Daniel Wilk w Kulturystyka Online
Martyna Kazmieczak w Kulturystyka Online

Wróć   Kulturystyka Online Forum > PARTNERZY > HiTec Nutrition
Odpowiedz

Narzędzia wątku
stare 11-05-2013, 06:50
Użytkownik
Expert

Podziękował: 0
Dostał 20 razy "Dzięki" w 19 postach
Domyślnie Twój zestaw HI TEC na LATO! - REKRUTACJA

Twój zestaw HI TEC na LATO!!! - REKRUTACJA

skomponuj swój zestaw HI TEC na lato - wygraj go - rób formę i zdaj relację !!!

3 zestawy do wygrania!!!

wybierasz:

- jedno duże [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować]
- przedtreningówkę
- aminokwwasy
- suplement Twojego wyboru

co musisz zrobić?

napisz :

- dlaczego JA
- Twoja fotka
- Twój zestaw supli HI TEC jaki chciałbyś uzyskać z uzasadnieniem dlaczego te suple
- zobowiązanie do przeprowadzenia relacji w dziale HI TEC

w tym temacie wyłącznie posty z rekrutacją!!!

startować może każdy!!!

rekrutacja do 1 - czerwca

powodzenia!!!
KamilHITEC jest offline  
Wrzuć na Facebook Wrzuć na Blip Wrzuć na Wykop Share
Odpowiedź z Cytatem
stare 11-05-2013, 07:36
Użytkownik
Bywalec

Dostał 6 razy "Dzięki" w 6 postach
Domyślnie Odp: Twój zestaw HI TEC na LATO! - REKRUTACJA

1. Dlaczego ja ?
Prowadzę dziennik treningowy, codziennie go uzupelniam, pisze o swoim treningu zmianach w diecie, o suplementacji, dodaje zdjecia systematycznie. Mam zamiar wystartowac na debiutach 2014 wiec kazda pomoc - test bedzie w moim przypadku bardzo przydatny, szczegolnie ze jestem studentem i ciezko mi jest polaczyc studia z praca, przez co mam ograniczone finanse.

3.
- [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] C6 - Bdb białko, mieszanka izolatu z hydrolizatem, znikoma ilosc WW i T w porcji.
- przedtreningówka - StanoFusion - dobra porcja [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] i [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] , na redukcji z niskimi WW ciezko uzyskac ta sama pompe co na masie, wydaje mi sie ze ten suplement zrobi dobra robote jezeli chodzi o naplyw krwi do miesni
- amino - BCAA Powder - zawsze przyda sie przed aero szczegolnie na czczo

- suplement ktory ja wybieram bialko C6 poniewaz bialka w prochu idzie mi naprawde sporo

4. Zobowiązuję się do prowadzenia dziennika w dziale HI-TEC sumiennie, zdjecia + zmiany w diecie + opis treningu
Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć)
fotka ko.jpg  
gustlik123 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 11-05-2013, 10:12
Użytkownik
Nowicjusz

Dostał 0 razy "Dzięki" w 0 postach

Witam wszystkich bardzo serdecznie!!!

Na początku się przedstawię mam na imię Mat. Ćwiczę już od 3 lat kulturystyka w ciągła mnie do tego stopnia że obecnie bez niej nie wyobrażam sobie życia. Obecnie ćwiczę tylko i wyłącznie dla Siebie choć nie ukrywam że moim marzeniem było by kiedyś się sprawdzić na scenie czy jestem wystarczająco wytrwały aby temu wszystkiemu sprostać rygorystycznej diecie jak i innym czynnością, których normalny śmiertelnik nie rozumie Jako że nie stosuje dużo suplementów przypuszczam że byłbym dość mocno podatny na nie chodzi mi głównie o przed treningówkę. Zawsze jak coś zaczynam staram się jak najlepiej umiem doprowadzić to do końca i nie w sposób aby było przykładam się do tego w 99% jeden zawsze ucieka he Dlatego był bym wiarygodnym i w moim przekonaniu dobrym kandydatem do tego testu.

