Daniel Wilk w Kulturystyka Online
Martyna Kazmieczak w Kulturystyka Online

Wróć   Kulturystyka Online Forum > KULTURYSTYKA ONLINE > Odżywianie i dieta
Odpowiedz

Narzędzia wątku
stare 07-11-2014, 21:12
Użytkownik
Bywalec

Podziękował: 1
Dostał 3 razy "Dzięki" w 3 postach
Domyślnie Odp: Pomoc dla kolegi w doborze diety

po 4 godz. treningu chyba musisz go wynosić na plecach ...
nopain86 jest offline  
Wrzuć na Facebook Wrzuć na Blip Wrzuć na Wykop Share
Odpowiedź z Cytatem
stare 08-11-2014, 08:54
Użytkownik
Dobry paker

Podziękował: 2
Dostał 21 razy "Dzięki" w 18 postach

Cytat:
Napisał TELEWIZOR Zobacz post
Skoro ty mu każesz robić 130 serii i ćwiczyć jedną szosta dnia oraz nie słuchasz co się pisze to raczej nie ma o czym pisać bo i tak robisz jak chcesz i katujesz kolegę. Współczuję mu tylko i powiem że masz dziwne metody. Nie dziw rie że nie idzie bo organizm się broni a tłuszcz dla niego jest ważniejszy
Ja chciałem pomoc w diecie nie w ćwiczeniach. A odrazu wszyscy wjeżdzają co on je , jak ćwiczy, jak wygląda itp. Więc nic dziwnego że i tak samemu będę musiał zrobić po swojemu. Jak na razie od ostatniego ważenia miesiąc temu przybył do 101kg utracił 1 kg tłuszczu, przybrał 2,5kg masy mięśniowej wg wagi tanita BD-418MA.

P.S Co do katowania to ja robię ten sam trening co on z tym że większym ciężarem.
gotak jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 08-11-2014, 11:56
Użytkownik
Bywalec

Podziękował: 3
Dostał 7 razy "Dzięki" w 7 postach

Cytat:
Napisał TELEWIZOR Zobacz post
Skoro ty mu każesz robić 130 serii i ćwiczyć jedną szosta dnia oraz nie słuchasz co się pisze to raczej nie ma o czym pisać bo i tak robisz jak chcesz i katujesz kolegę. Współczuję mu tylko i powiem że masz dziwne metody. Nie dziw rie że nie idzie bo organizm się broni a tłuszcz dla niego jest ważniejszy
zgadzam się w tych słowach w 100%. Ludzie wolą nie słuchać i postawić na swoim. Gdzie 4 godziny i 130 serii :s. Na soku może i tak,ale trening z rana i po południu. Czysta masakracja...
Taurus jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 08-11-2014, 12:42
Użytkownik
Super Expert

Podziękował: 8
Dostał 210 razy "Dzięki" w 209 postach

Gotak nie zrozumiałeś kompletnie mojej uwagi odnośnie stosowania [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] w trakcie treningu jako źródło energii.....Organizm do strawienia białka potrzebuje znacznie więcej energii niż do przerobienia tłuszczu (szczególnie mct,które trawi jak ww) czy węgli i jeszcze bardziej go obciążasz. Zanim je w ogóle strawi i o ile w ogóle wykorzysta jako źródło energii ,Twój kolega ten trening skończy. Odżywka swoją drogą nie trawi się 10min....Wynik badań za pomocą tanity można sobie wsadzić do szafy. W ogóle to widzę poziom PRO ,tyle mięśni w miesiąc i do tego przy stracie dużej ilości smalcu...
kulfon jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 08-11-2014, 12:58
Moderator
Super Expert

Podziękował: 0
Dostał 296 razy "Dzięki" w 285 postach

Te wszystkie wagi są dla mnie śmieszne. Lustro powinno być wyznacznikiem. Sam wazyłem się na wadze stojąc boso nogami raz i potem tylko zmoczyłem nogi i wytarłem wynik był już inny Dla przykłądu tylko podałem że takie wagi i inne nie są wyznacznikiem.
A co do [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] to skoro trawi to i żołądek pracuje mocniej i krew nie idzie tam gdzie powinna tylko na trawienie dodatkowo, tak tylko dla uzupełnienie kulfona.
TELEWIZOR jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 08-11-2014, 13:29
Użytkownik
Bywalec

Podziękował: 3
Dostał 7 razy "Dzięki" w 7 postach

Pierwszy raz spotykam się z forum, gdzie ludzi mają podobne myślenie Zawsze tylko kalkulatory, dużo węgli, masa (ale tłuszczowa). Ciągłe opinie, że męska sylwetka jest beznadziejna, że nie robią nóg. A Grzegorz Płaczkowski albo Sadik Hadzovic? To forum jest light. ponauje tu luz i zrozumienie. Lustro dokładnie tak. Co z tego, że masz 120 kg bierzesz większe ciężary, kondycja 0, a zależy Ci na sylwetce. Lustro , pozowanie i zdjęcia to są dobre wagi/ mierniki formy.
Taurus jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 08-11-2014, 13:35
Użytkownik
Dobry paker

Podziękował: 2
Dostał 21 razy "Dzięki" w 18 postach

Wizualnie też widać różnicę. Że stracił nieco tkanki tłuszczowej. Wzmocnił mięśnie. Jak już mówiłem z białkiem jest eksperyment, który zacząłem 6 miesięcy temu na sobie. A chce zobaczyć jak na niego podziała. Wiem że [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] lepiej wypić.

Kulfon a oglądałeś programy z USA bodajże taki murzyn był trenerem jak z grubasów w 3 miesiące robił inne osoby. Pomagał im zrzucać 1/4 wagi ciała i nadrobić to 10+kg mięśni. Wszystko za pomocą treningu codziennego parogodzinnego i diety?

Dobra ale widzę że temat do zamknięcia bo i tak nie otrzymuję tego o co pytałem.
gotak jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 08-11-2014, 13:59
Użytkownik
Super Expert

Podziękował: 8
Dostał 210 razy "Dzięki" w 209 postach

Nie oglądałem ,ale czasami lubię oglądnąć gumisie. Nie rozśmieszaj mnie takimi rzeczami...
kulfon jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
Zasady postowania