Pierwszy mecz bokserski Hafthora Björnssona [GDZIE OBEJRZEĆ]

Wrzuć na FacebookWrzuć na BlipWrzuć na WykopDrukujPowiadom znajomegoShare

Data napisania/wstawienia: 12. Styczeń 2021 Dodane przez: KO Team

Walka między Hafthorem Björnssonem a Eddiem Hallem, ma się odbyć 18 września 2021 r., To jedna z najbardziej oczekiwanych walk roku. Jak wiemy, żaden z tych dwóch zwycięzców "World’s Strongest Man" (Hall w 2017 i Thor w 2018) nie ma żadnego doświadczenia w ringu bokserskim.

Björnsson planuje to jednak zmienić. Islandczyk stoczy walkę pokazową ze Stevenem „Quiet Man” Wardem zaplanowaną na 15 stycznia 2021 r. w Dubaju. Jak Björnsson mówi, będzie to pierwszy z kilku pojedynków, podczas których Björnsson chce zebrać więcej doświadczenia przed konfrontacją z Eddiem.

Steven Ward pochodzi z Belfastu w Irlandii i ma na swoim koncie 13 zwycięstw z tylko jedną porażką. Według Tapology jego ostatnie zawody odbyły się 30 września 2020 r. - gdzie pokonał Jone Volau decyzją sędziów. Ma 30 lat, mierzy 188 cm i waży około 91 kg. Jak na boksera nie jest małym mężczyzną.

Niewielu zawodników mogą stanąć obok Björnssona i nie wyglądać na małych. W wieku 32 lat Björnsson mierzy 205 cm i waży jak na ten moment około 155 kg - strongman zrzucił wiec 50 kg wagi!

Pierwsza walka Björnssona odbędzie się w piątek 15 stycznia 2021 roku w Dubaju. Walka będzie transmitowana dzień później na CoreSports.world o 20:00 polskiego czasu. Wydarzenie główne będzie również dostępne na kanałach Twitch i YouTube Björnssona, a także na kanale IFL TV YouTube.

Ponieważ walka między Wardem i Björnssonem jest walk ą pokazową, nie będzie ona miała wpływu na statystyki Warda. Walka składać się będzie z trzech trzyminutowych rund.


Lubisz Kulturystykę Online? Wesprzyj Nas! Zajrzyj na jeden z naszych sklepów:
OURA LABS - Według nas najlepsze witaminy w Polsce stworzone by BEN TELLS - 7% OFF KOD "BEN"..
LUNA PHARM - 100% pewne PEPTYDY i SARMY - 7% OFF KOD "BEN".
Muscle Zone - 7% OFF KOD "BEN".

Zapraszamy również do śledzenia nas na: Facebooku oraz Instagram

Komentarze do artykułu: Pierwszy mecz bokserski Hafthora Björnssona [GDZIE OBEJRZEĆ]

Dodaj komentarz

Nick:
Komentarz:
Pisząc akceptujesz Regulamin