Daniel Wilk w Kulturystyka Online
Martyna Kazmieczak w Kulturystyka Online

Wróć   Kulturystyka Online Forum > KULTURYSTYKA ONLINE > Doping i sterydy
stare 26-07-2016, 15:35
Użytkownik
Nowicjusz

Podziękował: 1
Dostał 0 razy "Dzięki" w 0 postach
Domyślnie Podleczenie kontuzji i ogólna regeneracja

Witam

Szukałem po forum, lecz nie znalazłem, żadnej informacji. Mianowicie borykam się od jakiegoś czasu z kontuzją zwaną łokciem golfisty. Wypróbowałem już wszystkie możliwe metody leczenia i nic nie pomogło. Zastanawiam się czy mogłyby pomóc sterydy. Myślałem nad cyklem z deca durabolinu i testosteronu prolongatum, mam dostęp do obydwu środków aptecznych. Nie zależy mi na przyrostach itd. wszystko idzie jak należy bez takich środków, gdyby nie ta pieprzona kontuzja. Po wielu godzinach spędzonych nad zgłębieniem tematu wymyśliłem, że skoro i tak mam wziąć, żeby leczyć kontuzje, to można by z tego zrobić cykl regeneracyjny ogólnie. Poniżej napiszę co wymyśliłem i bardzo bym prosił o poradę, bo jestem już mocno zdesperowany w walce z ta kontuzją. Najgorsze jest to, że idzie mi naprawdę dobrze.

Najpierw ankieta

Dlatego podaje ankietę do wypełnienia :
1. WIEK: 37
2. WAGA: 108
3. WZROST: 188
4. WYMIARY:
-biceps: 45-46
-klatka: 130
-udo: 71
-talia: 92
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 18 lat z przerwami
6. DIETA:
- [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] : 250-270
-węglowodany:100-150
-tłuszcz:200-300
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: zero
8. CEL CYKLU: leczenie kontuzji, ogólna regeneracja
9. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: ------
10. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): duże tendencje do nabierania masy
11. STAN ZDROWIA: bardzo dobry
12. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: średnie do duże
13. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 140
-martwy ciąg: 245
-przysiad: 180

Chciałem spróbować zastosować dawki lecznicze i ewentualnie przy braku efektów zwiększać.

deca 50mg dwa pierwsze strzał co 14 dni, następny po 12, następne co 10, mam 8 zastrzyków, mogę mieć więcej.
prolongatum 1-4 100mg co 5-7dni, 4-8 150mg co 5-7dni, 8-12 200mg podobnie i 12-16 250mg.

mogę też mieć wino i oxe (wiem jak to brzmi, ale podobno badana i jest do zawodników, więc myślę, że jest szansa na prawdziwą)

chyba, że nastąpi wyleczenie kontuzji to wolałbym wygasić cykl i się odblokować.

Po pierwsze czy to ma szanse pomóc? czy tylko sobie popieprzę rzeczy w organizmie?
Po drugie czy to w ogóle ma sens?

Bardzo proszę ewentualnie o porady do rozpiski.

Pozdrawiam i życzę sukcesów.
Kettlebell jest offline  
Wrzuć na Facebook Wrzuć na Blip Wrzuć na Wykop Share
Odpowiedź z Cytatem
stare 26-07-2016, 19:50
Moderator
Super Expert

Podziękował: 0
Dostał 296 razy "Dzięki" w 285 postach
Domyślnie Odp: Podleczenie kontuzji i ogólna regeneracja

Na sterydach się nie znam powiem od razu, ale zaciekawił mnie temat który podałeś mimo że dział zupełnie nie mój. Co do leczenia deca to wiem, żę to na oleju i niby coś może wspomóc stawy, nie wiem jak z prolongatum. Wiem też że osoby chwalą stosowanie na stawy również ostaryne, więc może zaglęb się w ten wątek. A jeżeli masz problem ze stawami w łokciu to teraz kilka innych kwestii. Skoro masz długo to masz już przewlekłe więc wyjście z kontuzji dłuższe niż normalny uraz. Co do samych koksów, może jak pomoże nawet deca, to razcej na czas stosowania a nie na stałe, więc tutaj zaczerpnął bym wiedzy u specjalistów chiropraktyków, fizjoterapeutów jak to wyleczyć oraz trzymać dietę odpowiednią pod "naoliwienie stawów". Pozdrawiam
TELEWIZOR jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
TELEWIZOR otrzymał "Dzięki" za ten post od użytkownika:
Kettlebell (26-07-2016)
stare 27-07-2016, 03:52
Użytkownik
Nowicjusz

