Daniel Wilk w Kulturystyka Online
Martyna Kazmieczak w Kulturystyka Online

Wróć   Kulturystyka Online Forum > KULTURYSTYKA ONLINE > Odżywianie i dieta
Odpowiedz

Narzędzia wątku
stare 20-10-2013, 13:35
Użytkownik
Nowicjusz

Podziękował: 0
Dostał 0 razy "Dzięki" w 0 postach
Domyślnie Redukcja- porady

Witam . Chciałbym poradzić się Was jak mogę zrobić udaną redukcję tkanki tłuszczowej. Mam 17 lat, 183 cm wzrostu, ważę 85 kg. Obwód tali to 94 cm. Co do diety chciałbym otrzymać porady co kupować w sklepie (gotowego) do jedzenia,ponieważ rodzice pracują i prawie w ogóle nie ma ich w domu a ja nie za bardzo radze sobie w kuchni Jedyne co potrafię to posiłek składający się z ryżu i kurczaka. Ćwiczę siłowo 3 razy w tygodniu,do tego po każdym treningu jeżdżę 20 min na rowerku stacjonarnym. Mam zakupiony suplement Thermo Speed Extreme, który czeka aż go rozpakuje. Chciałbym przez okres jednego miesiąca zrzucić ok.5-6 kg i przynajmniej 5 cm w pasie. Z góry dziękuję za każdą odpowiedź .
Matekk1910 jest offline  
Wrzuć na Facebook Wrzuć na Blip Wrzuć na Wykop Share
Odpowiedź z Cytatem
stare 20-10-2013, 13:55
Użytkownik
Bywalec

Podziękował: 3
Dostał 7 razy "Dzięki" w 7 postach
Domyślnie Odp: Redukcja- porady

Co do twojego celu to moze jest on realny w 1 miesiacu ale w pozniejszych taka utrata wagi to raczej utrata duzej ilosci miesni.
1 wylicz zapotrzebowanie kaloryczne i odejmij ok 25 %
2 uloz diete i wstaw tu do poprawy
3. Naucz sie gotowac bo wszystko co gotowe to gowno

Dieta zadecyduje o twojej redukcji a nie jakis spalacz. Co do rowerku to na poczatku 20 min ok ale pozniej musisz zwiekszac czas
dynamikos jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 20-10-2013, 14:28
Użytkownik
Super Expert

Podziękował: 69
Dostał 39 razy "Dzięki" w 39 postach

Podłącze się pod ten temat,Ja trenuje 4 razy w tygodniu,po każdym treningu 50 min rowerek dieta. 2 g [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] , 3 węgli ,0.5 tłuszcz ale obserwuje że nadal waga ani drgnie 96 i nic jeszcze chce te węgle obniżyć ) ale boję się o siłę co robić??????
mamiroma4 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 20-10-2013, 15:47
Użytkownik
Dobry paker

Podziękował: 22
Dostał 8 razy "Dzięki" w 8 postach

Cytat:
Napisał mamiroma4 Zobacz post
Podłącze się pod ten temat,Ja trenuje 4 razy w tygodniu,po każdym treningu 50 min rowerek dieta. 2 g [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] , 3 węgli ,0.5 tłuszcz ale obserwuje że nadal waga ani drgnie 96 i nic jeszcze chce te węgle obniżyć ) ale boję się o siłę co robić??????
Witam ja mam podobnie ale to nie jest wina diety ani niczyja nie wiem jaki masz trening jaka intensywność ile powtórzeń jakie przerwy i tak dalej z tego co widze po twojej diecie to jest redukcja ale do redukcji też trzeba dobrać trening z ilością powtórzeń z przerwami itd.Ja mam podobnie na początku redukcji miałem 106 kg obecnie 98,5kg pierwsze 5 kg poszło nawet nie wiem kiedy a teraz idzie bardzo pomału w dół ale to z tego powodu że ćwicze na dużych ciężarach z ilością powtórzeń 12.10.8.6 i przerwą 1.30 min a diete mam proporcionalnie tak jak ty i jednocześnie trace tłuszcz ale zyskuje mase mięśniową dlatego ta waga idzie pomału w dół a w pewnym momencie ona stanie i pójdzie w góre ale już nie tłuszcz tylko masa mięśniowa pozdro
skrzydlo8 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 20-10-2013, 18:00
Użytkownik
Nowicjusz

