Daniel Wilk w Kulturystyka Online
Martyna Kazmieczak w Kulturystyka Online

Wróć   Kulturystyka Online Forum > KULTURYSTYKA ONLINE > Doping i sterydy
Odpowiedz

Narzędzia wątku
stare 03-12-2015, 07:05
Użytkownik
Nowicjusz

Podziękował: 0
Dostał 20 razy "Dzięki" w 9 postach
Domyślnie Odp: Pewne SARM'y, mk-677 itp.

Od dzisiaj zacząłem mk677 i ostaryna jestem po ciężkim sezonie startowym i dzięki Benowi z którym rozmawiałem zdecydowałem się na te środki by wykorzystać moment odbicia po startach przy pct.
Michał.K jest offline  
Wrzuć na Facebook Wrzuć na Blip Wrzuć na Wykop Share
Odpowiedź z Cytatem
BODY ATTACK SOSY ZERO
stare 03-12-2015, 20:26
Użytkownik
Bywalec

Podziękował: 12
Dostał 13 razy "Dzięki" w 13 postach

fajnie ,ze ida relacje ,narazie widze ,ze milosnicy MK-677 sa to ja postaram sie zdawac relacje z ostaryny ..moze po naszych wspolnych relacjach bedziemy w niedalekiej przyszlosci robic comba z sarsow
ps pany tylko piszcie moze dawki jakie bierzecie.pzdr..
tumi jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 04-12-2015, 02:26
Użytkownik
Bywalec

Cześć!

Zdecydowałem się na RAD 140 bo jestem na wycince a podobno sprzyja.

1. dzień- 2 tab.- 8mg = podwyższone ciśnienie (pulsujące czoło) dużo energii ale i ciężko nad nią zapanować, jakiś taki nieswój się czułem.
2. dzień- 1 tab.-...już lepiej z ciśnieniem, nie tak podwyższone ale pojawiają się bóle brzucha, które przechodzą po posiłku. Libido nieznacznie w górę i pompa a raczej utwardzony miesień cały dzień. Odstawiłem kawę bo już niepotrzebna, czuję, że pali mi fat, wiecie nie mam po jedzeniu uczucia rozdęcia, plaski brzuch.
Trenuję 2 x dziennie. cardio rano na pustaka 100 min. low rate albo hit, w południe drugi trening i teraz chyba dołożę kolejny, wieczorny.
Z resztą, o której piszę ten post. Wydaje się, że 2h snu wystarczą.
Jest dobrze, nie jakoś pięknie-cudownie, bez GOD MODE.
Pozostaje przy 4mg dawce, jak coś się zmieni to dam znać.
Michalus jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 04-12-2015, 16:48
Ben
Boss
Super Expert

Podziękował: 128
Dostał 333 razy "Dzięki" w 230 postach

Cytat:
Napisał Lee Sin Zobacz post
Ja jestem nastawiony sceptycznie. Coś za dużo naraz o tych sarmach jest na różnych kanałach. Wygląda to na działanie sponsorowane. Cena dość duża, biorąc pod uwagę że skład jest jedno-związkowy. Cena tez duża bo kuracja na dwóch środkach wychodzi 500zł na miesiąc. Efekty widać ponoć po pól roku. 500zł doinwestowane w jedzenie robi różnice i to po tygodniu.Lepiej poczekać jak stanieje i poczytać opinie ludzi.
Ze jest nagle duzo na kanalach, to chyba bo wyjechal DSM z tematem i potem ja, co juz stosuje te srodki od 2 lat tak jakby po cichu, by moje ziomki byly na plusie w porownaniu z innymi zawodnikami/klientami.

Cena za MK jest BARDZO mala, bo 300 PLN na miesiac, normalnie byscie musieli na GH wydac ponad 1000 PLN i do tego musicie ciagle chlodzic, sie kluc 3 razy dziennie no i macie wiecej skutkow bocznych na GH egzogennym i dzialanie jest tak samo widoczne po ilus tam miesiacach. Jak GH ma dzialac to trzeba brac na stale lub dlugimi okresami. To jest obojetne czy mowimy o egzogennym GH czy o mimetykach jak Ipa lub GHRP czy MK w tabletce.

SARMy to po prostu dobrze zaprojektowane leki i koniec i w duzo sytuacjach sa po prostu faktor 10 lepsze niz sterydy (u kobiet, starszych ludzi, jak macie polamane kosci itd). Z tym ze MK i GW to nie SARMy.

To nie jest dzialanie sponsorowanie. Jak dotad nie wyjechalem z kodem znizkowym dla muscle-zone.pl ale na pewno to zrobie - why not, zarobie cos sobie anikogo nie zmuszam a gnojkiem, ktory wam chce wsickac kit, by tylko zarobic nie jestem. Mowie jak jest, jak sie okaze ze cos jest shit to ja to mowie.

Jestem chyba jedynym czlowiekiem na tym swiecie, ktory zyje z spredazy supli, lecz ktory kazdemu w twarz powie, ze kazeina to shit, [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] to shit, suple na stawy to shit. itd. - spytajcie sie mnie, ktore suple sa smieciami a ktore sa dobre - jest mi to jedno, ze wtedy mniej sprzedam w KO sklepie. ja nawet stojac na targach w puszka wlasnego bialka Body Attack mowie do klienta, ze ma jesc mieso zamiast proszku Z SARMami tak samo wam powiec co i jak.