Jakie [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] chciał bym uzyskać:

Z [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] było by to HI Anabol Protein jako że w ciągu dnia spożywam dość dużo białka zwierzęcego i nie tylko było to by pewne ułatwienie dla mnie ponieważ według producenta [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] to w z 100g ma prawie 90% białka. Używał bym je pewnie głownie w posiłkach porannych jak i przed treningowych bo w tych momentach ciężko mi przyswoić dużą ilość posiłku rano sprawa jest jasna tak naprawdę nigdy głodny nie jestem szczerze pierwszy posiłek mógł bym jeść o godzinie 13 i wmuszam porannego shejka natomiast w posiłku przed treningowym spożywam 300g samego mięsa i do tego sporą ilość węglowodanów co jest uciążliwe białko to posiada także aminokwasy co jest świetnym dodatkiem przed treningowym.

Aminokwasy tu nikogo nie zaskoczę bo to jest wasz szyld [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] Powder w swojej przygodzie spożywał aminokwasy od 4 producentów i tu mogę wam posłodzić jako że wasze było zdecydowanie najlepsze w smaku jak i konsystencji. Aminokwasy używał bym przed treningiem podczas niego a także podczas porannych aerobów z taką ilością pewnie musiał bym dokupić je ale chce sprawdzić czy działają one lepiej na regeneracje ponieważ potrzebuje właśnie czegoś w tym kierunku.

Przedtreningówka jaką bym wybrał było by to A.M.G. Dlaczego ona? Po prostu nic o niej nie słyszałem a że ma być to forma eksperymentu na sobie z miłą chęcią się tego podejmę. A jeśli uzyskam na treningu lepsze skupienie i większą pompę mięśniową to chwała wam za to

Suplement dodatkowy postawił bym także na aminokwasy ale teraz w formie kapsułek tak dla odmiany Anabol Amino Professional lub BCAA 2000 albo też inna forma pojedyncza aminokwasów do której był bym chyba najbardziej skłonny a jest to L-Glutamin wyjaśniać chyba nie muszę dlaczego ponieważ powód jest ten sam co przy aminokwasach.

No i moja deklaracja zobowiązuje się do przeprowadzenia testu suplementów firmy HI TEC najbardziej sumienie i szczerze jak jest to możliwe zdj oraz filmy rzecz jasna będą częste aby urozmaicić wpiski.

Mam nadzieje że przekonałem was do mojej osoby i dacie mi szanse się wykazać.
POZDRO
130507_184059 - Kopia.jpg   130507_185521.jpg  
relisys jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 11-05-2013, 18:15
Użytkownik
Expert

Podziękował: 6
Dostał 31 razy "Dzięki" w 30 postach

Dlaczego Ja?
Mam dużą wiedze na temat kulturystyki, diety.Na forum praktycznie siedze kilka godzin dziennie ponieważ mam duzo czasu, [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] Hi tec bardzo by mi się przydały żeby w lato moja forma była najlepsza. Jestem bardzo Jestem wytrwały, trenuje dla siebie, jak coś zaczne to staram się to wykonywać w 100% w tym przypadku to bedzie dieta i treningi z dobrą suplementacją.

Suplementy:
-bialko c6 bardzo dobre bialko, wysoka ilosc bialka w porcji, super smak,wysoka zawartośc [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować]
-przedtreningowka A.M.G świetna pompa, skupienie, bardzo szybkie dzialanie
-bcaa powder- skuteczne zabezpieczenie miesni, zawsze sie przyda w tym okresie
-suplementem mojego wyboru jest [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] c6, gdyż jest to bardzo dobre bialko ktorego potrzebuje duzo

Zobowiązuje się do przeprowadzenia relacji w dziale Hi Tec, wysylania zdjęc,sumiennych i szczerych opinii, opisu treningu.
kkkk.jpg  
milono90 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 11-05-2013, 19:10
Użytkownik
Dobry paker

Dostał 7 razy "Dzięki" w 7 postach

Wiatm! Zgłaszam swoją kandydaturę

Dlaczego ja? Kulturystyka to moja pasja i styl życia
Wiedzę na temat odżywiania, treningów i supemenatacji mam dużą. Duży nacisk stawiam na diętę, technikę w ćwiczeniach! Prowadzę systematycznie dziennik na forum i od tygodnia jest on przeniesiony do działu Hi Tec w formie testu A.M.G.
Mam nadzieję, że moja kandydatura wzbudzi zaufanie i chęć dania mi szansy relizowania postawionych sobie celów. Fundusze nie pozwalają mi na regularne stosowanie supli potrzebnych do dobrego rozwoju moich mięśni. To byłaby wielka szansa dla mnie! Z góry dzięki!