Podziękował: 0
Dostał 0 razy "Dzięki" w 0 postach

Właśnie ja chce zrobić tylko jeden, może dwa miesiące tej redukcji aby tłuszczyk, którego trochę przybyło w półrocznej masówce znacznie odsłonił mięśnie.
Matekk1910 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 20-10-2013, 20:00
Użytkownik
Super Expert

Podziękował: 69
Dostał 39 razy "Dzięki" w 39 postach

Cytat:
Napisał skrzydlo8 Zobacz post
Witam ja mam podobnie ale to nie jest wina diety ani niczyja nie wiem jaki masz trening jaka intensywność ile powtórzeń jakie przerwy i tak dalej z tego co widze po twojej diecie to jest redukcja ale do redukcji też trzeba dobrać trening z ilością powtórzeń z przerwami itd.Ja mam podobnie na początku redukcji miałem 106 kg obecnie 98,5kg pierwsze 5 kg poszło nawet nie wiem kiedy a teraz idzie bardzo pomału w dół ale to z tego powodu że ćwicze na dużych ciężarach z ilością powtórzeń 12.10.8.6 i przerwą 1.30 min a diete mam proporcionalnie tak jak ty i jednocześnie trace tłuszcz ale zyskuje mase mięśniową dlatego ta waga idzie pomału w dół a w pewnym momencie ona stanie i pójdzie w góre ale już nie tłuszcz tylko masa mięśniowa pozdro

No co do mojego treningu też duże ciężary( no na możliwości 43 latka ) a przerwy od 1,5 do 2 min,a powtórzenia 12,10,8,6 a czasem z przodu 20 potem 15,12,10,8 Ale Ty poleciałeś za 106 na 98,5 kg a Ja we wrześniu miałem 96,5 a teraz 96 chociaż rower po 50 min i co do diety to zero słodyczy,fastów, no totalna dieta kulturysty nawet z niedzielnego rosołu zrezygnowałem od września.
Patrząc w lustro,widzę,że postura się zmienia,ale brzuch jakoś słabiutko
mamiroma4 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 20-10-2013, 20:24
Użytkownik
Expert

Podziękował: 34
Dostał 28 razy "Dzięki" w 27 postach

Cytat:
Napisał mamiroma4 Zobacz post
No co do mojego treningu też duże ciężary( no na możliwości 43 latka ) a przerwy od 1,5 do 2 min,a powtórzenia 12,10,8,6 a czasem z przodu 20 potem 15,12,10,8 Ale Ty poleciałeś za 106 na 98,5 kg a Ja we wrześniu miałem 96,5 a teraz 96 chociaż rower po 50 min i co do diety to zero słodyczy,fastów, no totalna dieta kulturysty nawet z niedzielnego rosołu zrezygnowałem od września.
Patrząc w lustro,widzę,że postura się zmienia,ale brzuch jakoś słabiutko
cierpliwości, widocznie u ciebie najwięcej tłuszczu jest zlokalizowane na brzuchu,
malina77 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 20-10-2013, 20:26
Użytkownik
Expert

Podziękował: 8
Dostał 31 razy "Dzięki" w 31 postach

Cytat:
Napisał skrzydlo8 Zobacz post
Budujesz mięśnie i jednocześnie spalasz tkankę tłuszczową?
cielakos jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 20-10-2013, 20:27
Użytkownik
Expert

Podziękował: 34
Dostał 28 razy "Dzięki" w 27 postach

Cytat:
Napisał cielakos Zobacz post
Budujesz mięśnie i jednocześnie spalasz tkankę tłuszczową?
to chyba z realnego punktu widzenia nie możliwe ? wszędzie pisze albo masa albo redukcja , aczkolwiek rekompozycję można zrobić tylko to zdaje się wyższa szkoła jazdy
malina77 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 20-10-2013, 21:20
Użytkownik
Expert

Podziękował: 25
Dostał 70 razy "Dzięki" w 66 postach

Taka wskazowka, nie wiem czy o tym pomysleliscie ale warto napisac: piszecie ze tam np. 3g wegli na kg masy ciala itd, ale czy dopasowaliscie te ilosci do nowej wagi? Czyli po schudnieciu?

Co do ciezarow na redukcji. Jestem zdania ze powinno robic sie max 8 powtorzen, czyli ciezary calkiem spore. Chodzi o to aby utrzymac jak najwiecej sily, bo wtedy utrzyma sie tez jak najwiecej ciezko zdobytej masy miesniowej.
Mathy-C jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
Zasady postowania