Kulturystyka Online Forum

Kulturystyka Online Forum (http://www.kulturystyka-online.pl/forum-kulturystyczne.php)
-   Aktualno¶ci ze swiata kulturystyki (http://www.kulturystyka-online.pl/forumdisplay.php?f=330)
-   -   2017 IFBB DIAMOND CUP – MALTA - oficjalna lista zawodników (http://www.kulturystyka-online.pl/showthread.php?t=48085)

Arnold 08-04-2017 08:26

2017 IFBB DIAMOND CUP – MALTA - oficjalna lista zawodników
 
http://www.evolutionofbodybuilding.n...iamond-cup.jpg


Już 15-16 Kwietnia na Malcie odbęd± się zawody 2017 IFBB DIAMOND CUP – MALTA. A oto oficjalna lista startuj±cych zawodników i zawodniczek.



JUNIOR WOMEN’S BIKINI-FITNESS OPEN

Helga Vázsonyi Hungary

WOMEN’S BIKINI-FITNESS UP TO 160 CM

Andry Kouloumbri Cyprus
Andrea Papp Hungary
Judit Béres Hungary
Daniela Falzaroni Italy
Marta Emodi Italy
Sara Caprioli Italy
Cinzia Bignotti Italy
Sabrina Santamaria Italy
Sabrina Micallef Malta
Maria Solawa Poland
Katarzyna Dmochewicz Poland
Oksana Zaikovskaia Russia
Caroline Aspenskog Sweden

WOMEN’S BIKINI-FITNESS UP TO 163 CM

Dora Adanić Croatia
Ivana ©uąković-Mihiček Croatia
Karina Gavrikova Hungary
Hannir Trivella Italy
Federica Tornesii Italy
Luana Carparelli Italy
Angie Vella Malta
Edyta Tamilewska Poland
Yulia Len Russia
Anastasiia Samoilenko Russia
Miriam Navarro Spain
Livia Melo United Kingdom

WOMEN’S BIKINI-FITNESS UP TO 166 CM

Christina Panayiotou Cyprus
Ágnes Urbán Hungary
Samantha Pinna Italy
Laura Randon Italy
Galia Iordanova Italy
Federica Gobbetti Italy
Aurelia Bissoli Italy
Krystle Tonna Malta
Nikita Ramona Netherlands
Shirley van den Bos Netherlands
Ewa Gulik Poland
Mayya Leonenko Russia
Jenny Wallin Sweden

WOMEN’S BIKINI-FITNESS UP TO 169 CM

Sybille Gassner Austria
Helga Vázsonyi Hungary
Matilde Biagini Italy
Dayami Zamora Italy
Kristina Narbutaitytė Lithuania
Rita Milinovič Lithuania
Ewelina Szala Poland
Anita Szymczak Poland
Zaneta Szlezak Poland
Iuliia Drachkova Russia
Evita Breide Spain
Tayri Rodríguez Spain
Eva María Navarro Spain
Esther García Spain
Elizabeth Richardson United Kingdom


WOMEN’S BIKINI-FITNESS UP TO 172 CM

Alona Katsy Cyprus
Maria Hadjinicola Cyprus
Veronika Zemanová Czechia
Marina Krause Germany
Francesca Bufalini Italy
Magdalena Koral Poland
Mariia Morozova Russia
Nicole Hättenschwiler Switzerland


WOMEN’S BIKINI-FITNESS OVER 172 CM

Eva Havelková Czechia
Helga Stibi Hungary
Laura Florindi Italy
Alessia Facchin Italy
Ivanda Andriksone Latvia
Kristine Indrica Latvia
Diana Stankejeva Lithuania
Daria Józefczak Poland
Alevtina Suvorova Russia

MASTER WOMEN’S BIKINI-FITNESS OPEN

Dzina Stralkova Belarus
Judit Béres Hungary
Anja Jaglinska Italy
Sabrina Micallef Malta
Kim Zahra Malta
Janet Zammit Malta
Katarzyna Dmochewicz Poland
Anita Szymczak Poland
Daria Józefczak Poland
Edyta Tamilewska Poland
Liliana Fernandes Portugal
Elizabeth Richardson United Kingdom

WOMEN’S BODYFITNESS UP TO 163 CM

Javorská Veronika Czechia
Arleta Krausová Czechia
Elisa Falzoni Italy
Agnese Donati Italy
Manuela De Simone Italy
Chantal Graziani Malta
Ksenia Lebedeva Russia
Cristina Gómez Spain

WOMEN’S BODYFITNESS UP TO 168 CM

Majken Frandsen Denmark
Eleni Zavitsanou Greece
Giusy Dezio Italy
Katya Vella Malta
Daria Bobina Russia
Patricia Barbero Spain

