Kulturystyka Online Forum

Kulturystyka Online Forum (http://www.kulturystyka-online.pl/forum-kulturystyczne.php)
-   Ogólne dyskusje na temat Kulturystyki (http://www.kulturystyka-online.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Cytaty motywacyjne (http://www.kulturystyka-online.pl/showthread.php?t=8150)

Semir 04-09-2011 12:35

Cytaty motywacyjne

"Nienawidziłem każdej minuty treningu, ale powtarzałem sobie: nie poddawaj się, przecierp teraz i żyj resztę życia jako mistrz." Muhammad Ali

"Ciężki trening to amulet żeby przetrwać" - Kaczor

Arnold 04-09-2011 13:54

jak pojadę na hardkora.

Cytaty by Animal

Nie jestem jak inni. Nie żyje jak oni. Nie jem tego, co oni. Bez pączków. Bez kawy z cukrem i śmietanką. Bez porannej gazety. Jest 6:52, a ja jestem już po drugim posiłku. Kiedy wszyscy inni napierdalają w "drzemkę" na swoim budziku, ja zapierdalam z robotą

Co robię? Jestem kulturystą, to mój zawód. Tylko ze dzień pracy nie zaczyna się o 9 i nie kończy o 17. Zaczyna się, gdy otworzę oczy i kończy, kiedy je zamknę. Nie pracuje 5 dni w tygodniu. Pracuje 24/7. Ta praca....to moje życie.

Najtrudniejsze, to trzymać się ścieżki, sprostać miażdżącemu planowi. Nie zatrzymam się, bo każdy dzień przybliża mnie do celu zakreślonego na czerwono, przyklejonego do szafki. Nie ma czasu na odpoczynek, jeszcze wiele mil do przejechania.

Ta kartka przyklejona do szafki? To wezwanie na akcje, wypowiedzenie wojny. Przykleiłem ją, żeby przypominała mi o tej dacie każdego *******onego dnia. Mój osobisty budzik. Każdego ranka gdy robię jajka, łykam Anima Pak, przygotowuję posiłki, dzwoni, jakby ktoś mnie *******nął młotkiem w głowę. Mój budzik nie ma opcji "drzemka". Nigdy nie odpuszcza. Czasami, strasznie mnie wkurwia. Ale dokonam tego. To moje przeznaczenie. Innego dnia myślę sobie "Co ja robię? Wyglądam jak kawał gówna." Ale tak czy inaczej nie mogę przed tym uciec. Za każdym razem, gdy patrzę na tą kartkę, ona gapi się na mnie, woła mnie, wyzywa na pojedynek. Wiec zapierdalam dalej. Słuchaj, to działa tak - jeżeli chcesz coś osiągnąć musisz wyznaczyć cel. Potem go zapisz i powieś w widocznym miejscu. Codziennie patrz na niego i zapytaj się samego siebie czy jesteś bliżej celu niż wczoraj. Jeżeli nie, to, po co zaczynałeś??? Mój cel jest tam, data zakreślona na czerwono. Każdego dnia pozdrawia mnie, mój osobisty *******ony budzik. Jeśli się wsłucham, słyszę jak ta kartka tyka...Odlicza dni od 126.Słyszysz? Aż ogłusza...i nieuchronnie zbliża się do zera...

postaram sie wrzucać systematycznie podobne cytaty :)

_Skoczek_ 07-09-2011 08:50

Będę zdobywał, co nie zostało jeszcze zdobyte.
Będę wierzył w to, co inni zwątpili.
Wyćwiczyłem swój umysł, ciało będzie podążać.
Biorę pod uwagę fakt, że moi wrogowie nie oczekują mojego zwycięstwa.
Lecz nigdy się nie poddam!
W moim sercu nie będzie słabości.

Stoję wśród przyjaciół.
Przyjaciół, którzy byli ze mną w trudnych chwilach.
Którzy poświęcali się, przelewali krew, pot i łzy.
Nigdy nie pozwolę im upaść.
Nigdy ich nie zawiodę.
Nie pozostanie ślad po moich wrogach.
Bo nasi wrogowie nie znają naszych serc.

Nikt mnie nie powstrzyma.
Nikt mi nie przeszkodzi,
I nikt mi nigdy nie powie, kim jestem i co mi wolno.
Wiara zmieni mój świat.
Wiara poruszyła ziemią, przenosiła granice i zaprowadziła człowieka na księżyc.
I wiara poprowadzi mnie w boju.

"Porażka" i "ucieczka" - te słowa są mi obce.
Nie uznaję ich.
Nie wierzę w nieszczęśliwy zbieg okoliczności.
Nie uznaję błędów.
Akceptuję tylko zwycięstwo i walkę do samego końca.
Nie ważne, jak ciężko będzie.
Moje serce i mój umysł będą pchać mnie do walki, gdy moje ręce i nogi będą zbyt słabe.

Dziś jest ten dzień.
Nie jutro, nie za tydzień, lecz właśnie teraz, tutaj.
Historia mnie zapamięta.
Sam ukształtuję swoje życie.
Sam napiszę swoją historię.
Nikt mi nie powie, kim mogę, a kim nie mogę być.
Nigdy nie zrezygnuję, póki nie dam z siebie wszystkiego!

Kim jestem?!

JESTEM ZWYCIĘZCĄ!!!

Semir 09-09-2011 19:50

"bez poswiecenia nie ma zwycięstwa" zasłyszane w transforemnsach

princessa.1982 09-09-2011 20:36

" Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz "

Trenuj do końca ... do upadłego. Bo trening to walka by dążyć do czegoś :D

Arnold 09-09-2011 21:40

Cytat:

Napisał princessa.1982 (Post 85761)
" Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz "

coś pięknego ten cytat :) mnie zmotywował na maxa

barteklip9 14-09-2011 12:48

"Wszystko możesz, nic nie musisz" Arnold. S

barteklip9 18-09-2011 20:46

I jescze jeden z najbardziej motywujących

******* wszystko co mówią na Twój temat...
Kulturystka jest całym Twoim życiem,Twoją pasją, której poświęcasz 24h na dobę.
Dzięki Tobie ten sport żyje i bądź z tego dumny...
Prędzej czy później osiągniesz swój cel tylko konsekwentnie do niego dąż

Arnold 18-09-2011 21:06

barteklip9 , świetny cytat :)

barteklip9 18-09-2011 21:08

Wiem własnie- bardzo szczery i moze przemówi co niektórym którzy wstydzą się chocby wyciagnac pojemnik w miejscu publicznym z jedzeniem heh

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:14.