Kulturystyka Online Forum

Kulturystyka Online Forum (http://www.kulturystyka-online.pl/forum-kulturystyczne.php)
-   HiTec Nutrition (http://www.kulturystyka-online.pl/forumdisplay.php?f=139)
-   -   HI TEC Bozin - Nie mogę przestać rosnąć (http://www.kulturystyka-online.pl/showthread.php?t=47054)

T.Pabiniak 11-04-2016 13:58

Odp: HI TEC Bozin - Nie mogę przestać rosnąć

no papaj tez musial sie nauczyc przestawic kiedys zupelnie inaczej trenowal skoro sam siebie nauczyl to i z innymi nie bedzie mial problemu

Bozin_muscle 13-04-2016 12:44

1 załącznik(i)
Siema wszystkim.
Dzisiaj wreszcie się zebrałem i zrobiłem giry. Nie było lekko, będzie bolało.
Od długiego czasu mam problem z plecami i lekarze próbują je naprawić. Mam zapisaną fizjoterapie i akupunkturę i myślałem, że już ok.
Zrobiłem przysiady fronty i nic nie bolało do momentu dwójek na suwnicy. Coś pękło i to już był koniec na dzisiaj treningu (całe szczęście ostatnie ćwiczenie).
Wstawiam aktualną dietę i czekam na opinie.
Piona!!!

T.Pabiniak 13-04-2016 13:25

powrotu do wpelni sil oby nie przedluzyla sie ta kontuzja

Bozin_muscle 14-04-2016 23:59

2 załącznik(i)
Siema wszystkim !
Dzisiaj od rana ogień = plecy z bickiem. Starałem się wszystko max dopinać i pompa uuu..... bolało !!!
Bałem się czy moje kręgi wytrzymają i się miło zaskoczyłem, nie bolało nic.
Dzisiaj w menu 500g ryż i 1200g kury z dodatkiem.... majonezu! Tak wiem nie powinienem, ale rano odkryłem, że nie mam już orzechów.
Plecy:
- ściąganie drążka szerokim chwytem
- ściąganie drążka wąskim chwytem młotkowym
- wiosłowanie sztangą leżąc na ławce
- wiosłowanie hantlami stojąc
- rozciąganie na maszynie
Biceps:
- hantle skręcane
- modlitewnik sztangą wąsko.
piona

T.Pabiniak 15-04-2016 05:47

no ja bardzo lubie takie dodatki jak majonez niestety teraz nie bardzo jadam nie ma chyba nawet do czego w aktualnym menu

Bozin_muscle 15-04-2016 12:33

Ogolnie zaczynam odchodzić od tłuszczów roślinnych i w wiekszej dswce zaczynam stosować zwierzęce. Zobaczymy jak się to sprawdzi

Bozin_muscle 16-04-2016 13:57

1 załącznik(i)
Witam, witam!
Sobota wreszcie uff.... Ale odpoczynku nie ma. Dzisiaj od rana ogień z barami i brzuchem!
Musze się przyznać, ze trening sciągnąłem od Tomka Pabiniaka z jego ostatniego filmiku. Zamieniłem tylko hantle bokiem stojąc na pozycje siedzącą, bo plecy nie dawały rady. Weszło pięknie.... Bedzie bolało jutro, prawie tak mocno jak moje zakwaszone nogi haha.
Po treningu 150g ryżu + 200g kurczaka + 80g sera. Wieczorem czeka mnie nagroda bo współlokator robi burrito na wołowinie Mmm....
Życze wszystkim udanego weekendu. Piona !

T.Pabiniak 18-04-2016 14:12

to milo ze sie przydal ten filmik .. moze kiedys jak ja wroce do formy uda sie razem potenowac

Bozin_muscle 18-04-2016 20:25

1 załącznik(i)
Cytat:

Napisał T.Pabiniak (Post 815897)
to milo ze sie przydal ten filmik .. moze kiedys jak ja wroce do formy uda sie razem potenowac

Bardzo chętnie !!!!!

Siema wszystkim!
Dzisiaj był mega dobry trening. Klata + tric + brzuch + kardio. Jedyne co mnie ostatnio mega wkurza to ilość osób na siłowni. Obudzili się w kwietniu, że lato idzie i na sprzęt trzeba czekać i czekać....
Waga mi bardzo powoli idzie w górę i jakość się poprawia wiec chyba trefiłem z dietą. Te 105kg na wrzesień chyba jednak się nie stanie. Ciężko kg mi zrobić eh... Ale walczę !!!
Klatka:
Wyciskanie sztangi płasko x4
Wyciskanie sztangi skos góra x4
Rozpietki skos gorą x4
Brama od góry x4
Triceps:
Prostowanie rak siedząc na maszynie. x4
Wyciskanie sztangi zza głowy siedząc x4
Pompki na poręczach x3

T.Pabiniak 19-04-2016 14:38

ja najpierw kolego musze troche forme poprawic bo az wstyd

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:52.