WOMEN’S BODYFITNESS OVER 168 CM

Andrea Remenova Czechia
Anna Giokala Greece
Beáta Harcos Hungary
Eszter Urbán-Zsilák Hungary
Angela Eramo Italy
Daiva Varnelienė Lithuania
Kseniia Bogdanova Russia
Caroline Caine United Kingdom

WOMEN’S PHYSIQUE UP TO 163 CM

Tanja Schröder Germany
Federica Ortu Italy
Clara Sella Italy
4.Oana Marinescu Romania


WOMEN’S PHYSIQUE OVER 163 CM

Lenka Ferenčuková Czechia
Alena Havani Czechia
Julia Föry Switzerland

MEN’S CLASSIC BODYBUILDING UP TO 175 CM

Corrado Carbe’ Italy
Yousef Almestaki Kuwait
Mustafa Alhaddad Kuwait
Vladimir Jovanovic Serbia

MEN’S CLASSIC BODYBUILDING UP TO 180 CM

Antonio Ludovico Italy
Antonio De Paolis Italy
Bader Miloudi Malta
Nelson Lopes Portugal
Lepomir Bakic Serbia
David López Spain


MEN’S CLASSIC BODYBUILDING OVER 180 CM

Alister Borg Malta
Norbert Tymczak Poland
Jacek Ratusznik Poland
Adam Cygan Poland
Wilson Carreiro Portugal
Juan Romero Spain
Wastecley Moraes Spain

MEN’S BODYBUILDING UP TO 75 KG


Nicola Barlotta Italy
Yousef Almestaki Kuwait
James Cassar Malta
Dylan Van Der Heijden Netherlands
Álvaro Costa Portugal
Marcos Herrera Spain
Manuel Soto Spain

MEN’S BODYBUILDING UP TO 80 KG

Petros Pavlou Cyprus
Stavros Demetriou Cyprus
Tomáą Koutník Czechia
Vojtěch Trnka Czechia
Hasan Kadhim Iraq
Alex Zuccaro Italy
Lawrence Zammit Malta
Stephen Bonsfield Malta
David Saborido Spain

MEN’S BODYBUILDING UP TO 85 KG


Omar Haydar Denmark
Gergely Arnold Hungary
Dawid Geler Ireland
Simone Meiattini Italy
Piotr Borecki Poland

MEN’S BODYBUILDING UP TO 90 KG

Mostafa Elbayomy Egypt
Mohamed Abdelhamed Egypt
Ott Kiivikas Estonia
Qasem Jabbar Iraq
Andrea Raniolo Italy
Khaled Alfailakawi Kuwait
Mahmoud Sharshar Malta
Norbert Zajac Slovakia
Abel Martin Spain

MEN’S BODYBUILDING UP TO 95 KG


Ahmed Abdulhameed Jordan
Tomas Bendoraitis Lithuania
Antoine Zerafa Malta

MEN’S BODYBUILDING UP TO 100 KG

Gregor Schöberl Austria
Avraam Kyriacou Cyprus
Jiří Vacek Czechia
Kille Kujala Finland
Kadir Ozkan Netherlands
Ole Våga Norway
Roberto Remacho Spain
Niro Dela Rua Sweden

MEN’S BODYBUILDING OVER 100 KG

Marios Theodoulou Cyprus
Jiří Surý Czechia
Andrea Presti Italy
Matteo Innocenti Italy
Andrea Muzi Italy
Marco Sapigni Italy
Aqeal Albazaz Kuwait
Deividas Dubinas Lithuania
John Xuereb Malta
Christer Hoftvedt Norway
Xavier Cantalejo Spain

MASTER MEN’S BODYBUILDING 40 – 49 YEARS – OPEN

Klaus Ladegaard Denmark
Aldo Masolo Italy
Christian Corvaglia Italy
Stephen Bonsfield Malta
Bartosz Guran Poland
Roger Tanner Switzerland

MASTER MEN’S BODYBUILDING OVER 50 YEARS – OPEN

Christos Christoudias Cyprus
Fabio Pizzaferri Italy
Alessandro Filippi Italy
John Xuereb Malta
Antoine Zerafa Malta
Mintxo Lasaosa Spain

JUNIOR MEN’S PHYSIQUE OPEN

Matteo Lucifora Italy
Aljaľ Kupnik Slovenia

MEN’S PHYSIQUE UP TO 170 CM

Ali Abbas Bahrain
Daniele Paparello Italy
Franco Pagliari Italy
Ali Al-Ishaq Jordan
Abdullah Alrashidi Kuwait
Naiaf Alshammari Kuwait
Ahmad Jadi Kuwait
Abdullah Alsaeed Kuwait
Kenneth Bellizzi Malta
Jose Lucero Norway

