Kulturystyka Online Forum

Kulturystyka Online Forum (http://www.kulturystyka-online.pl/forum-kulturystyczne.php)
-   Kino & TV (http://www.kulturystyka-online.pl/forumdisplay.php?f=231)
-   -   X- FACTOR (http://www.kulturystyka-online.pl/showthread.php?t=29627)

WC. 07-03-2011 14:13

X- FACTOR

The X Factor ? telewizyjne muzyczne show szukające talentów. Program powstał w Wielkiej Brytanii i zastąpił Pop Idol. Obecnie konkursy odbywają się w różnych krajach. Biorą w nich udział piosenkarze pop, którzy są oceniani przez trzy lub czteroosobowe jury.

Tak więc wczoraj była pierwsza część tego nowego w Polsce programu. Jak wrażenia? Kto spodobał się wam najbardziej i jak oceniacie jurorów, sam klimat programu, prowadzącego? Uważacie, że X- Factor odniesie sukces tak jak w innych krajach europejskich i czy 'dogoni' "Mam Talent" pod względem oglądalności?

Savior 07-03-2011 14:47

RE: X- FACTOR

Według mnie ten program bardzo przypomina 'Mam talent'. Oprócz tego, że mogą występować tylko i wyłącznie ludzie śpiewający, i dwoma nowymi jurorami, nie widzę nic nowego. Po pierwszym odcinku wrażenia są pozytywne, ale zaskoczenia czymś świeżym nie ma. Uwielbiam Kubę i jego sposób bycia, Czesław jest niesamowity, a Sablewska jest porażką. Prowadzący jest nieco za cichy, może się jeszcze rozkręci. Mimo wszystko jednak jestem po stronie 'Mam Talent', aczkolwiek 'X Factor' będę oglądała z przyjemnością.

raindownonme 07-03-2011 15:03

Sablewska i jej sposób bycia mi nie odpowiada, jakoś nie pasuje do tego programu, tak mi się wydaje.. no ale to dopiero 1 odcinek.

Cytat:

Według mnie ten program bardzo przypomina 'Mam talent'.
zgadzam się.

Neuma 07-03-2011 15:07

Nigdy nie oglądałam tego typu programów, nawet Mam Talent. Wczoraj specjalnie czekałam cały dzień na odsłone X-Factor, ponieważ widziałam w necie występ Michała Szpaka i to dzięki niemu oglądałam pierwszy odcinek. Oczywiście on jest moim faworytem. Życzę mu wygranej. Ubóstwiam Kubę, moje wrażenia są całkiem pozytywne, sama chciałabym się tam znaleźć, poznać tych ciekawych ludzi. Swoją droga nie wiem co tam robi ta kobieta w jury, Sablewska bodajże.

Wonderful 07-03-2011 15:41

Fajni ludzie. Żywym dowodem jest Szpak i Łukasz (? 16letni blondyn, przyszedł z ojcem). Wojewódzki ma klasę. Mozil również. A Sablewska to dno. :) Owszem, łudząco podobny do Mam talent ale jakoś mi to nie przeszkadza. Plusem jest ograniczenie wiekowe.

WC. 07-03-2011 15:51

O tak, ograniczenie wiekowe to świetny pomysł. Nie mogę przekonać się do Sablewskiej, bo te jej standardowe teksty typu "pozytywna energia", "pozytywne emocje" doprowadzają mnie do szału. W jury tylko Kuba Wojewódzki zna się tak naprawdę na muzyce.

Revival 07-03-2011 15:52

Jeśli mam być szczera, nie wiem co Mozil robi w jury. Nie potrafi sklecić jednego porządnego zdania. Nie żebym coś do niego miała, bardzo cenię jego muzykę (zresztą o tym wypowiadałam się w innym temacie), ale myślę, że tego typu programy nie są dla niego. W porównaniu np. z Wojewódzkim wypada naprawdę beznadziejnie. X-Factor będę oglądać regularnie, choćby ze względu na to, że uwielbiam krytykować:D I broń Boże, niech nikt z Was nie głosuje, wiadomo przecież, że to wszystko jest ustawione;]

WC. 07-03-2011 16:03

Cytat:

Napisał Revival
Jeśli mam być szczera, nie wiem co Mozil robi w jury. Nie potrafi sklecić jednego porządnego zdania. Nie żebym coś do niego miała, bardzo cenię jego muzykę (zresztą o tym wypowiadałam się w innym temacie), ale myślę, że tego typu programy nie są dla niego. W porównaniu np. z Wojewódzkim wypada naprawdę beznadziejnie. X-Factor będę oglądać regularnie, choćby ze względu na to, że uwielbiam krytykować:D I broń Boże, niech nikt z Was nie głosuje, wiadomo przecież, że to wszystko jest ustawione;]

Mozil chyba wychował się w Dani, co nie usprawiedliwia tej jego nieumiejętności sklecenia porządnego zdania. Nie powinni go brać skoro przeciętny widz nie może go zrozumieć ;). Aczkolwiek nie wywołał we mnie agresji (w przeciwieństwie do Sablewskiej).

scarlet 07-03-2011 17:48

Gorsza wersja mam talent.
Co do jury Kuba wydaję mi się że zrobił się bardziej wrażliwszy, nie ma już tak ciętych ripost, ale to może takie chwilowe odczucie. Sablewska jak na razie wzbudziła we mnie agresje, samym swym byciem. Czesław nie potrafił się wysłowić chyba parę razy nie dokończył zdania. Jednak jego oczy są tak niesamowite że mogę mu wybaczyć tego że z 10 razy nie zrozumiałam jego wypowiedzi ( w sumie on sam też zresztą jej nie zrozumiał, co było widać gdy coś mówił i w pewnym momencie poddawał się i zaczynał się śmiać, nie dokończając już swojej myśli. )
Przerwy cholernie często i cholernie długie.
Zobaczymy co będzie dalej.

WC. 24-04-2011 20:54

Dzisiaj Szpak zaśpiewał fenomenalnie (tak też wyglądał). Szkoda mi tylko grupy Avocado, bo według mnie "Sweet Rebels" to niewypał. Dziewczyny śpiewają za słabo na program, braki chcą ukryć wyglądem, a nawet nazwę wymyślił beznadziejną. Denerwuje mnie też Ada, która wszystkim zbyt mocno się emocjonuje, a jej głos przypomina mi śpiew jakiejś gwiazdki Disneja.
Moim faworytem jest Michał za jego look a la David Bowie, cudowną charyzmę i przede wszystkim talent. Nie byłabym zawiedziona gdyby swoją szansę dostał Loska, ale jakoś nie pasuje mi do niego sława, którą uzyskałby dzięki wygranej. Szpak również podobałby mi się w bardziej undergroundowych produkcjach. Od początku lubiłam również zespół "Dziewczyny", bo są naturalne i przesympatyczne.

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:49.