Daniel Wilk w Kulturystyka Online
Martyna Kazmieczak w Kulturystyka Online

Wróć   Kulturystyka Online Forum > KULTURYSTYKA ONLINE > Doping i sterydy
Odpowiedz

Narzędzia wątku
stare 01-03-2016, 16:15
Użytkownik
Nowicjusz

Podziękował: 1
Dostał 0 razy "Dzięki" w 0 postach
Domyślnie Testosteron prop - a dalszy rozwój bez cyklu

Witam Panowie.
Mam pytanie, bardzo podstawowe. Chciałbym się dowiedzieć jak to wygląda, po wykonaniu cyklu 1-8 prop 100, gdy zejdziemy z "bomby", zrobimy odblok, jesteśmy w stanie dalej coś zbudować bez kolejnych cykli ? Czy już przy dalszej rozbudowie jesteśmy skazani na kolejne przygody z dopingiem w celu poprawienia muskulatury ?

Pytam bo zastanawiam się nad pierwszym cyklem, ale nie wiem czy w przyszłości będę chciał wykonywać kolejne, a nie chciałbym pozbawić się możliwości rozbudowy bez wspomagania.
Feli31 jest offline  
Wrzuć na Facebook Wrzuć na Blip Wrzuć na Wykop Share
Odpowiedź z Cytatem
stare 01-03-2016, 20:35
Użytkownik
Nowicjusz

Podziękował: 2
Dostał 2 razy "Dzięki" w 2 postach
Domyślnie Odp: Testosteron prop - a dalszy rozwój bez cyklu

Podobno, jeśli nie wejdziesz na swój limit genetyczny, to tak, po poprawnym odbloku możesz dalej coś budować, ale nie wiem cyz nie będzie to tak
- bomba - przyrost
- spadki
- znowu zaczynasz rosnąć na sucho
mrWodoo jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 01-03-2016, 22:47
Użytkownik
Nowicjusz

Podziękował: 3
Dostał 6 razy "Dzięki" w 5 postach

Tak jak mrWoodo napisal duzo zalezy od pulapu z jakiego startujesz i do jakiego dojdziesz. Nawet po poprawnie zrobionym PCT spadki beda jesli przekroczysz swoj limit genetyczny. Duzo zalezy od psychiki bo gdy poznasz moc treningu na towarze ciezko bedzie potem zejsc na ziemie i notowac taki progres
vadimb43 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 02-03-2016, 10:08
Użytkownik
Bywalec

Podziękował: 10
Dostał 45 razy "Dzięki" w 35 postach

Cytat:
Napisał Feli31 Zobacz post
Witam Panowie.
Mam pytanie, bardzo podstawowe. Chciałbym się dowiedzieć jak to wygląda, po wykonaniu cyklu 1-8 prop 100, gdy zejdziemy z "bomby", zrobimy odblok, jesteśmy w stanie dalej coś zbudować bez kolejnych cykli ? Czy już przy dalszej rozbudowie jesteśmy skazani na kolejne przygody z dopingiem w celu poprawienia muskulatury ?

Pytam bo zastanawiam się nad pierwszym cyklem, ale nie wiem czy w przyszłości będę chciał wykonywać kolejne, a nie chciałbym pozbawić się możliwości rozbudowy bez wspomagania.
Według mnie jednorazowe wejśćie na tak krótki cykl może mieć sens co najwyżej u chłopaków którzy biorą w maju aby w lipcu być na plaży podpompowanym
Lepiej nie mieszaj w hormonach i ciśnij ile się da normalnie bo wierz mi jak będzie Twój czas na bombę nie będziesz miał wątpliwości że trzeb coś już wziąć
subaraszi jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
subaraszi otrzymał "Dzięki" za ten post od użytkownika:
Tsb-Tomek (02-03-2016)
stare 02-03-2016, 10:20
Użytkownik
Dobry paker

