Daniel Wilk w Kulturystyka Online
Martyna Kazmieczak w Kulturystyka Online

Wróć   Kulturystyka Online Forum > PARTNERZY > HiTec Nutrition
Odpowiedz

Narzędzia wątku
stare 12-05-2013, 12:41
Użytkownik
Expert

Podziękował: 1
Dostał 3 razy "Dzięki" w 3 postach
Domyślnie Odp: Twój zestaw HI TEC na LATO! - REKRUTACJA

Zglaszam sie!!!.

Dlaczego ja?, konkurs forma na lato powoli sie konczy a ja od niedawna jestem na redukcji i swojego celu jeszcze nie osiagnalem , takze uczestnictwo w tym konkursie bylo by dla mnie jakby kolejnym etapem walki o forme na rok 2013. W dzienniku z formy na lato mozna zobaczyc ze diete potrafie trzymac a i trening nie jest przypadkowy, takze dalsze polaczenie mojej 'wspolpracy' z Hi Tec-iem musi zaowocowac dobra forma

Suple jakie bym wybral:

C6 - jedne z najlepszych bialek na rynku, w skladzie wszystko to co potrzeba zarowno na mase jak i na redukcje, uzywal bym go do rannego shake-a

Ultra Amino 5100 - Jak o ze [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] mam, wybral bym ten suplement, idealnie uzupelnial by calodzienny zapas aminkow w organizmie wraz z okolotreningowa porcja BCAA.

X Pump - wybor padl na ten produkt, dlaczego? -> AMG i stanofusion juz probowalem(i jeszcze je mam) fajnie by bylo miec porownanie tych trzech produktow(moglbym zastosowac kazdy produkt w inny dzien i porownac ktory najlepszy dla mnie)

[Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] - tu chyba by sie nikt nie spodziewal ze jako suplement ktory mozna samemu wybrac wybiore cos takiego, wiele osob jest sceptycznie nastawione co do tego produktu, ale ja zawsze mialem mile wspomnienia co do tego produktu(moj pierwszy suplement), jako

forma zabezpieczenia miesni w czasie wysilku jak i na lepsza regeneracje(ktora przy redukcji jest bardzo wazna) jest jak dla mnie ok

Oczywiscie zobowiazuje sie przeprowadzic test w dziale Hi Tec

Pozdro for all
Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć)
2013-05-12-494[1].jpg   2013-05-12-496[1].jpg  

Ostatnio edytowane przez Arte.Et.Labore ; 12-05-2013 o 13:11
Arte.Et.Labore jest offline  
Wrzuć na Facebook Wrzuć na Blip Wrzuć na Wykop Share
Odpowiedź z Cytatem
Wybierz jakość Body Attack!
stare 12-05-2013, 12:55
Użytkownik
Super Expert

Podziękował: 69
Dostał 39 razy "Dzięki" w 39 postach

Witam no może teraz
Zgłaszam swoją kandydaturę,bo chce być przykładem,że wiek (mam 43) nie ma większego znaczenia,by budować masę i uzyskać odpowiednią definicje mięśni Trenuję 4 x w tygodniu w najlepszej jak dotąd siłowni regularnie i bez szaleństwa bycia ogromnym,ale spokojnie,sprawdzonymi metodami,odżywaniem i sumiennym treningiem
Jeszcze nie stosowałem produktów firmy HI-TEC i tu nasuwa się możliwość sprawdzenia ich w realu
[Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] : HI TEC WHEY C-6 korci Mnie to białko bo na 30g aż 25 g serwatki .
Przedtreningówka : Hi Tec A.M.G super opinie,chętnie przekonam się .
Aminokwasy: Mega [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] 2000 ( mam aktualnie Olimp Xplode) no czas na zmiany.
Dodatkowy suplement : HI-TEC L- [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] zaje.... antykatabolic
Zobowiązuje się do do prowadzenia relacji w dziale Hi Tec ,prowadzić dziennik i opisywać o swoich postępach .
Dodaje zdjęcia i sam nie mogę się doczekać efektu po stosowaniu suplementów firmy HI-TEC
DSCN3862.jpg   DSCN3864.jpg  
mamiroma4 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 12-05-2013, 19:28
Użytkownik
Bywalec

Podziękował: 0
Dostał 2 razy "Dzięki" w 2 postach

Witam . Na samym początku się przedstawię !
Mam na imię Sebastian , urodziłem się 13 maja 1995 r. uczę się w liceum no i pasjonuję się kulturtystyka. Przygodę z siłownia zaczołem w 3 gimazjum ( rok nawet 1,5 to czas zmarnowany zero pojęcia o treningu a juz o diecie nie wspomnę no i duzo przerw robionych było z powodow prywatnych lecz teraz to się zmieniło ostro trenuję ) .Teraz wiedza się poszerza , uczac się na własnych błędach.

Dlaczego ja?
Jestem osoba ktora wiąże dalsze plany z kulturystyka , ta suplementacja ktora wybrałem dałaby mi lepsze efekty , nie mogę sobię pozwolic na suplementację poniewaz uczę się i nie mam funduszy . Wkładam 100 % swojej wiedzy , siły na kazdym treningu , dietę trzymam ciągle . Dziś załozyłem tu dziennik treningowy , kto jest ciekaw moich efektow to zapraszam tam prowadzę od dawna dziennik o to link : [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] , jak widac przykładam się do prowadzenia dziennika więc jezeli wygram te [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] , zdam relację

Suplementy
1. Podstawowy suplement [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] POWDER
2. [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] Whey-C6
3.Micellar Casein przydało by mi się na noc
4. A.M.G jestem ciekaw , jak dziala na mnie ta przedtreningowka
DSC_0141.jpg  
Rambo16 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 12-05-2013, 20:03
Użytkownik
Dobry paker

Podziękował: 5
Dostał 6 razy "Dzięki" w 6 postach

dlaczego JA

Kulturystyka stała się moją pasją i sposobem na życie, regularne treningi, dieta, zbieranie informacji z forum, oraz gazet, staram się zwiekszać swoja więdze na temat treningów, diety oraz suplementacji. Chciałbym przygotować formę na lato i dobudować pare kilogramów suchej masy przy zastosowaniu suplementów firmy HI TEC. Stosowałem [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] firmy HI TEC, KTP Creatine, oraz [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] 2000 i byłem zadowolony z działania tych suplementów. Myślę że zestaw który wybrałem pozwoli mi poprawić moją forme na lato.

