Daniel Wilk w Kulturystyka Online
Martyna Kazmieczak w Kulturystyka Online

Wróć   Kulturystyka Online Forum > KULTURYSTYKA ONLINE > Doping i sterydy
Odpowiedz

Narzędzia wątku
stare 13-11-2013, 14:37
Użytkownik
Dobry paker

Podziękował: 6
Dostał 24 razy "Dzięki" w 24 postach
Domyślnie Odp: Rospisanie kuracji

Cytat:
Napisał wilczur Zobacz post
Co innego jak ktos redukuje i chce dobrze wygladać, wtedy prop wins tren itp. ok. fat leci wyglad coraz fajniejszy ale budowa masy?
2-3 kilo to srednio przez rok mozna zrobic masy a nie na cyklu 8 tygodni.
Lecisz 8-10 tygodni odblok 3-4 przerwa min długości cyklu i przez kilka lat masz mizerny progres na tych dawkach i środkach solo.
Czy ludzie na tym forum celowo tak pisza czy udaja ze jest inaczej? Nawet jak ktos jest lamerem w temacie wystarczy zerknąć na konkurencyjne fora i poczytać, często zawodnicy opisuja kuracje na przestrzeni roku i podają wszystko łącznie z dawkami itp.
Mity dobre sa z tym propem solo na 1x.
Często sie zapomina o boldzie który daje dość stabilne przyrosty i mocno poprawia regenerację.
Dobre przyrosty na konkret bombie trzeba planowac na przestrzeni lat a nie tygodni.
Dobrze piszesz, ale nie bierzesz pewnych rzeczy pod uwagę. Przecież z efektami wszystko zależy od stopnia zaawansowania (licząc że micha i reszta warunków spełniona). Ok zawodowiec 2-3kg w rok na dopingu nie zaprzeczę, tylko trzeba rozróżnić zawodowca od amatora. Obracając kota ogonem suchar zaczynający przygodę z siłownią te 2-3kg mięśnia zrobi w 1-2miesięcy.
Teraz popatrz jeszcze raz na wymiary autora i powiedz, że jak się przyłoży na kuracji to po niej będzie w punkcie wyjścia.

Bold jest ok, tylko jw dostępność kiepska, cena cyklu też wychodzi ładna. Z drugiej strony eq w przeciwieństwie do testosteronu nie jest naturalnym hormonem. Niby uważany za łagodny steryd jednak nie pozbawiony skutków ubocznych. Chodzą też słuchy, że uszkadza organizm w taki sposób iż zapładniając kobietę przekazuje się potomstwu błędy genetyczne. Jak by nie było nigdy nie był produkowany z przeznaczeniem dla ludzi.

Mnie z kolei bardzo boli mit, według którego uważa się środki nie sprzyjające łapaniu wody i tłuszczy za kosmetyki, w szczególności że na prawdę można zbudować na nich kawał dobrego mięsa. Tak samo drażni mnie twierdzenie, że na testosteronie gdy ustabilizują się już na nim hormony (czyli głównie nie zwiększa się już retencja ani produkcja czerwonych krwinek ) jest zastój i nic już nie działa niech Ci ludzie porównają sobie przyrosty na tym "zastoju" do tych na sucho. Tak samo nie potrzebnie ludzie do spadków wliczają zmniejszenie/unormalizowanie liczby erytrocytów co odpowiada za spadek siły jak i zmniejszenie/unormalizowanie poziomu estrogenów co z kolei prowadzi do pozbycia się nadmiaru wody w organiźmie.
ketmo jest offline  
Wrzuć na Facebook Wrzuć na Blip Wrzuć na Wykop Share
Odpowiedź z Cytatem
stare 13-11-2013, 15:17
Użytkownik
Expert

Podziękował: 10
Dostał 48 razy "Dzięki" w 46 postach

Idąc tokiem myslenia litwina daj badania z tym wplywem eq na potomstwo.

Dawka np testa i insy u zawodnika amatora w PL: test 1,5g na week humalog od 8-16 ui nie licząc hormonu 8ui. Zawodowiec w USA 4g testa week, humulin 10iu rano do kazdego posilku 10iu humalogu. 20-30 hormonu.
Tak ze sam widzisz jaka jest róznica.
Suchar amator przy takich kocich dawkach ma szanse za 20 lat coś pobudować a lecąc konkret w 5 lat ma szanse zaistniec.

Cytat:
Mnie z kolei bardzo boli mit, według którego uważa się środki nie sprzyjające łapaniu wody i tłuszczy za kosmetyki, w szczególności że na prawdę można zbudować na nich kawał dobrego mięsa. Tak samo drażni mnie twierdzenie, że na testosteronie gdy ustabilizują się już na nim hormony (czyli głównie nie zwiększa się już retencja ani produkcja czerwonych krwinek ) jest zastój i nic już nie działa niech Ci ludzie porównają sobie przyrosty na tym "zastoju" do tych na sucho. Tak samo nie potrzebnie ludzie do spadków wliczają zmniejszenie/unormalizowanie liczby erytrocytów co odpowiada za spadek siły jak i zmniejszenie/unormalizowanie poziomu estrogenów co z kolei prowadzi do pozbycia się nadmiaru wody w organiźmie
.

Dochodząc np. do 2g testa przez pweien czas startujac np. od 500mg notujesz pewien progres i nie zwiekszając dawki 2g stosuje sie wtedy rotacje środków i dawek np. mostek i potem znów wieksze dawki. Dodajesz wtedy odpowiednio inne srodki itp.
Trzeba by było stale zwiekszać dawki zeby notować progres a tak nie jest ale czy podczas zastoju masz progres? raczej test działa antykatabolicznie.

Cytat:
Teraz popatrz jeszcze raz na wymiary autora i powiedz, że jak się przyłoży na kuracji to po niej będzie w punkcie wyjścia.
Kiedys na tym forum jeden gość mi napisał ze nie ma cykli masowych 8 tygodni i miał racje
wilczur jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 13-11-2013, 16:02
Użytkownik
Dobry paker

Cytat:
Idąc tokiem myslenia litwina daj badania z tym wplywem eq na potomstwo.
Z tym potomstwem pisałem, że "chodzą słuchy". Gdzieś czytałem o tym parę razy i gdzieśsłyszałem. Nic potwierdzonego, w każdym razie pamiętaj że środek nigdy nie był dopuszczony do obiegu z przeznaczeniem dla ludzi, więc i badań pewnie zbyt wiele nie będzie. Z drugiej strony badania dużo kosztują, zazwyczaj te darmowe które znajduje się na internecie to jedno wielkie gówno, choć i czasem też na coś wartościowego można trafić.

Cytat:
Dawka np testa i insy u zawodnika amatora w PL: test 1,5g na week humalog od 8-16 ui nie licząc hormonu 8ui. Zawodowiec w USA 4g testa week, humulin 10iu rano do kazdego posilku 10iu humalogu. 20-30 hormonu.
Tak ze sam widzisz jaka jest róznica.
Suchar amator przy takich kocich dawkach ma szanse za 20 lat coś pobudować a lecąc konkret w 5 lat ma szanse zaistniec.
Doskonale sobie zdaję sprawę, że tak jest. Tylko teraz pomyśl co większość osób oczekuje od dopingu (mowa o amatorach). Zazwyczaj ich celem jest przypakować coś lub wyrobić fajną sylwetkę na lato, a nie stanąć na scenie. Takimi cyklami "popierdółkami" to co chcą są to w stanie w miarę bezpiecznie osiągnąć.

Cytat:
Dochodząc np. do 2g testa przez pweien czas startujac np. od 500mg notujesz pewien progres i nie zwiekszając dawki 2g stosuje sie wtedy rotacje środków i dawek np. mostek i potem znów wieksze dawki. Dodajesz wtedy odpowiednio inne srodki itp.
Trzeba by było stale zwiekszać dawki zeby notować progres a tak nie jest ale czy podczas zastoju masz progres? raczej test działa antykatabolicznie.
Rotacja środków ok. W każdym razie podbijanie dawki na zastój moim zdaniem raczej mija się z celem, bo ok w przypadku testa zwiększy się aromatyzacja i liczba czerwonych krwinek, aczkolwiek to już nie będzie miało tak dużego wpływu na anabolizm mięśnia bardziej będzie dawało jego złudzenie przez wzrost siły i masy. Oczywiście te dwie rzeczy też mają wpływ na przyrosty, ale w tym wypadku nie tak znaczący jak ww rotacja i stakowanie. Wiem, że zawodowcy mają swoje reguły i nie mam zasady tu niczego kwestionować, po prostu wyrażam swoje zdanie.

Cytat:
Kiedys na tym forum jeden gość mi napisał ze nie ma cykli masowych 8 tygodni i miał racje
Wiadoma sprawa, że mięśnie potrzebują czasu do wzrostu, ale wszystko wg potrzeb.
ketmo jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 13-11-2013, 18:39
Użytkownik
Nowicjusz

Podziękował: 3
Dostał 0 razy "Dzięki" w 0 postach

Panowie,widze ze temat sie rozwinol..

ciesze sie ze moge zapoznac sie z waszymi zdaniami i doswiadczeniami.
rozumiem ze kazdy ma swoje podejscie co jest lepsze a co gorsze.
szczerze mowiac juz troche zglupialem bo kazdy doradza inaczej.

