Kulturystyka Online Forum

Kulturystyka Online Forum (http://www.kulturystyka-online.pl/forum-kulturystyczne.php)
-   Doping i sterydy (http://www.kulturystyka-online.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   LGD - raport (http://www.kulturystyka-online.pl/showthread.php?t=46606)

skapson 10-01-2016 20:16

LGD - raport

Witam,
zainteresowany tematem sarmów postanowiłem dodać do cyklu masowego LGD!

W tle leci test enan 250 mg e5d .

Trening - FBW 3-4 X W tygodniu
Dieta -Tłuszczowa Makro
B: ok 100
WW: 62
T: 273

LGD Planuje brać w dawce 4 mg przez 6 tygodni/2 tygodnie off/6 tygodni 4mg/kolejne 3 tygodnie 8 mg termin ten wypadnie bezpośrednio po cyklu.

Kuracja LGD rozpoczęta 7 stycznia

4 dnia (chyba to placebo) poczułem nagłą chęć zrobienia dodatkowego treningu.Za oknem pada deszcz ze śniegiem,auto pożyczyłem dziewczynie, myślę sobie 'przynajmniej to jakieś kardio" :dreh: i poszedłem na siłownie.

Motywacja sięga zenitu,trening udany w 100%,pełne skupienie,większa pewność w podchodzeniu do większych ciężarów.Energia na wysokim poziomie jak zwykle(dieta tłuszczowa) pompa tak samo mocna jak zwykle jednak inna,nie umiem teraz tego opisać słowami.Taka hm,bardziej gęsta?

Nabazgrolę coś za parę dni.

Rośnijcie!

Haenes 10-01-2016 21:00

Odp: LGD - raport

Robisz mase i masz 100g białka dziennie??

Rocky Brasco 10-01-2016 21:18

Jeśli waży 50 kg to tyle w zupełności wystarczy :)

Michalus 10-01-2016 21:23

O kurde, LGD z teściem, tylko mogę sobie wyobrazić co to musi być za stan :154:

Zdrowia i masy!

Haenes 10-01-2016 21:29

No chyba że ma właśnie chłopisko 50kg. Ja na redukcji mam 230g białka. A co dopiero na masie gdzie trzeba mieć na czym budować dodatkowe kg mięśni.

yogi799 11-01-2016 14:14

Piotrkowicz robi masę na tłuszczowce, twierdzi że ma 120g białka i że ten 1g/kg w zupełności wystarcza.

maceek 11-01-2016 15:05

Na tłuszczowej jest taka dokładnie zasada białka 1-1,2g/kg, jeśli dobrej jakości białko to węgli można też do 1g/kg ale w zasadzie starczą 0,8g. Przy tej diecie całą robotę robią tłuszcze nawet 4g/kg. Także skapson polecam i będę śledził.:spoko:

P.S. tylko muszę sprawdzić empirycznie czy w obecności sarmów, które "lubią" białko nie podbić troszkę podaży:ratlos:

Ben 11-01-2016 23:42

Cytat:

Napisał yogi799 (Post 806526)
Piotrkowicz robi masę na tłuszczowce, twierdzi że ma 120g białka i że ten 1g/kg w zupełności wystarcza.

Wszystko to z tluszczowka przerabialismy 15 lat temu w DE, w doklanie takiej kolejnosci, nawet zawodnik jeden byl co to promowal. OBIECAM wam, ze nie bedzie z tego zadne "WOW to jest to" - tluszczowka dla duzo ludzi super sprawa, ale formy na tym 15 lat temu nikt nie potrafil zrobic. A probowali to nawet 3 pro na NY Pro 2003 lub 2004.

Roberta szanuje, ale nie zapominajcie, gdzie tam Robert robi masowke? Ze doda kilka kg, ktore juz mial na sobie 10 lat? I memory efekt zadziala. Do tego NIE MOZNA porownywac Roberta do normalnego trenujacego, jest chyba jasne z jakich powodow. Sorry ze to tak mowie, nie chce obrazac, ale mowie jak jest.

LGD i Testo to super kombinacja, najlepsza. Ale skapson calkiem szczerze ja bym testo podkrecil do 350 e5d. Lub 500mg jesli masz undera.

skapson 13-01-2016 11:51

Chcę właśnie sprawdzić jak się ma tu tłuszczówka,co na tym osiągnę.Nad podbicie testosteronu właśnie się zastanawiałem,czy tylko to nie będzie za duży skok?

skapson 15-01-2016 15:31

Po tygodniu widać poprawę sylwetki.Jest jeszcze bardziej twarda,pełna.Poprawa regeneracji i wytrzymałości na treningu.Siła ciągle do przodu.Jeszcze większy poziom motywacji i pewności siebie.

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:33.