Daniel Wilk w Kulturystyka Online
Martyna Kazmieczak w Kulturystyka Online

Wróć   Kulturystyka Online Forum > KULTURYSTYKA ONLINE > Ogólne dyskusje na temat Kulturystyki
Odpowiedz

Narzędzia wątku
stare 29-01-2013, 18:54
Użytkownik
Dobry paker

Podziękował: 2
Dostał 28 razy "Dzięki" w 28 postach
Domyślnie Odp: problem z plecami bicepsem

Dzięki. Muszę spróbować z tymi tricepsami a jak mi nie spasuje to zmienię. I oczywiście wypróbuje też według twoich zmian, zobaczę co mi bardziej leży.
boczek1 jest offline  
Wrzuć na Facebook Wrzuć na Blip Wrzuć na Wykop Share
Odpowiedź z Cytatem
stare 29-01-2013, 18:55
Użytkownik
Nowicjusz

Podziękował: 0
Dostał 0 razy "Dzięki" w 0 postach

A tak wogule jestes na redukcji czy na masie? Jak na masie to rób maks 30min aero i tez nie za forsownych bo później na redukcji będziesz musiał zasuwac 3 razy tyle heh i wrzuć brzuch 4 razy w tyg tak jak Ci mówię uwierz mi naprawdę jest to dobry sposób i przeczytaj mój ostatni post tam mniej więcej Ci opisałem co bym zmienił (o juz uprzedziłeś moja odpowiedź ) :P
SUPERSARYAN jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 29-01-2013, 21:08
Użytkownik
Dobry paker

Jestem na redukcji. Będę próbował. Człowiek uczy się na błędach,a to są dopiero początki przygody z siłownią.
A może jeszcze jakieś sugestie na temat spalaczy?. Teraz używam termo speed extreme. Może jakieś inne [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] ?
A może jest jeszcze za wcześnie na odżywki i lepiej nabrać doświadczenia i wtedy zacząć.
Narazie interesuje mnie tylko redukcja.
boczek1 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 29-01-2013, 21:47
Użytkownik
Super Expert

Podziękował: 41
Dostał 82 razy "Dzięki" w 82 postach

Masz racje - jeszcze za wcześnie.
Z dietę, osłona około treningową [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] i areobami -zdziałasz znacznie więcej, a przy okazji sam się przekonasz na co Cię stać. Splacze odpal w momencie stagnacji ale bez pospiechu.
pawel42wawa jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 29-01-2013, 21:52
Użytkownik
Nowicjusz

Pierwsze co to musisz odróżniać odżywki od suplementów odżywki to wiadomo [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] wegle tłuszcze osobno lub mieszanka jak np gainery , a spalacze [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] przedtreningówki i ta cała zgraja to [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] odzywkami możesz poniekąd zastąpic posiłek jak np własnie gainerem a kreatyną nie zastąpisz Co do spalaczy to Twój staż jest dosyc krótkawy aczkolwiek ja nigdy nie uznawałem tego za wyznacznik. Na pewno poleciłbym z tych bez jakichś ekstra substancji VPX Redline , AST Dymetadrine , [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] Ripped Freak , za dobry spalacz trzeba jednak dac minimum te 100zł bo takie za 30-40 to tylko wspomagaja zreszta nic Ci nie zrzuci fatu bez cięzkiej pracy diety i wyrzeczeń.Spalacz ma Ci pomóc przyspieszyć ale wszystkiego za Ciebie nie zrobi. Ja w tym roku do redukcji podejde inaczej trening zmieniam na 40-50 powtórzeń na serie i łącząć 2 lub 4 ćwiczenia na jedna lub dwie partie i robić takie stacyjki żeby tętno ciągle było powyzej 130. Pamiętaj aby przed i po treningu łyknać [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] bo na redukcji trzeba pilnować podwójnie katabolizmu bo się obcina węgle dosyć sporo
SUPERSARYAN jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 30-01-2013, 06:39
Użytkownik
Super Expert

Cytat:
Napisał SUPERSARYAN Zobacz post
Pierwsze co to musisz odróżniać odżywki od suplementów odżywki to wiadomo [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] wegle tłuszcze osobno lub mieszanka jak np gainery , a spalacze [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] przedtreningówki i ta cała zgraja to [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] odzywkami możesz poniekąd zastąpic posiłek jak np własnie gainerem a kreatyną nie zastąpisz Co do spalaczy to Twój staż jest dosyc krótkawy aczkolwiek ja nigdy nie uznawałem tego za wyznacznik. Na pewno poleciłbym z tych bez jakichś ekstra substancji VPX Redline , AST Dymetadrine , [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] Ripped Freak , za dobry spalacz trzeba jednak dac minimum te 100zł bo takie za 30-40 to tylko wspomagaja zreszta nic Ci nie zrzuci fatu bez cięzkiej pracy diety i wyrzeczeń.Spalacz ma Ci pomóc przyspieszyć ale wszystkiego za Ciebie nie zrobi. Ja w tym roku do redukcji podejde inaczej trening zmieniam na 40-50 powtórzeń na serie i łącząć 2 lub 4 ćwiczenia na jedna lub dwie partie i robić takie stacyjki żeby tętno ciągle było powyzej 130. Pamiętaj aby przed i po treningu łyknać [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] bo na redukcji trzeba pilnować podwójnie katabolizmu bo się obcina węgle dosyć sporo
będziesz robił ten trening razem z również z areobami po siłowym czy masz inne rozwiązanie?
Pytam, bo sam jestem realnie zainteresowany takim rozwiązaniem ale na poziomie 20-25 powtórzeń
pawel42wawa jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 30-01-2013, 10:56
Użytkownik
Dobry paker