MEN’S PHYSIQUE UP TO 174 CM


Patrik Pecka Czechia
Hassan Mahmoud Egypt
Andrea Bertelloni Italy
Antonio Nocerino Italy
Bader Alsabaa Kuwait
Shamlan Alqallaf Kuwait
Abdullah Bunashi Kuwait
Regimantas Sinkevičius Lithuania
Telmo Oliveira Luxembourg
Konrad Fenech Malta
Gianni Grima Malta
Dylan Sonneveld Netherlands
Piotr Zielinski Poland
Ammar Shlash Qatar
Razvan Marcoci Romania

MEN’S PHYSIQUE UP TO 178 CM


Peter Matry Egypt
Lukas Benedik Germany
Mohammed Albaksamy Kuwait
Aivaras Gavrilovas Lithuania
Jurijus Kolomickis Malta
Mattia Pandolfi Malta
Dennis Johansen Norway
Aleksandr Krupnov Russia
Jones Ahmad Sweden

MEN’S PHYSIQUE UP TO 182 CM

Alexander Friedl Austria
Christoph Friedl Austria
Miroslav Přibań Czechia
Omar Alhazaa Kuwait
Bader Husain Kuwait

MEN’S PHYSIQUE OVER 182 CM

Armando Mayr Germany
Paolo Dalle Carbonare Italy
Wojciech Jablonski Poland
Pawel Peplonski Poland
Aljaľ Kupnik Slovenia
Víctor Gálvez Spain
Thomas Kunz Switzerland
Ahmad Shams UAE
Ibrahim Alhammadi UAE

MASTER MEN’S PHYSIQUE +40 YEARS, OPEN

Róbert Fruzsa Hungary
Alireza Azarbus Iran
Carlo Bellodi Italy
Pietro Dell’era Italy
Emilio Zanini Italy
Telmo Oliveira Luxembourg
Frankie Muscat Malta
Dariusz Skraba Poland
Pawel Peplonski Poland
Gaąper Grom Slovenia

MUSCULAR MEN’S PHYSIQUE OPEN

Silvio Ludovico Italy
Abdulrazaq Alyaqout Kuwait
Mohammad Alhabbabi Kuwait
Abel Carreño Spain
Joaquim Camps Angel Switzerland
No category declared:

Philippos Iacovides Cyprus, Men’s Physique
Dimitar Tamakkyarov Cyprus, Men’s Physique
Marie Tarkmaian Cyprus, Bodyfitness
Mohamed Abdelhamed Egypt ??
Abdulazeez Rashid Kuwait ??
Ali Al-Zaroo Jordan CBB
Abdullah Khalaf Kuwait, Men’s Physique
Abdulwahab Alowais Kuwait, Men’s Physique
Ahmad Alherz Kuwait, Men’s Physique
Ajmi Alajmi Kuwait, Men’s Physique
Mahmoud Fathalla Kuwait, Men’s Physique
Ali Khalaf Kuwait, ??
Yahya Atsh Kuwait, ??

DELEGATES:

Costa Costakis Cyprus
Ekaterina Abramova Czechia
Ott Kiivikas Estonia – NF President
Margret Netack Germany
Iordanis Leventelis Greece – NF President
Christos Pistolas Greece
László Berkes Hungary
Faez Abdul Hassan Sawadi Iraq – NF President
Dr. Mutaz Tabbaa Jordan
Christina Vedernikova Latvia – NF President
Rinaldas Česnaitis Lithuania
Ralph Decelis Malta-NF President
Vitor Reis Portugal – NF President
Calin Brehaita Romania
Dijana Djajic Serbia
Gaąper Grom Slovenia – NF President
Armando Marquez Spain
Beat Geser Switzerland – NF President
Bruce Richardson United Kingdom
Jay Caine United Kingdom

IFBB INTERNATIONAL JUDGES

Costa Costakis Cyprus
Christos Papettas Cyprus
Ekaterina Abramova Czechia
Vladimir Pajič Czechia
Margret Netack Germany
László Berkes Hungary
Dr. Mutaz Tabbaa Jordan
Christina Vedernikova Latvia
Vladimirs Belovs Latvia
Rinaldas Česnaitis Lithuania
Antoine Micallef Malta
Taliana Trevor Malta
Marlene Reis Portugal
Abdulrahman Buhmadah Qatar
Ibrahim Al-Sulaiti Qatar
Calin Brehaita Romania
Ivan Mangustov Russia
Iveta Statsenko Russia
Anastasiya Goncharova Russia
Armando Marquez Spain


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:53.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin