Daniel Wilk w Kulturystyka Online
Martyna Kazmieczak w Kulturystyka Online

Wróć   Kulturystyka Online Forum > KULTURYSTYKA ONLINE > Odżywianie i dieta > Przepisy na pyszne dania
stare 04-04-2012, 21:50
Użytkownik
Nowicjusz

Podziękował: 1
Dostał 3 razy "Dzięki" w 3 postach
Domyślnie Posiłek fightera

Chciałem wam podać bardzo prosty i bardzo dobry przepis dla wszystkich zdrowo sie odżywiających a wlasnie dlatego ze trenuje walki szczegolnie lubie tą potrawe ze wzgledu na jej wlasciwosci. Prosty posiłek, idealny na 2, 3 posilek. Posilek bedzie skladał sie z nastepujacych składnikow:
1.300 g fileta z kurczaka
2.około 5 dużych ząbków czosnku(ja sobie nie zaluje tego skladnika bo raz ze bardzo go lubie a 2 ze o jego wlasciwosciach zdrowotych chyba mowic nie musze)- jest bardzo zdrowym według mnie jednym z najzdrowszych dodatkow w kuchni
3.musztarda( niedużo około 1-2 łyzeczek)
4. przyprawy ja preferuje osobiście bazylie bo uwazam zioła za bardzo dobre i smaczne a zarazem zdrowe(jako posypka z jednej strony), a z drugiej ostra papryke bo przyspiesza metabolizm.
5. papryczki chili( ja kupuje w sklepie np kauflandzie marynowane papryczki bardzo polecam)
6.ryż wiadomo podstawa
7. mrożone brokoły, kalafior badź mieszanka warzywna

Przygotowanie:
Fileta opłukac odkroić tłuszcz który jest zbedny(ja tą potrawe preferuje na redukcji dlatego akurat o niej dzisiaj pisze bo wlasnie na niej jestem i jest ona w moim codziennym menu. Pół fileta ok.300g rozkrajam nożem wzdłuz ale nie do konca aby nie rozdzielac go tylko zrobic sobie miejsce na farsz. Rozkrojonego fileta otwieram i łyzeczka nakladam w srodku musztarde rozmarowuje jedna i druga strone, bardzo drobno kroje papryczki chili-idealne na reduckji bo doskonale pala tluszcz (ale nie do przesady 2-3 wystarcza absolutnie), i nakladam na musztarde aby do niej sie przykleily kawalki papryczek. Nastepnie zamykam fileta. na gorze robie delikatne naciecia nozem i siekam czosnek ktory w nie wkladam( w efekcie zobaczycie jaki dobry wychodzi kurczak). Teraz tylko posypuje go z gory bazylia, z dolu papryka ostrą w posypce rozgrzewam grila domowego i smaze ok 15 min. Wychodzi pyszny idealny na redukcje kurczak pełen witamin i świetnie smakujący. Gotuje ryz i nakladam do porcji ok. 50g jak wyzej wspomnialem ze wzgl na reduckje normalnie biore 100g. Na koniec w mikrofali ok 10 min odgrzewam brokuly( szczegolnie je polecam ja bardzo zdrowe pelne witamin i praktycznie zadnych kalorii) . Taki posilek polecam wszystkim fighterom daje siłke do treningów, uodparnia nasz organizm ze wzgl czosnku ktory w tej potrawie smakuje bardzo nawet gdy ktos go nie lubi. Polecam ta potrawe ktora jest moim wymyslem i eksperymentem w kuchni ktore bardzo czesto robie. Polecam wszystkim i zyczę smacznego. Pozdrówka fighterzy
bodytraining jest offline  
Wrzuć na Facebook Wrzuć na Blip Wrzuć na Wykop Share
Odpowiedź z Cytatem
Wybierz jakość Body Attack!
stare 08-05-2012, 06:19
Użytkownik
Nowicjusz

Podziękował: 1
Dostał 3 razy "Dzięki" w 3 postach
Domyślnie Odp: Posiłek fightera

przydałyby się jakies poglądowe fotki
Crazy_Wolf jest offline