Ok. Czyli na początek [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] powinno wystarczyć. Z dietą to wiem staram się trzymać ujemny bilans kaloryczny i wiem też ile wyrzeczeń to kosztuje, ale idzie mi nie żle a efekty tego już są. Jeszcze jedno pytanko o te BCAA jakiej firmy najlepiej kupić. Chciałbym żeby było dobre, kasa raczej nie gra roli,i czy brać je jak podaje producent.
Wczoraj też wyczytałem w gazecie KiF odnośnie łączenia klatki z tricepsem, ale napisze wam ten urywek wieczorem, może was zainteresuje.
boczek1 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 30-01-2013, 16:24
Użytkownik
Nowicjusz

pawel42wawa
tak jak najbardziej trening będzie łączony z aerobami ale pierw sam trening siłowy z dużą ilością powtórzeń i kilka ćwiczeń można zacząć od 2 ćwiczeń przez pierwsze 2 tygodnie np na plecy wiosłowanie sztangą w opadzie 40powt odrazu tą samą sztanga martwy ciąg 40powt ogólem będę robił cały trening takimi ćwiczeniami jak na masie tylko innymi ciężarami i większą ilością np przy tych dwóch ćwiczeniach robie dwie super serie chwila odpoczynku znowu dwie super serie i znowu chwila odpoczynku potym lece na drążek górny ściąganie do klatki i łącząc z drążkiem dolnym Po siłówce godzinka aero czyli bierznia lub orbitrek.Do tego codziennie rano po 30-45min lekki trucht lub szybki marsz z rana na czczo po łyknięciu [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować]

Boczek1
BCAA XTRA z Activlabu zbiera same pozytywy od kilku lat i jest taniutki tu na stronce widziałem cos koło 50zl za 500g porcja to 10g przed całym treningiem i po treningu silowym a przed aerobami łącznie z węglami powinieneś łyknąć a [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] same już po prysznicu w dni nietreningowe rano na czczo lub do posilku 10g BCAA
SUPERSARYAN jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 30-01-2013, 20:20
Użytkownik
Dobry paker

Witam ponownie.
Z góry dzięki za porady. Kupie te suple co proponujecie i zaczynam jutro lub piątek bo choroba już prawie puściła.
A to jest ten urywek o którym miałem napisać.

"Jedna z teorii treningowych mówi,że po ćwiczeniach na mięśnie klatki piersiowej wskazane są ćwiczenia na tricepsy,gdyż mięśnie te są już dobrze rozgrzane,czyli wstępnie przygotowane do treningu. Jest w tym dużo racji. Trzon treningu klatki piersiowej,a w niektórych przypadkach nawet i całość,stanowią ćwiczenia wielostawowe polegające na wyciskaniu lub wypychaniu ciężaru (wyciskanie sztangi/sztangielek na ławce poziomej,wyciskanie sztangi /sztangielek na ławce skośnej głową w dół,wyciskanie sztangi/sztangielek na ławce skośnej głową w górę,wypychanie ciężaru siedząc). We wszystkich tych ćwiczeniach pracują zarówno mięśnie klatki piersiowej,jak i tricepsy,z tym że mięśnie klatki piersiowej wykonują pracę główną , tricepsy zaś pracę pomocniczą. Ta praca pomocnicza tricepsów doskonale przygotowuje je do treningu ukierunkowanego wyłącznie na ich rozwój, stąd też wielu kulturystów po treningu mięśni klatki piersiowej robi trening tricepsów."

Nie mówię że muszę się do tego stosować ale na pewno spróbuje.
Oby schudnąć jak najwięcej i nabrać jakiegoś wyglądu.Motywacja jest i nie maleje a z każdym dniem jest coraz to większa.
boczek1 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 30-01-2013, 21:52
Użytkownik
Super Expert

Doszedłeś do meritum celu - jeśli mimo wszystko motywacja rośnie - jesteś na dobrej drodze do samozadowolenia - a to chyba jest najważniejsze. Powodzenia i wal jak w dym nawet z najmniejszą wątpliwością.
pawel42wawa jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
Zasady postowania