Daniel Wilk w Kulturystyka Online
Martyna Kazmieczak w Kulturystyka Online

Wróć   Kulturystyka Online Forum > KULTURYSTYKA ONLINE > Doping i sterydy
Odpowiedz

Narzędzia wątku
stare 26-04-2016, 20:46
Użytkownik
Nowicjusz

Podziękował: 1
Dostał 0 razy "Dzięki" w 0 postach
Domyślnie pierwszy cykl - prop, enan czy mix?

witam, rozważam pierwszy cykl po wielu latach bycia off. na pewno będzie to test tylko nie jestem zdecydowany co do rodzaju. Zależy mi na stałym poziomie hormonów i nie chcę kuć dupy co dwa dni. Enan ma wśród znajomych średnie opinie, na propie wiele osób źle się czuje poza tym te częste iniekcje to nie dla mnie. Więc pozostaje mix. jest jedno ale...zależy mi na suchych przyrostach. Czy dobrym pomysłem będzie dołożenie antyestrogenu na cały cykl i dorzucenie np. provironu żeby więcej testa było w wolnej formie czy jest to mit? pozdr
slavko82 jest offline  
Wrzuć na Facebook Wrzuć na Blip Wrzuć na Wykop Share
Odpowiedź z Cytatem
stare 26-04-2016, 21:35
Użytkownik
Bywalec

Podziękował: 10
Dostał 45 razy "Dzięki" w 35 postach
Domyślnie Odp: pierwszy cykl - prop, enan czy mix?

Cytat:
Napisał slavko82 Zobacz post
witam, rozważam pierwszy cykl po wielu latach bycia off. na pewno będzie to test tylko nie jestem zdecydowany co do rodzaju. Zależy mi na stałym poziomie hormonów i nie chcę kuć dupy co dwa dni. Enan ma wśród znajomych średnie opinie, na propie wiele osób źle się czuje poza tym te częste iniekcje to nie dla mnie. Więc pozostaje mix. jest jedno ale...zależy mi na suchych przyrostach. Czy dobrym pomysłem będzie dołożenie antyestrogenu na cały cykl i dorzucenie np. provironu żeby więcej testa było w wolnej formie czy jest to mit? pozdr
Spróbuj cypka jak enan nie pasuje do miksów nie jestem przekonany , antyestrogen to w razie potrzeby obserwuj co się dzieje cynk trzymaj wysoko tak 50-70mg jak michę będziesz trzymał to nie musisz się w cale podlewać
co do provironu nie wypowiem się jakoś nigdy nie czułem potrzeby aby po niego sięgnąć a nie chce teoretyzować jak nie próbowałem
subaraszi jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 27-04-2016, 10:07
Użytkownik
Dobry paker

Podziękował: 8
Dostał 63 razy "Dzięki" w 59 postach

Opinie opiniami, ale to Twój organizm. Nikt Ci nie powie na czym będziesz się czuł najlepiej dopóki nie spróbujesz. Ja jestem aktualnie na enanie i jest ok, mój znajomy też właśnie leci enana i też sobie chwali. A z kolei drugi znajomy po enanie miał skoki ciśnienia, spadki nastroju, przesiadł się na propa i jest zadowolony Co do zbijania estrogenów - jeśli nie ma potrzeby, ja bym nie zbijał. Estrogen wbrew pozorom jest również odpowiedzialny za anabolizm, i wiele innych pożytecznych dla nas rzeczy, od gęstości kości poprzez libido i regenerację a na jakości orgazmów kończąc. Najlepiej zachować taki sam stosunek estradiolu do teścia jaki mamy naturalnie - przykładowo, jeśli mamy teścia 2x więcej, to i estradiolu winno być 2x więcej, i dopóki nie mamy żadnych objawów niepożądanych ja bym go nie zbijał. Co do ilości wolnego testosteronu we krwi - za to odpowiedzialna jest ilość SHGB, zbijanie estrogenu na siłę da nam na pewno lepsze ubicie i definicję, ale jeśli zadbamy odpowiednio o dietę, efekt będzie taki sam, a zdrowszy dla nas

