Kulturystyka Online Forum

Kulturystyka Online Forum (http://www.kulturystyka-online.pl/forum-kulturystyczne.php)
-   Dzienniki treningowe (http://www.kulturystyka-online.pl/forumdisplay.php?f=78)
-   -   Dziennik treningowy Maliny :) (http://www.kulturystyka-online.pl/showthread.php?t=43649)

malina77 18-06-2013 10:58

Dziennik treningowy Maliny :)

Witam , na prośbę Foremki postanowiłam założyc dziennik, mam nadzieje żę mogę liczyc na wasze wsparcie i sugestie odnośnie treningów i diety :)

Obecnie jestem na redukcji, trenuje splitem 4 razy w tygodniu do kazdego treningu siłowego wykonuje sesje 30 minutową aerobów zazwyczj jest to bieżnia :)

Dziś wtorek więc robiłam barki z brzuchem
barki:
- wyciskanie sztangi na siedząco (suwnica) 4 serie z progresją ciężaru 1x15, 1x12, 1x10, 1x8
- podciąganie sztangi do brody 4 serie jak wyżej
- unoszenie bokiem sztangielek w opadzie 4 serie jak wyżej
brzuch :
- unoszenie nóg w zwisie chwyt neutralny 4 x 15
- spięcia brzucha do upadku mięśniowego czy jakoś to się tak nazywa
- kółeczko
30 min bieżni tętno miedzy 120 a 140 :)
trening wykonany w 100% jestem z siebie zadowolona :) pomijając fakt że od jakiegoś czasu wkurza mnie wszystko :sasmokin:

Dieta oczywiście jest :D
stosowana jak najbardziej z małym cheatem w sobotę bo bym chyba ześwirowała :vogel:

w załączniku moja fota z dnia dzisiejszego, widac otłuszczona jeszcze jestem, ale powiem szczerze że ja swój cel już bardzo dawno temu osiągnęłam, :) z sylwetki żeby tu nikogo nie urazic ( wieloryba) doprowadziłam się cholernie ciężką pracą do takiej postaci :D

bamse21 18-06-2013 11:21

Odp: Dziennik treningowy Maliny :)

Bardzo dobrze że założyłaś dziennik, jest to dodatkowa motywacja i źródło wiedzy. Będę śledził, powodzenia.

Daniel Wilk 18-06-2013 11:23

Zawsze sie postaram cos dodac od siebie :)

Foremka 18-06-2013 11:27

No brawo :klatsch:Dumna jestem z Ciebie,że się zmobilizowałaś :klatsch:
Wyglądasz naprawdę fajnie :D Widzę znajomy obrazek z Pure'a :zunge:

Robię podobny trening barków tylko dokładam jeszcze wyciskanie hantlami lub arnoldki.
To,że humoru nie masz najlepszego to normalne na redukcji :hmm:

malina77 18-06-2013 11:34

Zawsze jestem otwarta na sugestie :), krytykę również potrafię przyjąc na klatę hehehe

Tak znajome tło ponieważ one ( siłownie tej sieci) są wszędzie takie same hehe

Foremka dziękuję za komplement ale ja i tak jestem daleka od takiej sylwetki która mi się marzy, :D

Foremka 18-06-2013 20:45

Człowiek już tak ma,że zawsze chce więcej...i dobrze bo jest nowy cel :spoko: Ja też wiecznie niezadowolona jestem ze swojej sylwetki i widzę mnóstwo mankamentów,ale staram się z tym walczyć z lepszym lub gorszym skutkiem...W końcu jesteśmy tylko ludźmi ze wszelkimi ich słabościami :zunge:

malina77 19-06-2013 05:29

Dziś środa , więc teoretycznie mam wolne, ale zamiast wolnego muszę dziś zrobic trening z czwartku a jutro z piątku, w piątek wolne tak jakoś wyszło:smutny:

Dziś plecki i biceps , oj lubię ten trening :rock:

Plecy:
-podciąganie na przeciw wadze 4 serie z progresją ciężaru 12,10,8,8
-wiosłowanie sztangielką 4 serie jak wyżej
-przyciagąnie wyciągu dolnego do brzucha 4 serie jak wyżej
- mc klasyczny 4 serie jak wyżej
biceps
- uginanie przedramion siedząc ( chyba tak to się fachowo nazywa) sztanga łamana na modlitewniku 3 serie z progresją ciężaru 10,8,6
- uginanie sztangielkami siedząc ze skrętem nadgarstków 3 serie jak wyżej ( chyba wiecie o co mi chodzi :dreh:)

rozciąganko i na bieżnię 30 min w tętnie miedzy 120 -140 :)

genzo80 19-06-2013 05:37

Powodzenia będę zaglądał :)

malina77 19-06-2013 11:54

plan wykonany w 100% a nawet 200% jestem z siebie dumna , :D

Daniel Wilk 19-06-2013 12:01

Gut :) zawsze tak ma byc :)

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:28.