Daniel Wilk w Kulturystyka Online
Martyna Kazmieczak w Kulturystyka Online

Wróć   Kulturystyka Online Forum > KULTURYSTYKA ONLINE > Doping i sterydy
Odpowiedz

Narzędzia wątku
stare 05-02-2015, 14:27
Użytkownik
Nowicjusz

Podziękował: 2
Dostał 0 razy "Dzięki" w 0 postach
Domyślnie Odp: Testosteron ponizej normy e2 wysoko dwa lata po prohormonach

opisze odblok co i jak po to zeby czlowiek ktory bedzie mial podobne wyniki do moich unikna problemow i zmarnowanego czasu. kazdy jest inny ale zasada dzialania hpta jest niemalze poobna. xtren bardzoblokuje bez podkladu dht lub tescia. prolka posrodku normy.ludziemaja duze problemy przez zle dobrane cykle jak i pct.wilczur ma racje
rallydriver jest offline  
Wrzuć na Facebook Wrzuć na Blip Wrzuć na Wykop Share
Odpowiedź z Cytatem
stare 05-02-2015, 18:49
Użytkownik
Bywalec

Podziękował: 0
Dostał 7 razy "Dzięki" w 7 postach

Cytat:
Napisał wilczur Zobacz post

Takie problemy z hormonami ma więcej ludzi niż myślisz. Standard po 19-Norandrosta-4 z xtrena, ciekawe jak prolaktyna?
tak taak albo i anwet jeszcze wiecejjak Ty myslisz , ale 90% tych osob tez nie wie jak sobie z tym poradzić...
PS. prolaktyne ma w normie... nie czytasz chyba wszystkiego , bo pytalem sie juz o to kilka km wczesniej
endomorf24 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 24-08-2015, 21:13
Użytkownik
Nowicjusz

Podziękował: 0
Dostał 0 razy "Dzięki" w 0 postach

zbadaj progesteron.prawdopodobnie z nim masz problem.
WOJ-CIECH jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 27-08-2015, 09:25
Ben
Boss
Super Expert

Podziękował: 128
Dostał 333 razy "Dzięki" w 230 postach

Cytat:
Napisał rallydriver Zobacz post
Witam wszystkich forumowiczow!

Poszukuje kogos kto doradzil by mi co robic gdyz mi rece opadaja

Moze od poczatku .Zaczalem zabawe z PH 2.5 roku temu.

Wzialem p-mag,x-tren ,x-tren,meta mozna powiedziec ze ciagiem. Przerwalem z powodu zlego sampoczucia

Zjadlem 2 listki clomidu ale czulem sie fatalnie. Z perspektywy czasu wiem ze cykl jak i odblok byl z dupy

zrobilem badania pol roku od odbloku.

Kortyzol dwa razy ponad norme ,e2 wysoko ,tesc i shbg nisko

Zaczalem robic odblok na clomid i tamox . oszamalem to jak cukierki lecz nic nie pomoglo

tak to bylo bardzo glupie

w koncu przywalilem po 1000j Hcg lecz jedynie gorzej sie po nim poczulem i skoczylo cisnienie

Ludzie radzili mi zebym wszedl na cykl z propa.
W czasie cyklu czulem sie slabo a libido bylo coraz gorsze

po tym wszystkim zrobilem odblok 15000j hcg jednoczesnie clomid a na sam koniec aromasin gdyz wywalil mi estradiol 3 razy ponad norme

Przynam ze po aromasinie bylo widac wielka poprawe ale cos dodam. Uwaga aromasin oszamalem w 2 tygodnie cala paczke i tak zbilem e2 ze byl w dolnej granicy

Teraz poszedlem do androloga ktory zrobil badania i : Lh dolnej granicy ,testosteron ponizej normy,estradiol gorna granica,shbg nisko,reszta w normie. fsh nie badalem .

Dodam ze LDL mam 17 co jest bardzo malo a HDL okolo 40 ,cholesterol calkowity 70 gdzie norma to 130-200 cos takiego.Alat delikatnie podwyzszony .wiadomo ze testosteron powstaje miedzy innymi z LDL wiec moze z tym cos jest nie tak. Ogolnie to jem ile wlezie i to wszystko do tego pije oliwe z oliwek

Androlog nic sie nie zna i przepisal marny undestor i nootropil . wszystko przestalem brac bo czulem sie gorzej a do tego libido slablo

Nadal jest slabo z libido ,leca wlosy na zakolach ,erekcja slaba,dluga regeneracja,gorsze samopoczucie im blizej wieczora, syfy,caly czas cwicze i odziwo z tak niskim tesciem miesnie sa ale brzuch wywala i na to nawet kalgon nie pomoze

Czy mozliwe ze zachodzi aromataza przez co caly czas e2 tlumi LH? z tego co slyszalem to estradiol dziala mocniej na przesadke niz testosteron

wiem tez ze 80% estradiolu to aromataza z testosteronu.

Bardzo prosze o "kawalek " porady na ten temat ludzi ktorzy wiedza jak dziala uklad HPTA

Zrobic power PCT ktory tak sie chwali ?
Problem jest ze nie zrobiles odbloku, wpadles w zly stan hormonalny I TU sie zaczynaja problemy, poniewaz wszystkie horminy w body sa powiazane z wszystkimi. Im dluzszy czas jedziesz np. z niksim testo to tym wiecej bedziesz mial problemow, bo za tym ida najpierw zaburzenia antagonisty a potem jego funkje i pod koniec zaden androlog tego swiata ci nei pomoze.

Jesli tu jeszcze czytasz i nadal masz niski lh i fsh oraz testo i wysoki estra to:

1) badz 10 dni clean, zaden unde itd. (to jest najgorszy srodek do zastapienia tescia z mojego doswiadzenia, bo sam mam deficyt i go zastapuje 250mg testo)

2) zapodaj 100mcg tryptoreliny, lekarz ci przepisze i od razu zacznij brac 150mg cynk CHELAT

3) od dnia 5 tylko 100mg cynk chelat

4) od dnia 10 50mg cynk chelat

5) od dnia 15tego tylko 25mg cynk chelat na 5 dni

6) zrob badania w 25 dzien lh, fsh, testo, shbg, wolny testo, estra, prolaktyna, progesteron, kortyzol. Ogolem powinno sie tez znac stan trzustki, watroby i nerek.

Jak masz szczecie to bedzie git, jak nie to za miesiac to samo ale z dodatkiem innych specyfikow, co jest do decyzjy wedlug wynikow badan.

Trypto potrafi ladnie uregulowac stan hormonalny w przypadkach ******ego PCT. Tylko ludzie uwazajie, wiecej nie jest lepiej, trypto moze was przy wyzszej dawce wykastrowac. Za czeste stosowanie tez.

Nie pisze dobrze po polsku...

Ben jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
Zasady postowania