Suple które wybieram:

1. [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] Whey C-6
Bardzo dobre białko, które cieszy się popularnością u zawodowców jak i amatorów. Teraz stosuję białko Hi Anabol Protein ale od niedawna myślę o zakupie tego sprzętu.

2. A.M.G
Jak pisałem wyżej testuję już Waszą przedtreningówkę i co do wyboru to nic innego mi nie pozostaję jak dołączyć do zestwu A.M.G.
Super działa i ma na prawdę bogaty skład.

3. Ultra Amino 5100

Posiadam [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] Powder więc te aminokwasy bardziej mi śie teraz na lato przydadzą. Róznież opinie bardzo dobre i chciałbym dać swoim mięśniom to co najlepsze

4. Micellar Casein

Wybrałem tą odżywkę, ponieważ jak wiadomo podczas snu nasze mięśnie również potrzebują składników odżywczych do prawidłowej regeneracji i przyrostu. Zabepieczenie mięśni na noc.

Zobowiązuję się do prowadzenia relacji w dziale Hi Tec. Daję gwarancję sumiennego, dokładnego i ciekawego przedstawiania rozowju mojej sylwetki. Pozdrawiam.
03.05.13.jpg  
Hulk_ jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 11-05-2013, 20:00
Użytkownik
Dobry paker

Podziękował: 20
Dostał 9 razy "Dzięki" w 8 postach

Witam

Dlaczego ja?
Kulturystyka jest dla mnie obecnie wszystkim, zaraziłem się tym jakieś 1,5 roku temu.Od tej pory jestem bardzo sumienny i wytrwały ,staram się robić wszystko na 100 %.Systematycznie prowadzę dziennik treningowy. [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] Hi Tec bardzo by mi pomogły w rozwoju ponieważ, finansowo obecnie nie wyrabiam.Dieta jest dopięta ale na "wypasioną" suplementację nie zawszę są pieniądze.

Suplementy:

1. [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] Whey C-6
Jedno z lepszych białek na rynku.Bardzo dobry skład i rozpuszczalność.

2. A.M.G
Jestem bardzo ciekaw tego suplementu.Czytając posty kolegów na forum są bardzo zadowoleni z tego produktu.Chciałbym mieć szansę go przetestować

3. [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] Powder
Bardzo dobry i sprawdzony produkt.Skład fantastyczny,rozpuszczalność i smak również,same plusy co do tego suplementu

4.BCAA Powder (dodatkowy)
Suplement który wybrałem dodatkowo, to BCAA Powder.W moim przypadku dziennie idzie bardzo dużo amino.Myślę, że dwa pudła starczyły by na dość duży okres czasu

Zobowiązuje się do do prowadzenia relacji w dziale Hi Tec.Obiecuje sumiennie,dokładnie i szczegółowo opisywać wrażenia z testu
Pozdrawiam i z góry dziękuję !
konkurs.JPG  

Ostatnio edytowane przez wojtztr ; 12-05-2013 o 13:12
wojtztr jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 12-05-2013, 01:20
Użytkownik
Bywalec

Podziękował: 2
Dostał 2 razy "Dzięki" w 2 postach

Witam, rownież chcialbym zglosic swoja kandydature.
1. Dlaczego ja?
Jestem mlodym zawodnikiem-cwicze niecaly rok, a juz nie wyobrazam sobie zycia bez tego sportu. W czasie tego krotkiego czasu, sporo sie nauczyłem. Z pewnoscia moge przyznac ze to jeden z najbardziej wymagajacych poswiecenia sportow.
Cechu je mnie zawzietosc i wytrwalosc w dazeniu do celu. Obecnie jestem na redukcji po masie. Jem na IFie, cwicze silowo. Wasze [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] z pewnoscia bardzo by mi sie przydaly, oraz pomogly osiagnac wymarzona sylwetke.

