Wilk w Kulturystyka Online
Martyna Kazmieczak w Kulturystyka Online

Wróć   Kulturystyka Online Forum > KULTURYSTYKA ONLINE > Trening i plany
stare 11-07-2013, 18:11
Użytkownik
Nowicjusz

Podziękował: 0
Dostał 0 razy "Dzięki" w 0 postach
Domyślnie Ułożenie pralnu treningowego na zrzucenie kg.

Witam serdecznie,
Mam na imię Artur mam 18lat, 100kg wagi i 185cm wzrostu(budowa ciała endomorficzna). 3 lata temu ważyłem ok 80kg przytyło mi się całe 30 aż do 110kg. Przez ostatni czas udało mi się zrzucić poprzez dietę 10kg lecz waga stanęła na 100kg i dalej ruszyć nie może. Miesiąc temu kupiłem sobie ławeczkę ze sztangą i hantle do ćwiczenia. Chciałbym zrzucić ok 15kg masy. I tu zwracam się do was z prośbą o ułożenie dla mnie odpowiedniego planu treningowego.
Pozdrawiam
lewin jest offline  
Wrzuć na Facebook Wrzuć na Blip Wrzuć na Wykop Share
Odpowiedź z Cytatem
stare 12-07-2013, 15:24
Użytkownik
Expert

Podziękował: 8
Dostał 31 razy "Dzięki" w 31 postach
Domyślnie Odp: Ułożenie pralnu treningowego na zrzucenie kg.

Jeśli Twoim celem jest palenie tłuszczu to musisz wprowadzić trening aerobowy. Sam trening siłowy nie przyniesie zamierzonych efektów. Zresztą poczytaj trochę na forum , tego typu tematów jest masa.
cielakos jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 12-07-2013, 21:33
Użytkownik
Dobry paker

Podziękował: 2
Dostał 28 razy "Dzięki" w 28 postach

Planu nikt za ciebie nie ułoży. Sam musisz coś wrzucić to sprawdzi się i ew. poprawi. Cielakos napisał ci poszukaj a znajdziesz tu na forum.
boczek1 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 17-07-2013, 08:36
Moderator
Super Expert

Podziękował: 0
Dostał 296 razy "Dzięki" w 285 postach

Fajnie podkręcający metabolizm gdzie ćwiczysz całe ciało jest reningo obwodowy FBW. Sam długi czas go stosuję przy masie, rzeźbie itp i sprawdza się dobrze. Ale to tylko trening. Jak przedmówca napisał, musisz biegać, najlepiej po siłowni zaczynajac od 20 minut i co tydzień dokłądasz trochę minut. Możesz też biegać na czczo przed posiłkiem. Te opcje są najlepsze pod względem spalania tłuszczu, ponieważ zapas glikogenu w mieśniach jest uszczuplony, a jak pójdziesz biegać po szamie to wtedy najpierw musisz przez pół godziny spalić glikogen i dopiero sięga organizm po energie z fatu. Wprowadź 3 dni treningu FBW, daj jeden osobny dzień na interwały i po siłowni zawsze biegaj, a jak masz siły i chęci to też na czczo, możesz robić nawet szybkie marsze.
TELEWIZOR jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 17-07-2013, 09:32
Użytkownik
Expert

Podziękował: 3
Dostał 28 razy "Dzięki" w 28 postach

oprocz biegania, moze byc tez:
- rower (lepiej dla stawow),
- rolki (super zabawa jak sie ludzie na ciebie gapia bo jedziesz jakby cie co chwila prad porazal),
- wchodzenie po schodach (sam mieszkam na 17stym pietrze, po przebiegnieciu kazdego ranka 10km, wchodze po schodach do mieszkania)
- skakanka (fajnie, hardkorowo, naprawde czuje miesnie po tym)
- basen (moim zdaniem sport ktory jak najmniej wywoluje kontuzje, no chyba ze ci jakis kolo na glowe skoczy)
Rozwalacz jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 17-07-2013, 14:02
Użytkownik
Super Expert

Podziękował: 69
Dostał 39 razy "Dzięki" w 39 postach

Kolego spoko,bez paniki Jak po 10 latach przerwy w treningu siłowym,ponownie wróciłem na siłownie( ale to już mega profesjonalna)
To wydawało Mi się,że takie jedzenie jak proponują koledzy z tego najlepszego forum kuturystycznego,to nic tylko nadmiar tłuszczu i osłabienie !!! Nic bardziej mylnego !
I jak początki wyglądały tak,że mogłem maxymalnie zjeść jednorazowo 20 g płatków owsianych to teraz wcinam 100g minimum a do tego 6-8 jaj ! i czuję ,że mogę jeszcze więcej i wcale nie tyłem he he ale z ćwiczeniami siłowymi,aeroby więc to co piszą koledzy bierz do serca i nie dyskutować,to działa osobiście lubię rowerek stacjonarny 45 min 3 x w tygodniu i trening 4 x w tygodniu,masa rośnie a "oponki" jak ni ma tak ni ma zaznaczam ,że Ja to rocznik 1970

Na tym forum,grozi Ci to,że osiągniesz sukces
mamiroma4 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
Zasady postowania