Dieta dopięta pod kątem stawów, ciężko wymyślić coś czego nie stosuję. Z drugiej strony można odnaleźć badania, gdzie jednoznacznie jest wykazane, że stosowanie odpowiednich dawek saa wzmaga syntezę precolagenu. Najlepiej wypada pod tym kątem hgh, deca do 2,5mg/kg, teść do 200mg/tydzień. Z tym, że dla mnie to czarna magia, zwłaszcza walka ze skutkami ubocznymi. Szukam, więc pomocy tam gdzie są jacyś praktycy.
Kettlebell jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 27-07-2016, 10:28
Użytkownik
Dobry paker

Podziękował: 8
Dostał 63 razy "Dzięki" w 59 postach

O ile po części się z Tobą zgodzę, deca wspaniale działa na stawy, ścięgna itd. o tyle na dłuższą metę przy tego typu urazach się nie sprawdzi. Owszem można śmiało założyć, że w czasie trwania cyklu z nandrolonem Twój łokieć nie będzie bolał, i będzie wszystko okej. Ale po odstawieniu prędzej lub później gospodarka wapnia i poziom kortyzolu czyli dobroczynny wpływ nandrolonu przeminie, a niezaleczona kontuzja wróci. Chyba każdy stary wyjadacz to przerabiał - jak boli i strzyka to cykl na dece, na cyklu okej, a po pół roku znowu to samo Zależnie oczywiście od kontuzji/urazu. Moim zdaniem nie warto, szczególnie jeśli kontuzja jest zdiagnozowana i potwierdzona. Takie moje zdanie, może ktoś ma lub miał odmienne doświadczenia w tej dziedzinie
Rising jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 27-07-2016, 11:08
Moderator
Super Expert

Podziękował: 0
Dostał 296 razy "Dzięki" w 285 postach

Do tego właśnie dążyłem co rising napisał wprost. Na cyklu może być ok, ale po czasie wróci to normalne. Stąd jakiś porządny specjalista który może będzie w stanie wyleczyć. Do 25 roku życia kolagen człowiek wytwarza sam, potem to zanika. Przy Twoim wieku jest zaniżone wydzielanie stąd takie urazy, dlatego dieta pod kątem stawów a skoro tego nie stosujesz to może czas wielki o tym pomyśleć, żeby zdrowo żyć. Nie mówię że dieta ma być stresogenna co do kalorii liczenie, ale słowa dieta to "styl życia" czyli zdrowy styl życia Jak i wspomaganie się kolagenem oraz witaminą C, która wspomaga wchłanianie. Daj mi trochę czasu (do kilku dni) dowiem się pewnej rzeczy co do konkretnej suplementacji i napiszę Ci PW.
TELEWIZOR jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 28-07-2016, 05:10
Użytkownik
Nowicjusz

Dzięki za porady, ale ja naprawdę mam dietę i zdrowy styl życia jak wy to nazywacie i mnie to nie stresuje . Witamina C idzie po kilka gram, do tego msm 3gr, tumeric, serapeptaza, cissus, czarci pazur i koci pazur, w witaminach kompleks na stawy, siarczan chodroityny leczniczy na receptę nie suplement, kolagen, odciążenie w ćwiczeniach, tylko dla podtrzymania ćwiczę, dodatkowe ćwiczenia od fizjoterapeuty, 3-6gr omega 3 i inne roślinne. Po prostu lipa tylko z tym pieprzonym łokciem. Bark rezonans wykazał, że więcej rzeczy spieprzonych niż zdrowych i wyprowadziłem go na tip top, a lekko nie ćwiczę. Rozeznałem się w temacie ostaryny, na pewno spróbuję, już zamówiona. Nigdy nie koksowałem i nie chciałbym tego zmieniać, po prostu nic nie działa, choć ostatnio jakby bywały dni kiedy jest lepiej. W sumie też się nie pogarsza, więc nie ma co, aż tak płakać, najwyżej będę ćwiczył z bólem i trudno. Dziękuję za pomoc i pozdrawiam. Aha pomysł z cyklem wziął się stąd, że kolega ciężarowiec-emeryt miał to samo w obu łokciach i nie mógł wyleczyć ponad rok, wziął 10ml deci 250mg/ml, 20ml propa 200mg/ml w cyklu 0,5 l deci co 4 dni i prop 0,5ml co 2 dni, pół roku temu i wszystko puściło i jest spokój do dziś. Przyznam się szczerze, ja się koksu po prostu boję, zwłaszcza deci. Na chwilę obecną decyduje się na ostarynę i prawdopodobnie mk 677, będę zdawał relację, daję sobie dwa miesiące i jak nie da rady to wrócę do tematu koksu.
Kettlebell jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
Zasady postowania