2. Suplementy
[Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] Whey C6- wydaje mi sie najlepsze bialko waszej oferty, swiety stosunek ilosc bialka w porcji

Przedtreningowka AMG- nowy suplement waszej marki, czytajac relacje z testow na forum,wydaje sie byc calkiem wporzatku, z wielka checia wyprobuje

Aminokwasy [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] Powder- moj lider jezeli chodzi o bcaa, zjadlem juz 2puszki, znakomita proporcja ilosc bcaa/porcja, swiety antykatabolik po aerobach na redukcji!

Dodatkowy; [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] HYPERFUSION- mix 10kreatyn, z checia urozmaice nim moje suple

3. Zdjecia.

4. Z cala odpowiedzalnoscia zobowiazuje sie do prowadzenia dziennika treningowego (zdjecia/dieta/opis treningu) na forum w dziale HI TEC.
Yweel jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 12-05-2013, 08:12
Użytkownik
Super Expert

Podziękował: 10
Dostał 40 razy "Dzięki" w 37 postach

Zgłoszenie do Formy na lato - debeemp

- dlaczego JA:
Jestem osobą która angażuje się w ten sport całym sobą. Jak już pisałem siłownia stała się nie tylko hobby ale sposobem na życie. Cały czas chciałbym się rozwijać. Całe życie trenowałem koszykówke i siatkówkę, które nie pozwalały mi osiągnąć większych rozmiarów. Teraz chciałbym to zmienić! Prowadziłem już kilka testów sponsorowanych dla różnych firm na innych forach. Ostatnio związałem się mocno z KO i też aktualnie prowadzę tu dla was test AMG: [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować]
Jeżeli zaufacie mi po raz kolejny, mam nadzieję, że znowu się nie zawiedziecie!

- Twoja fotka:

- Twój zestaw supli HI TEC jaki chciałbyś uzyskać z uzasadnieniem dlaczego te suple

- jedno duże [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] : Hi Anabol Protein - Z tego co słyszę dookoła wszyscy unikają soji jak ognia. Chciałbym pokazać, że na białku z dodatkiem soji, jako uzupełnienie diety, też można urosnąć. Dodatkowo nie próbowałem nigdy tego [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] , więc wybór do testu padł właśnie na to miałko

- przedtreningówkę: X-PUMP - nie miałem nigdy w życiu do czynienia z tym suplementem. Aktualnie testuję AMG. Skład w X-Pump inny, więc też bardzo jestem ciekaw, jak moje ciało zareaguje właśnie na ten suplement. Składowo też mi sie podoba.

- aminokwasy: [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] Powder moim zdaniem najlepsze BCAA na rynku. Wychodzą ekonomicznie, a i jakościowo super!

- suplement Twojego wyboru: Od dłuższego czasu chciałem przetestować Creasteron. Dużo dobrego o nim słyszałem, więc chciałbym przetestować jego potencjał.

W takim zestawie mam wszystko czego bym potrzebował - aminokwasy w czasie kiedy najbardziej ich potrzeba, białko do uzupełnienia diety, przed treningówkę i po treningowy suplement. Wiem, że dając z siebie 100% i trzymając odpowiednią dietę osiągnę więcej z pomocą suplementów Waszej firmy!

- zobowiązanie do przeprowadzenia relacji w dziale HI TEC:
Ok

Ostatnio edytowane przez debeemp ; 12-05-2013 o 20:15
debeemp jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 12-05-2013, 09:15
Użytkownik
Super Expert

Podziękował: 6
Dostał 66 razy "Dzięki" w 65 postach

Witam wszystkich i cały team Hitec !