wczoraj dlugo nad tym siedzialem z bratem.

powiem tak,jedni odradzaja dece inniy wrecz na nia namawiaja..
nie wiem kogog sie sluchac.

mam zakupione 60cm vina
40 cm tesci
30 cm deci plus 9 hcg i dwa listki clomidu.

wiem i rozumiem ze to o wiele za duza dawka jak na pierwsza solidna kuracje.

wiec staralem sie obliczyc ile danego srodka najlepiej podac w tygodniu ,czytalem wiele stron gdzie byly opisane dane [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] ktore posiadam.

wiec w wiekszosci forach i stronach bylo

deca 200-600 mg tygodniowo

vino 50-100mg co drugi dzien

test prop 50-150 mg dziennie

a wiec obliczajac w miare mozliwosci i nie przesadzajac.
deci nie bede bral wiecej jak 200mg w tygodniu
vino zaczne w pierwszych tygodniach po 100mg co 2 dzien a nastepnie zwieksze do 150mg i pozniej zejscie

test co drugi dzien 50mg a nastepne tygodnie zwieksze do 150mg mg i tez zejscie

lacznie mam zamiar wziasc
34 cm tesc
35 cm vina
21 cm deci
calos rospisalem sobie na 14 tygodni,tyle ze 3 tygodnie przed zakonczeniem koncze dece i jade na samym testosteronie i vinie zebym mogl calkowicie sie odblokowac po dece.

tak to widze,i mysle ze w tych ilosciach nie jest to jakos mega duzo,ale reszte pozostawiam wam do oceny i komentarzy.
z gory dziekuje za tak szerokie poroszenie watku i pozdrawiam ;]

Ostatnio edytowane przez olio90 ; 13-11-2013 o 18:50
olio90 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 13-11-2013, 18:55
Użytkownik
Nowicjusz

wszytkie strony jakie zwiedzalem..
bylo napisane ze ta miesznka tych trzech suplementow jest najlepsza,do osiagniecia dobrej masy i sily przy odpowiednej diecie.

vinstrol-sila,czysty miesien
deca-masa,do vinstrolu bo wysusza stawy
tesc-zapobiegawczo do deci
olio90 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 13-11-2013, 20:28
Użytkownik
Dobry paker

Tragedia. Jak Ci deka skumuluje śmieszne 350mg tygodniowo propa nic Ci nie da. Winstrol przez 14 tygodni też przesada, dla wątroby i układu sercowo naczyniowego to masakra.
Jeśli deka zamień raczej propa na enan/mix inaczej kuracja wyjdzie na prawdę drogo, by osiągnąć takie samo stężenie na propie jak na enanie po kumulacji trzeba go na prawdę sporo zakuwać.
Pierw poczytaj o specyfikacji tych środków zanim znów weźmiesz się za rozpisywanie cyklu.
ketmo jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 13-11-2013, 21:04
Użytkownik
Nowicjusz

nie wiem,ja juz zwariowalem.

powiem ci tak.

nie jestem w stanie teraz nic innego kupic.

to jesli mowisz ze moja rozpiska jest taka do dupy,to jak mozesz rozpisz mi jakas sesownie to co juz mam.
tak zeby 3 miesiace a nie jakies tam 8 tygodni,jak tutaj sami pisaliscie 8 tygodni to gowno a nie kuracjia czy tam 2,5 miesiaca,nie nie jestem wstanie dokupic teraz czego innego lub zmienic.
chcialbym cos zrobic z tych trzech co mam juz w szafce.

rozumiem co mowisz,wiem ze vinstrol jest szkodliwy dluzej jak 12 tygodni.
ale jak to rozpisac tak zeby bylo dobrze ?
bo mysle ze chyba zrobienie sesownej kuracji z tego co mam nie jest trudne ?
tyle ze ja nie wiem jak to rozpisac ?
jestes w stanie mi to jakos sesownie rozpisac czy nie da rady ?

pozdrawiam.
olio90 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 13-11-2013, 22:32
Użytkownik
Dobry paker

Nie da rady, za mało testa. 100mg ed starczy Ci tylko na miesiąc, a jak na propa do 200mg e7d deki moim zdaniem to minimum, a i to może się okazać za mało. Także clomu może się okazać za mało jak na odblok po nandrolonie, hcg nie wiem ile masz ale po dece pasuje 10000jm strzelić by mieć pewność, że jaja wystartują. Przy nandrolonie też pasuje mieć dostęp do cabasera w razie jakby wywaliło prolaktyne.

Poleć sobie propem z winem jak rozpisałem i będzie ok, lub poczekaj aż będziesz miał możliwość coś dokupić.
ketmo jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
ketmo otrzymał "Dzięki" za ten post od użytkownika:
olio90 (13-11-2013)
Zasady postowania