Pozdro!
Rising jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
Rising otrzymał "Dzięki" za ten post od użytkownika:
Sekutnik (27-04-2016)
stare 06-05-2016, 09:07
Użytkownik
Nowicjusz

dzieki za odpowiedzi. a jak wyglada dawkowanie mixa np omnadrenu 250. wiem,że najczęściej zalecane jest branie co 5 dni ale czy to nie za często skoro on działa 3 tygodnie???
slavko82 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 06-05-2016, 10:12
Użytkownik
Nowicjusz

Podziękował: 3
Dostał 16 razy "Dzięki" w 13 postach

Optymalnie, z uwagi na obecność propa w mixie należało by brać co 2 dni. Ale mało kto jest aż tak czuły na wahania teścia wiec można też być pod dłuży estr, czyli co 5 dni.
Z enanem to mity. Praktycznie niczym nie różni się od cypka. To ciągle ten sam testosteron, tylko łańcuch węglowy oleju w cypku jest mimimalnie dłuższy i tyle.
AI w trakcie cyklu to kiepski pomysł, bo niskie estro hamuje przyrosty. Powinno się go używać tylko w przypadku gdy zaczną się problemy z sutami.
A za "zalewanie" winna jest dieta a nie aromatyzacja. Jak zalewa to jesz za dużo i nieczysto.
Adramel jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 27-05-2016, 10:02
Użytkownik
Nowicjusz

Sprawdzałem skład omnadrenu i sustanonu. Różnica jest w jednym estrze. Doświadczeni koledzy mówią, że przez to omka ciągnie więcej wody i wiadomo czym to się kończy. Mi zależy na trwalszych rezultatach. Co myślicie Omka czy susta?
slavko82 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 27-05-2016, 10:05
Użytkownik
Nowicjusz

Podziękował: 6
Dostał 4 razy "Dzięki" w 3 postach

Miedzy Omką a Sustą nie ma żadnej różnicy a gadka ze jedna od drugiej ciągnie więcej wody to bajki które utarły sie cholera wie skąd.
Mozilla/5.0 (iPhone; CPU iPhone OS 9_2 like Mac OS X) AppleWebKit/601.1.46 (KHTML, like Gecko) Version/9.0 Mobile/13C75 Safari/601.1
Kris.Taker jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 27-05-2016, 10:09
Użytkownik
Dobry paker

Masz już odpowiedzi wyżej :P Nie ma tak, że któryś teść ciągnie mniej lub więcej wody, są zawodnicy którzy na enanie lub cypku się do zawodów przygotowują, zwiększony poziom teścia, to zwiększone estro, a zwiększone estro to większa retencja wody w ustroju. Simple as that

Jak masz dojście to bierz apteczną omkę, jak nie masz to obojętnie co weźmiesz, będzie git, aczkolwiek i tak wychodzę z założenia, że mixy lepiej się nadają na HRT aniżeli na doping, bo przez różne estry są o wiele większe wahania poziomu teścia niż w przypadku jednego konkretnego estru.
Rising jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 27-05-2016, 22:12
Użytkownik
Nowicjusz

Po dłuższym zastanowieniu i wzięciu wszystkich za i przeciw zdecydowałem się na enan 12-16 tygodni. Połowa cyklu na minimum wina w tab druga połowa proviron także minimum. Są różne teorie na temat częstotliwości bicia od 5 do nawet 10 dni. Mi zależy żeby było równe stężenie coś polecacie?
slavko82 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 28-05-2016, 11:37
Użytkownik
Dobry paker

Wszystko zależy co chcesz osiągnąć, generalnie jeśli to ma być cykl masowy to co 5 dni. Druga sprawa, to 12 tygodni to krótko, bardziej bym się skłaniał ku 16 na Twoim miejscu, kolejna sprawa wino, a później proviron moim zdaniem słabe połączenie. Winko podsuszy stawy, potem zbijesz estrogen, i możesz się kontuzji łatwo nabawić. Zamiast winka wrzuciłbym turę, jako kick by dobrze się sprawiła również
Rising jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
Zasady postowania