Podziękował: 8
Dostał 63 razy "Dzięki" w 59 postach

Bardzo dobrze powiedziane - każdy ma swój "limit". Generalnie chodzi o to, ile mamy testosteronu i ile kg mięśni jest on w stanie utrzymać (zakąłdamy perfekcyjną dietę i trening). Niestety nie da się powiedzieć, ile taka granica wynosi, bo u każdego to sprawa indywidualna. U zawodowców, wygląda to tak, że po odbloku mają teścia np. w połowie normy. I mając go w połowie normy, a mając ponad 100kg mięśni, zaczynają gubić mięśnie w tempie 0,5kg dziennie. Bo ich organizm, przy tym poziomie teścia nie jest w stanie syntezować białek w takim tempie aby utrzymać te mięśnie. Oczywiście w dużym uproszczeniu i skrócie

Znam wielu amatorów, którzy zrobili 1 cykl w życiu na teściu a potem lecą na sucho. No i niektórzy ciągle budują masę mięśniową, a inni stoją w miejscu od cyklu. Nie dowiesz się, póki nie spróbujesz. Od siebie mogę dodać, że nasze limity i granice są z reguły dużo dalej niż się nam wydaje Poza tym mimo wszystko część siły/masy zrobionej na bombie zostaje i później na offie możemy pracować z troszkę większymi ciężarami.
Rising jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 02-03-2016, 10:33
Użytkownik
Dobry paker

Podziękował: 7
Dostał 73 razy "Dzięki" w 70 postach

Odpuść sobie..takie jednorazowe bombki są pozbawione sensu..
Tsb-Tomek jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 02-03-2016, 12:32
Użytkownik
Nowicjusz

Podziękował: 1

Dzięki chłopaki za odpowiedzi, dały do myślenia. Muszę to jeszcze dobrze przemyśleć
Feli31 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 02-03-2016, 14:09
Użytkownik
Nowicjusz

Dostał 2 razy "Dzięki" w 2 postach

myśl też o tym, że jeden cykl nie jest wart ryzyka. może, nie musi i pewnie nie będzie, ale może być*tak, że się*zablokujesz bardzo, a może na zawsze. że 2 listki nolvy Ci nie pomogą, jeden na te 100,000 może sobie jednym cyklem wszystko spieprzyć
mrWodoo jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 02-03-2016, 14:30
Użytkownik
Bywalec

Podziękował: 10
Dostał 45 razy "Dzięki" w 35 postach

dokładnie tak jak kolega wyżej pisze
A odnośnie limitów genetycznych , to po moich obserwacjach ludziom się wydaje że owe limity osiągnęli ale jedyne co zrobili to zaadaptowali się do treningu czyli układ ruchowy pod wpływem często zbyt dużych obciążeń się pozamykał mięśnie w wielu miejscach się przykurczyły aby móc znosić regularne zbyt duże obciążenie i trening przestał być stymulacją mięśni do wzrostu tylko stał się pracą fizyczną , a organizm wykonujący pracę fizyczną adaptuje się aby podołać określonej pracy jak najmniejszym wydatkiem energetycznym i jak najmniejszym uszkadzaniem mięśni jednocześnie coraz bardziej obciążając stawy i ścięgna warto zwrócić na to uwagę
subaraszi jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
subaraszi otrzymał "Dzięki" za ten post od użytkownika:
Feli31 (02-03-2016)
stare 03-03-2016, 23:20
Użytkownik
Nowicjusz

a ja włożę kij w mrowisko
Wielu ludzi twierdzi że spadki są do granicy owego pułapu genetycznego, a jeśli się go nie przekroczy to i spadków nie ma albo sa minimalne przy zachowaniu odpowiedniej diety, stylu życia.
Nie chce mi się w to wierzyć. Skoro ktoś nie był w stanie urosnąć przy swojej wrodzonej predyspozycji to czemu miałby zachować rozmiary po spadku poziomu hormonów anabolicznych do stanu wrodzonego. Gdyby tak było nie potrzebowałby bić w udo przecież żeby urosnąć.
Innymi słowy myślę że zwiększenie poziomu hormonu jest konieczne nie tylko do zwiększenia masy ale także do jej utrzymania inaczej człowiekowi całe życie mięśnie tylko by nieustająco rosły bo dostawały by bodziec. Oczywiście to tylko moja prywatna opinia i nie poparta doświadczeniem i obserwacją
strasznyhenio jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
Zasady postowania