Dlaczego ja?
Obecnie aktualny test dobiega końca i po wypracowaniu odpowiedniej formy, chciałbym zacząć okres masowy, zdobyć kilka dodatkowych kg. A wiem ze te produkty dalyby mi to, tak jak do tej pory miało to miejsce.
Korzystam z produktow waszej firmy od jakiegos czasu i bardzo sie do nich przekonałem. Aktualnie jestescie liderem dla mnie, macie wszystko co potrzeba i wiem ze nie zawiode sie i odpowiednio bede mogł robic mase miesniowa.

Ponadto zobowiazuje sie przeprowadzic test w dziale Hitec, mozecie liczyc na codzienne i rzetelne wpiski z mojej strony.

[Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować]
Do tej pory stosowałem Whey C-6, i nadal chciałbym aby tak zostało. Swietne białko zarowno jakosciowo jak i smakowo.
Zawiera dosc szybkie formuły białek, co jest dla mnie bardzo istotne.

Aminokwasy
Tutaj tym razem wybór padł na Mega [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] 2000, jako ze do tej pory stosowałem Bcaa powder i wiem ze to swietne [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] , wiec teraz chcialbym sprobowac czegos nowego i zdac relacje jak sie przedstawiaja.
Zalezy mi na dobrej ochronie miesni, wiec mysle ze w tej kwesti idealnie sie sprawdza.

Przedtreningówka
Chciałym sprobowac swoich sił z nowym produktem czyli AMG, i dołaczyc sie do grona testujacych podbno ta swietna zabawke. Swietne sa opinie tego produkty, z tad moje zainteresowanie tym produktem. Napewno zdałbym rzetelna relacje, a mysle ze produkt zrobi swoja robote.

Suplement mojego wyboru
Tutaj wybrałem creatine powder, korzystałem juz z tego produktu i wiem ze działa jak trzeba. Pozwoliłby mi zapewnic miesniom odpowiednie czynniki do rozwoju, no i jak wiadomo na masie kretyna jest idealna!

Zdjecie

Ostatnio edytowane przez Trota_- ; 14-08-2013 o 22:10
Trota_- jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 12-05-2013, 09:24
Użytkownik
Dobry paker

Podziękował: 4
Dostał 11 razy "Dzięki" w 11 postach

Witam. Chciałbym wziąsc udział w tescie . Aktualnie robie mase jednak fundusze nie pozwalają mi na ciągła suplemetacje . Jest to czwarty nabór testu Hi Tec ,w którym biore udział , jak na razie ani razu się nie załapałem . Zobowiązuje się do prowadzenia testu/dziennika w dziale Hi Tec . Jestem niskiego wzrostu bo 162cm także każdy kilogram będzie widoczny po zdjeciach , jednym słowem wykorzystam produkty w 100% tak, ze będziecie zadowoleni z efektów. Jedynie proszę o danie szansy
Zjadłem już [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] i gainer waszej firmy i zdobyłem 3kg masy miesniowej w 6tyg.

Podsumowania moich testów- niesponosorowanych

[Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować]

Wybór suplementów:

[Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] : Hi Tec Whey C-6 - nie próbowałem lecz zbiera bardzo dobre opinie , chetnie zaopatrze organizm w dobrej jakosci białko, zwlaszcza w godzinach po treningowych .

Przedtreningówka: Hi Tec A.M.G - nowe dziecko zbierające już od samego początku dobre opinie , chętnie się przekonam na sobie

Aminokwasy: Hi Tec [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] Powder , nie bez powodu najlepsze aminy , w stosunku do ceny nr.1 sam według mozliwosci zaopatrzam się w ten produkt .

Suplement mojego wyboru : Hi Tec Hyperfusion – skoro na zwyklym mono 3kg w 6tyg to co będzie po przyjeciu dziesieciu form [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] w jednej porcji

woda , hemoglobina , ziemia taka sytuacja , Pozdrawiam !
IMG_0658.JPG   IMG_0661.JPG   IMG_0657.JPG  

http://www.kulturystyka-online.pl/fo...99-t43526.html - forma na lato 2013 z Hi Tec.

Ostatnio edytowane przez sony299 ; 12-05-2013 o 10:30
sony299 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
Zasady postowania