Kulturystyka Online Forum

Kulturystyka Online Forum (http://www.kulturystyka-online.pl/forum-kulturystyczne.php)
-   Offtopic (http://www.kulturystyka-online.pl/forumdisplay.php?f=12)
-   -   Gdzie zaprosić koleżankę (http://www.kulturystyka-online.pl/showthread.php?t=29328)

ash 18-11-2010 22:28

Gdzie zaprosić koleżankę

Gdzie wg Was mógłbym zaprosić koleżankę którą w sumie znam jakieś 2 tyg

Chciałbym jej zaproponować spotkanie tylko się zastanawiam gdzie: spacer, kino, kawiarnia, lodowisko czy może jeszcze coś innego

Wg mnie najlepszy byłby spacer ale jeśli pogoda nie wypali to muszę mieć coś dodatkowego

Lirene 18-11-2010 22:48

RE: Gdzie zaprosić koleżankę

W kinie ciężko będzie porozmawiać,a pewno będziecie chcieli rozmawiać. Poza tym kino nie jest fajne na 1 spotkanie. Osobiście proponuję kawiarnie, pizzerie,spacer. Możecie iść do kawiarni na końcu miasta i po drodze rozmawiać,jeśli rozmowa nie będzie się kleiła zbytnio wsiądziecie w autobus, lub wejdziecie do bliższej kawiarni.

Ne Lubie Zycia 19-11-2010 12:20

Spacer, chyba żę nie bedzie pogody to możecie gdzieś iść na pizze czy coś, albo może na zakupy jakieś;P

PorcelanoweUsta 19-11-2010 13:34

pizzeria jak najbardziej;)

tytanowy janusz 19-11-2010 14:02

off: jak będziesz szedł na pizzę to możesz i mnie zabrać, jakoś tak chodzi ostatnio za mną ;-)

XxXBadGirlXxX 19-11-2010 15:57

Na jakiś fajny film do kina a potem na pizze ;p z lodowiskiem też jest bardzo dobry pomysł. Spytaj gdzie by wolała iść.

TaCoZawsze 19-11-2010 18:22

noł, noł, noł, noł.!
Coś, co może być dwuznaczne. Kino, restauracja - od razu romantiko, a nie o to chodzi, nie możesz być prosty.
Lodowisko, skate park (jak jeździsz) jakiś lunapark i inne neutralne miejsca ;)

Ne Lubie Zycia 19-11-2010 19:00

No w sumie dobry pomysł;) Bo jak walniesz od razu coś romantycznego to może się zrazić;P
Idźcie gdzieś gdzie razem możecie się dobrze bawić;P
Lunapark, kręgle itp

a to "ThankYou" to mi się przypadkiem wcisnęło więc proszę o wyrozumiałość.

Jagoda14 19-11-2010 19:51

Cytat:

Napisał ash
Gdzie wg Was mógłbym zaprosić koleżankę którą w sumie znam jakieś 2 tyg

Chciałbym jej zaproponować spotkanie tylko się zastanawiam gdzie: spacer, kino, kawiarnia, lodowisko czy może jeszcze coś innego

Wg mnie najlepszy byłby spacer ale jeśli pogoda nie wypali to muszę mieć coś dodatkowego

Gdzie ? Mhmm .. do kina :)

ash 19-11-2010 22:45

Właśnie się dowiedziałem, że lodowisko będzie jeszcze nie czynne, a więc zostaje mi park, jeśli będzie pogoda, albo jakaś kawiarnia
No chyba, że zakupy co chyba też jest dobrym pomysłem, bo przecież nie bedę szedł tylko ulicą a później zostawię ją na dworcu :D

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:45.