A ze ktos musi jedzonko i suplementacje miec w perfekcji, zanim zacznie cokolwiek brac, obojetnie czy sterydy czy SARM'y to jasne.

Po za tym cala ta dyskusja czy dziala czy nie bardzo szybko ucichnie, jak ludzie zauwaza, ze osta, lgd, gw, mk itd. dzialaja.

P.S. Ja wyjechalem z tym wszyskim tez tylko dlatego, bo juz sie cos nowego pojawilo, ze i tak moje ziomki beda na plusie, sa to srodki, ktore dzialaja na juz absolutnie molekularnym poziomie. Ale to za dwa lata z tym wyjade, jak bedzie wytestowane

Nie pisze dobrze po polsku...

Ben jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 04-12-2015, 16:59
Ben
Boss
Super Expert

Cytat:
Napisał Michalus Zobacz post
Cześć!

Zdecydowałem się na RAD 140 bo jestem na wycince a podobno sprzyja.

1. dzień- 2 tab.- 8mg = podwyższone ciśnienie (pulsujące czoło) dużo energii ale i ciężko nad nią zapanować, jakiś taki nieswój się czułem.
2. dzień- 1 tab.-...już lepiej z ciśnieniem, nie tak podwyższone ale pojawiają się bóle brzucha, które przechodzą po posiłku. Libido nieznacznie w górę i pompa a raczej utwardzony miesień cały dzień. Odstawiłem kawę bo już niepotrzebna, czuję, że pali mi fat, wiecie nie mam po jedzeniu uczucia rozdęcia, plaski brzuch.
Trenuję 2 x dziennie. cardio rano na pustaka 100 min. low rate albo hit, w południe drugi trening i teraz chyba dołożę kolejny, wieczorny.
Z resztą, o której piszę ten post. Wydaje się, że 2h snu wystarczą.
Jest dobrze, nie jakoś pięknie-cudownie, bez GOD MODE.
Pozostaje przy 4mg dawce, jak coś się zmieni to dam znać.
Pisz dalej jak leci ci na RAD please ! Ja na temat RAD cos powiem jeszcze hehe

Ben jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
Ben otrzymał "Dzięki" za ten post od użytkownika:
Michalus (04-12-2015)
stare 04-12-2015, 17:57
Użytkownik
Bywalec

dobra Pany albo rybka albo pipka dzis zaczynam oste-pierwszy tydzien planuje lajtowo po 10mg-1kaps wieczorem-zobaczymy jak bedzie szlo
tumi jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 04-12-2015, 23:14
Użytkownik
Bywalec

Rad 140.
Dzień 3. - 4mg - wziąłem na czczo po wypiciu soku z probiotykami Joy Day, nie wiem czy to dobre połączenie, czas pokaże.
W drodze na trening wkurzony byłem na maxa, potem na treningu wahania nastroju ale się pilnowałem i przetrwałem cardio.
Zjadłem zaraz po treningu, poczułem się lepiej ale wciąż towarzyszy mi pulsacja w prawej skroni i teraz o północy dopiero przechodzi-słabnie.
Drugi trening, tym razem siłowy, zrobiłem po drzemce w dobrym nastroju, wydolność polepszona i o dziwo ruchomość w stawach lepsza.
Nie ma GOD MODE ale jest pobudzenie, że kawy / przed treningówki nie trzeba.
Rano wyglądam na w miarę wyciętego, jutro wrzucę fotki, sami ocenicie może doradzicie zmiany, kto wie
Generalnie pod koniec dnia czuję jakby przestawało działać i robię się spokojniejszy.
Nie wiem czy zwiększyć dawkę czy może dołożyć inny sarm / komponent.
Czuje, że jest jakiś myk aby czuć się lepiej, Boss?
Przeszło mi przez myśl aby brać na noc aby przespać wkurw, choć pewnie to głupie.
Michalus jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 04-12-2015, 23:16
Użytkownik
Bywalec

Oby Ci służyło!
Napisz więcej!
Michalus jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 05-12-2015, 09:59
Ben
Boss
Super Expert

RAD ma nootropiczne dzialanie, niestety ten srodek jest mi nie znany w praktyce, ale leci akurat na kobiecie razem z MK, ze moge sam obserwowac. Mozzesz spoko Oste dodac lub 20mg. Ogolem to jak nie bierzecie tescia, to dobrze bazowac na osta i do tego dodawac inne SARMy. Fajnie ze piszesz swoje obserwacje! Bardzo mnie interesuje praktyka jak wyglada na RAD "only" masa/scinanie.

Ben jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 06-12-2015, 06:10
Użytkownik
Nowicjusz

Podziękował: 0
Dostał "Dzięki" 1 raz w 1 poście

Witam! Po tym filmiku i argumentacji Bena - wchodzę w MK Brown i teraz pytanie - bez teścia - Ostaryna i zamiast LGD dołączyc RAD? I jak ten RAD brać? Z jakimi przerwami? To może i ja przetestuję tylko jak najlepiej opisywać, na co uwagę zwrócić? Mam 43 lata i niewielkie doświadczenie tylko z delikatnym PH ( tren, teraz GW kończę, itp). Z przyjemnoscią poczekam na filmik i wskazówki. Szczególnie dla 40+. Dodatkowo o utracie tłuszczu trzewnego poproszę - RAD moze byłby dobry? Dziękuję

Ostatnio edytowane przez cytomel ; 06-12-2015 o 11:29
cytomel jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
cytomel otrzymał "Dzięki" za ten post od użytkownika:
adam2323 (17-04-2017)
Zasady postowania