Daniel Wilk w Kulturystyka Online
Martyna Kazmieczak w Kulturystyka Online

Wróć   Kulturystyka Online Forum > RÓŻNE > Offtopic
Odpowiedz

Narzędzia wątku
stare 10-11-2010, 21:21
Użytkownik
Super Expert

Podziękował: 0
Dostał 0 razy "Dzięki" w 0 postach
Domyślnie RE: Opisz swój przykładowy dzień xD

Budzik dzwoni o 6.15, wyłączam go. Wstaję po 5 minutach, okazuje się, że minęło 15. Jem w biegu śniadanie, wykonuję poranną toaletę, próbuję jakoś doprowadzić się do stanu, w którym mogę pokazać się na ulicy. O 6.50 wychodzę na autobus. O 7.00 budzę Botana dzwoniąc do niego, żeby biedny student nie opuszczał zajęć. Lekcje zawsze zaczynam o 8.00. Zazwyczaj wleci kilka szmat. W poniedziałki wracam o 15.00 do domu po gitarę i na 16.00 znów do Pleszewa na lekcje gry. We wtorki o 15.00 w domu, czas wolny do 17.00. O 17.28 autobus na angielski. Wracam o 20.00. Środy po lekcjach siatkówka, o 17.00 wracam. Czwartki do 16.00. Na 19.00 angielski, znów starym PKSem, wracam o 21.00. Weekend zaczynam w piątki, a każdy wygląda inaczej, ale często wynajmujemy hale sportową i gramy w siatkę, no i mam trochę czasu dla siebie.
Neuma jest offline  
Wrzuć na Facebook Wrzuć na Blip Wrzuć na Wykop Share
Odpowiedź z Cytatem
stare 11-11-2010, 14:35
Użytkownik
Super Expert

Od poniedziałku do piątku: Budzik dzwoni gdzieś 6:05, wyłączam go i śpię dalej do 6:20. Wstaję, myję zęby, twarz, ręce. Ubieram się biorę plecak i na przystanek. Ok godziny 7:05 przyjeżdża autobus, wsiadam do niego i za jakieś 10/15 minut jestem pod szkołą. Idę do szkoły z kumplami. Siedzimy sobie w szatni i gadamy. Potem lekcje. Około godziny 15 jestem juz w domu.Jem obiad. Idę na górę 'odrabiać lekcje' jednakże pisze smsy, oglądam tv, siedzę przed kompem. O godzinie 19:30 idę barć prysznic. Później tv ciąg dalszy i smsy do tego. Około godziny 22 lub 23 idę spać.

Weekend: W sobotę wstaję około godziny 10, myję się, jem śniadanie i biorę się za sprzątanie. Sprzątam tak gdzieś do godziny 14 (w tym obiad) no i zależy co chce mi się robić: czasami idę na kompa, czasami do Aśki. Około godziny 19 jem kolację i idę do Aśki i do chłopaków w nasze centrum wsi wracam do domu różnie: ok godziny 12 lub na drugi dzień ok. godziny 2 nad ranem. No i śpię. A w niedzielę wstaję o godzinie 7. Biorę prysznic, myję zęby, ubieram się i idę do kościoła. po kościele czasami siedzę przed kompem, czasami 'udaję że się uczę', a czasami idę do Aśki. Obiad jem o godzinie 12. Potem tv no i o godzinie 22 biorę prysznic i idę spać.

I tak w kółko. ;p
kiss.my.ass jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 11-11-2010, 14:48
Użytkownik
Super Expert

Budzę się o 5.00 przestawiam sobie budzić na 5.30 i dopiero o tej godzinie wstaje idę do łazienki się umyć,idę zjeść śniadanko ,idę do łazienki uczesać się i umalować .Jest godzina 6.30 idę na autobus.W szkole jestem gdzieś do 14.20 czekam na autobus do domu do 14.50 .Wracam do domu.Jem obiad.Mój chłopak przychodzi ,odrabiam lekcje i idę na telewizje i oglądam Idę na komputer Ide na "Na wspólnej" po obejrzeniu mojego serialu kłądę się do łóżka i śpie.No czaem to mój chłopak zostaje do późnego wieczora więc nie mogę chodzić spać tak wczas.
Catherine jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 11-11-2010, 19:44
Użytkownik
Super Expert

Wstaję 6 rano. Idę do łazienki, szykuje się. Piję herbatkę i idę na autobus. W autobusie kimam trochę. Spóźniona pędze do szkoły od autobusu. Po 8 jestem w szkole ;p Po 16 jestem w hacie spowrotem. Jem. Siadam przy kompie. Gdzieś tak o 18 idę odrabiać lekcje. Rozmawiam z ukochanym. Ide się wykompać i w kime około 21 lub 22
XxXBadGirlXxX jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 17-12-2010, 19:26
Użytkownik
Expert

W sumie mój każdy dzień wygląda inaczej, w każdym dniu jest inna sytuacja od której najczęściej mój dzień jest uzależniony, pewne jest tylko to
-Wstaję
-Słucham muzyki
-Śpię
scarlet jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
Zasady postowania