Daniel Wilk w Kulturystyka Online
Martyna Kazmieczak w Kulturystyka Online

Wróć   Kulturystyka Online Forum > KULTURYSTYKA ONLINE > Doping i sterydy
Odpowiedz

Narzędzia wątku
stare 22-04-2016, 20:28
Użytkownik
Nowicjusz

Podziękował: 0
Dostał 0 razy "Dzięki" w 0 postach
Domyślnie Odp: Ostaryna

Proszę mi wieżyc , że żadne glukozaminy , chondroityny kurkumy itp nie wyleczą dość mocnych urazów lub te które nie zostały do końca wyleczone, znam to po sobie zjadłem wiele tych suplementów wiele Animal FLEX'ów , pieniądze nie grały roli u mnie ponieważ akurat mam kasę i żadne z tych rzeczy nie działają tak jak tego ja oczekiwałem oczywiście w jakiś tam minimalny sposób maja działania ale nie satysfakcjonujący dla mnie.
Zainteresowałem się ostaryną dowiedziałem się o tym kilka dni temu , że w ogóle takie coś istnieje i że ma jakieś dobre działanie na stawy .Oglądałem wywiad Bena i jednak dodał od siebie że jednak firmy BRAWN i OLYMPUS dosypują coś tam (supedrol lub coś innego) ale tez dodał że możliwe że ostaryna po prostu może tak działać na wątrobę .
Naoglądałem się tych wyników jakie ludzie mieli po stosowaniu SARM'ow nawet tylko samej osty , że mieli wysokie próby wątrobowe mimo to chce zaryzykować . Nie wiem myślę aby lecznicza dawkę zapodać na początek 5 mg później po kilku tyg do 10 mg max jakieś 4 tyg, późnej przerwa tez z 4 tyg i znowu następna próba chyba , że za pierwszym cyklem nie stwierdziłbym poprawy stawów to zrezygnował bym z drugiego podejścia.
Może ktoś by polecił jakaś firmę, zastanawiam się nad DNA Anabolic ?
Czy trzeba robic te wszystkie badania przed i po nawet jak się bierze tylko dawke 5mg do 10 max?
Kiedyś myślałem nawet aby zapodać cos z [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] "s"jakies dawki lecznicze ale sie rozmyśliłem nienawidzę igieł nie dałbym rady z tym
Kontuzje , ktore mam sa z ćwiczeń ze sportu który oprawiałem 5 lat temu ale nadal te stawy mi dokuczają.
asda00 jest offline  
Wrzuć na Facebook Wrzuć na Blip Wrzuć na Wykop Share
Odpowiedź z Cytatem
BODY ATTACK SOSY ZERO
stare 22-04-2016, 22:27
Użytkownik
Nowicjusz

Podziękował: 3
Dostał 2 razy "Dzięki" w 2 postach

lepiej zrobićbadania choć wiele osób to olewa przy "słabszych środkach" i jakoś żyje
emwu1988 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 23-04-2016, 09:17
Użytkownik
Bywalec

Podziękował: 0
Dostał 3 razy "Dzięki" w 3 postach

Tylko nie wiadomo co w tych sarmach jest a jak się okaże że tam jest jakiś prohormon ja nie płaciłem za badania z początku poszedłem do rodzinnego powiedziałem że chcę skierowanie na takie i takie badania a jak zapytała się co się dzieje to powiedziałem że robię tę badanie profilaktycznie żeby zobaczyć czy wszystko ok że mną no ale po cyklu to już musisz kombinować
speedo12 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
Zasady postowania