Daniel Wilk w Kulturystyka Online
Martyna Kazmieczak w Kulturystyka Online

Wróć   Kulturystyka Online Forum > KULTURYSTYKA ONLINE > Ogólne dyskusje na temat Kulturystyki
Odpowiedz

Narzędzia wątku
stare 22-01-2014, 22:51
Użytkownik
Super Expert

Podziękował: 69
Dostał 39 razy "Dzięki" w 39 postach
Domyślnie Odp: Redukcja: dieta i trening..

Cytat:
Napisał NON Zobacz post
O tego to nie wiedziałem , czyli jak po nogach można robić to wychodzi dobrze, 4x w tygodniu aeroby, ew. jak będzie słabo to dodam jeszcze w jakiś dzień. Dziękuję Kulfon bardzo za pomoc.. Od następnego poniedziałku zaczynam... Mam nadzieję że się uda. Pozdro
Ja też po treningu nóg ,śmigam na rowerze tak do 30 min i jest ok,super się czuję i moje nogi też,ale jak poczytasz na tym forum wypowiedzi to podobno jak żygasz po treningu nogi, to dopiero są dobrze trenowane raczej przetrenowane
mamiroma4 jest offline  
Wrzuć na Facebook Wrzuć na Blip Wrzuć na Wykop Share
Odpowiedź z Cytatem
Wybierz jakość Body Attack!
stare 23-01-2014, 21:34
Użytkownik
Expert

Podziękował: 3
Dostał 28 razy "Dzięki" w 28 postach

No jak na jednym traningu potrafisz "przetrenowac" nogi to gratuluje ci wiedzy na temat kulturystyki. pozdro
Rozwalacz jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 25-01-2014, 07:04
Użytkownik
Super Expert

Podziękował: 69
Dostał 39 razy "Dzięki" w 39 postach

To szczere? Czy się wyśmiewasz? Ja mam 43 lata,mój trening wygląda trochę inaczej niż Twój,nie mam na myśli techniki,ale ciężary Ćwieczenie polega na tym,by wczuć się w mięsień,tak ,poczuć jak się włókna rozrywają ! Ważne by to było prawidłowo,a nie Kto więcej ten maczo !!!!!
Mój trening nóg to zawsze nieśmiertelne ćwiczenie i najlepsze na wszystkie mieśnie nóg- PRZYSIADY suwnica,wyprosty,zgięcia,wszystkie partie przetrenuje i jest takie uczucie "wykończenia" ,że ledwo człowiek stoi na nogach ,ale to krótko po ćwiczeniu to pozytywne a co do przetrenowania nóg na jednym trenigu to owszem są "fachowcy",ale to nie ma nic wspólnego z kulturystyką !
mamiroma4 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 25-01-2014, 17:12
Moderator
Super Expert

Podziękował: 0
Dostał 296 razy "Dzięki" w 285 postach

rozwalacz-twierdzisz, żę nog nie przetrenujesz jednym treningiem?? Zrób sobie przerwę tydzień lub dwa dla roztrenowania lekkiego i regeneracji. Potem załóż ciężar na 4-6 powtórzeń ale z bólami żebyś zrobił te ćwiczenia po 4 serie i potem dowal wykrokami. Efekt ci gwarantuje, ze przez 2-3 dni będziesz kulał i tylko będziesz z miejsca na miejsce się przesiadał, bo chodzić nie będziesz miał ochoty. I wtedy to jest przetrenowanie, bo za mocno porozrywasz włókna mięśniowa i to już są za mocne urazy ud. Przetrenowanie to nie tylko stagnacja
TELEWIZOR jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 25-01-2014, 18:11
Użytkownik
Expert

Podziękował: 3
Dostał 28 razy "Dzięki" w 28 postach

Oo - serio? to faktycznie jestem przetrenowany juz jakis rok.... bo po treningu nog, to kolejne 2,3 dni nie moge chodzic.... mam w bloku 5 schodkow przy wyjsciu z klatki i sa one moim najwiekszym wyzwaniem dnia po takim treningu.

Wydaje mi sie ze do przetrenowania prowadzi ostry trening minimum przez 2 tygodnie, przy czym trening ponad godzine, minimum 5 razy w tygodniu no i za malo snu czy dobrej diety.

Kazda osoba jest inna, ja cwicze zawsze na maksa - ale jestem poczatkujacy, nie wieze ze samym treningiem (zawsze dobrze spie i jem) moglbym sie przetrenowac nawet jakbym chcial... Po za tym czuje sie swietnie i mam energie i do zycia i do treningu, nie czuje sie 'przetrenowany'.

Mysle tez ze, mozna sie przetrenowac przede wszystkim przez zbyt czeste treningi. A nie co na nich robisz.

Dodam jeszcze ze nogi robie zawsze 15-20 powtorzen, czyli "wielkie" ciezary nie wchodza w gre.
Rozwalacz jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
Zasady postowania