Daniel Wilk w Kulturystyka Online
Martyna Kazmieczak w Kulturystyka Online

Wróć   Kulturystyka Online Forum > KULTURYSTYKA ONLINE > Ogólne dyskusje na temat Kulturystyki
Odpowiedz

Narzędzia wątku
stare 22-11-2014, 14:44
Użytkownik
Dobry paker

Podziękował: 2
Dostał 21 razy "Dzięki" w 18 postach
Domyślnie Odp: Podejście rodziny do kulturystyki

To u mnie ciągłe narzekanie. Spędzasz za długo na siłowni. Może się tam przeprowadzisz. Nie masz na co pieniędzy wydawać tylko na odżywki. Ciągłe narzekania na wszystko. Niestety pasja kosztuje
gotak jest offline  
Wrzuć na Facebook Wrzuć na Blip Wrzuć na Wykop Share
Odpowiedź z Cytatem
stare 22-11-2014, 16:13
Użytkownik
Bywalec

Podziękował: 5
Dostał 12 razy "Dzięki" w 12 postach

Co prawda kulturystką nie jestem, i nie zamierzam być - ale trening siłowy nie jest mi obcy. Moja rodzina patrzy na mnie jak na dziwoląga, bo ile facet przerzucający ciężary jest do zaakceptowania - o tyle kobieta ze sztangą - już nie za bardzo. Zaraz sobie wyobrażają że będę "babchłopem Wśród moich znajomych nie ma żadnej kobiety, która trenuje siłowo, dlatego też koleżanki patrzą na mnie jak na kosmitkę, a jak wspomnę że liczę kcal i ważę, wszystko co zjadam to już w ogóle.. Ale mnie to bardziej bawi niż złości.. ważne, że robię to co lubię .
Atqa jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 22-11-2014, 16:16
Użytkownik
Bywalec

Podziękował: 5
Dostał 12 razy "Dzięki" w 12 postach

aha..a [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] albo kolagen w proszku zostały uznane za sterydy. Nie ma znaczenia to , że tłumaczę co to jest to białko, i do czego służy.. steryd i już. Wesoło mam.
Atqa jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 22-11-2014, 21:48
Użytkownik
Bywalec

Podziękował: 0
Dostał 10 razy "Dzięki" w 8 postach

) to jest tak, najpierw mówią, że przesadzasz i że masz obsesję krytykują wszystko co się da później jak zaczynasz dobrze wyglądać, zaczynają zaglądać Ci do pojemniczków, żeby zobaczyć co tam jesz )))) a na koniec pytają co mają jeść i jak ćwiczyć
Ja zawsze wszystkim mówię, jak coś robisz to rób to dla siebie. Nie tłumacz się, nie opowiadaj co chcesz zrobić, jakie masz plany itd itd. Naturalną cechą ludzi jest to, że oni nie lubią, jak komuś coś wychodzi. Jak ktoś ma tyle samozaparcia Żeby w tłusty czwartek nie zjeść pączka. Ludzie będą Cię ciągnąć w dół, do swojego poziomu. Bo jak uda im się namówić Ciebie na zjedzenie ciastka lub pączka z nimi to oni są zadowoleni, ze ty się złamałeś i od razu czują się rozgrzeszeni ze swojej słabości. Bo przecież jak Ciebie udało im się namówić, to od razu jest im lepiej, że nie są gorsi ) Jak są spotkania, imprezy gdzie oczywiście będzie pełny stół smakołyków to najedz się przed wyjściem a przy stole nie mów, że jesteś na diecie bo zaraz będziesz tematem nr jeden i wszyscy teraz będą Cię namawiać do wszystkiego. Powiedz, że boli Cię brzuch, albo że lekarz Ci czegoś zabronił, albo odmówiłeś sobie słodyczy w postanowieniu adwentowym albo w jakiejś intencji ( to się sprawdza w przypadku osób starszych ) wtedy zrozumieją, że z siłą wyższą nie wygrają
TheMissMartex jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 23-11-2014, 10:18
Użytkownik
Nowicjusz

Podziękował: 13
Dostał 2 razy "Dzięki" w 2 postach

u mnie zawsze jak kupie jakies suple to rodzice mowią : znowu te anabole wsuwasz ?
ale ogolnie nie ma przeciwnosci, a nawet wparcie
Kameleon94 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 23-11-2014, 15:16
Użytkownik
Bywalec

Podziękował: 0
Dostał 2 razy "Dzięki" w 2 postach

Co ja moge u siebie powiedziec .. Jestem młody mieszkam z Rodzicami ale u mnie mnie wspieraja codziennie mam zrobione posiłki jakie mam w diecie tylko odgrzewam sobie wiec to mi bardzo ułatwia sprawę , na jedzenie się dokladam ale nie duze pieniadze .. Pomagaja mi dązyc do tego czego ja chce , nie maja mnie za '' swira'' jak to wy piszecie poprostu u mnie to juz norma . Wspomniałem ze mam zamar wystartowac w zawodach powiedzieli : '' no to super '' .... Poprostu jest bardzo dobrze !
Rambo16 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 23-11-2014, 19:42
Hop
Użytkownik
Bywalec

Podziękował: 3
Dostał 5 razy "Dzięki" w 5 postach

Jak mieszka się z rodzicami i oni płaca za jedzenie itd to niekiedy ciężko dojść do porozumienia że ty nie jesz tego co oni, gotujesz sam dla siebie.
Alej jak zarabiasz sam i sam kupujesz za swoje to jest inaczej.
Hop jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 23-11-2014, 20:46
Użytkownik
Expert

Podziękował: 6
Dostał 31 razy "Dzięki" w 30 postach

no początki to były troche trudne, opłacenie karnetu na siłownie, w miare dobra dieta, narzekania ze strony dziewczyny że wiecej czasu spędzam na silowni niż z nia, rodzice byli w miare dobrze do tego nastawieni, szczegolnie ze ojciec kiedys cwiczył wiec nie widzial w tym nic zlego, jedynie mama móiła ze nie bedę miał czasu na nauke itp, jednak na wszystko mam czas
milono90 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
Zasady postowania