Mój zestaw suplementów

Whey C6

Wybór padł na C6 gdyż zbiera ono dużo pozytywnych opini pod względem jakości, będzie idealnym uzupełnieniem
[Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] w budowaniu suchej masy.

A.M.G.

Wybór nie mógł paść na nic innego jak na nowy produkt który zbiera pozytywne opinie, chciałbym go przetestować
jakie możliwości pompy daje.

BCAA Powder

W kwesti odbudowy mięśni wybór padł własnie na ten aminokwas który szybko się wchłania do organizmu i pozwoli mi na szybką odbudowę.

Tri Creatine Malate

Jabczan [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] będzie idealnym suplementem który pozwoli mi dobudować czystą masę mięśniową bez retencji wody.

Zobowiązuje się do założenia dzienika w dziale HI TEC i zdania relacji z przygotowania formy na lato przy użyciu suplementów
L3sz3k3.jpg   L3sz3k2.jpg  
L3sz3k jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 12-05-2013, 21:15
Użytkownik
Super Expert

Podziękował: 4
Dostał 76 razy "Dzięki" w 73 postach

Dlaczego ja ?

Kulturystyka to najwspanialszy sport na świecie - nie ma lepszego

Jest ciężka

uczy samodyscypliny

wzmacnia nasza silną wole

pokazuje jak mocni psychicznie jesteśmy i ile jesteśmy w stanie wytrzymac...

Ja mam do tego glowe jak nikt inny - Trenuje już chyba z 11 lat - mam doświadczenie nie tylko w siłowni ale i sceniczne.

Ostatni konkurs FROMA NA LATO Z HITEC - był dla mnie ważnym przełomem, dzieki niemu osiągnąłem forme życiową i wyszedłem w Mistrzostwach Polski w kulturystyce i mimo, tego iż popełniłem błędy udało się zajac 5 lokatę - będac w 100 % czystym zawodnikiem - bez używania koksu, ciężkich diuretyków etc.

Problemem jest to, że kulturystyka jest bardzo drogim sportem - uprawianie jej kosztuje sporo pieniążków.
Co jest problemem dla chyba każdego uprawiajacego.

Dlatego możliwośc otrzymania supli z wyższej półki - bo takimi własnie jest HI-TEC - jest dla mnie znów dodatkową motywacja i sporym odciążeniem finansowym

Suple z HI-TEC, które stosowałem do tej pory okazały sie aboslutnie idealne dla mnie

[Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] HI-TEC, WHEY C6, THERMO FUSION, CREASTERON, KTÓRY WŁĄSNIE ZACZYNAM STOSOWAC, ULTRA AMINO 5100, STANO FUSION

Każda z nich działała i okazała sie dla mnie bardzo skuteczna

MOJ ZESTAW NA FORME W LECIE TO:

[CENTER]BIAŁKO - WHEY C6 - ABSOLUTNIE MOIM ZDANIEM NUMER 1 WŚRÓD SUPLEMENTÓW BIAŁKOWYCH Z OFERTY HI-TEC

AMINOKWASY - OCZYWISTYM JEST MOJ WYBÓR BCAA POWDER 500G - MOIM ZDANIEM SA ZAJEBISTE - STĘŻENIE AMINOKWASÓW CENA/ILOSC/SMAK - WSZYSTKO SIE ZGADZA

PRZEDTRENINGÓWKA - AMG TO NOWOSC - SAME POZYTYWY WIEC TRZEBA SPRAWDZIC

SUPLEMENT MOJEGO WYBORU Z FIRMY HI-TEC
CREASTERON 2440G - BO JEŚLI JEST PRZED TRENINGÓWA NO TO PASOWAŁBY COŚ PO TRENINGU ZAPODAĆ
eWhsrJtxbWipoQ,44671158.jpg   eWhsrJtxbWipoQ,888596879.jpg   2.jpg   7.jpg  

Ostatnio edytowane przez Daniel Wilk ; 12-05-2013 o 21:26
Daniel Wilk jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 13-05-2013, 13:41
Użytkownik
Expert

Dostał 20 razy "Dzięki" w 19 postach

rekrutacja zakończona
KamilHITEC jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 13-05-2013, 17:17
Użytkownik
Super Expert

Marze o tym by się dostać do grona wygranych w rekrutacji i udowodnić,że nie ma barier na budowanie masy mięśniowej
mamiroma4 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 13-05-2013, 17:26
Użytkownik
Super Expert

Dostał 113 razy "Dzięki" w 113 postach

wyniki juz sa
Odpowiedź z Cytatem
stare 13-05-2013, 18:00
Użytkownik
Super Expert

Gdzie?
mamiroma4 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 13-05-2013, 18:03
Użytkownik
Super Expert

Dostał 113 razy "Dzięki" w 113 postach

w dziale Hi Tec

[Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować]
Odpowiedź z Cytatem
Zasady postowania