Daniel Wilk w Kulturystyka Online
Martyna Kazmieczak w Kulturystyka Online

Wróć   Kulturystyka Online Forum > RÓŻNE > Offtopic
Odpowiedz

Narzędzia wątku
stare 03-05-2010, 15:22
Użytkownik
Super Expert

Podziękował: 0
Dostał 0 razy "Dzięki" w 0 postach
Domyślnie RE: Opisz swój przykładowy dzień xD

Tak więc. Godzina szósta rano wstaję z łóżka. Przeciągam się i idę do łazienki. Biorę szybki prysznic, ubieram się, myje zęby, prostuje i układam włosy, maluję się. Idę o pokoju, pakuję się. Następnie idę do szkoły. Po szkole wracam do domu [około 15]. Jem obiad, wchodzę na kompa, odrabiam lekcję, oglądam TV, czasami się czegoś pouczę. Godzina osiemnasta jem kolację, robię brzuszki, maluję się na nowo, przebieram się, czesze etc. i wychodzę z kumplami na deskę,miasto, pogadać, różnie bywa. Godzina mniej więcej dwudziesta pierwsza trzydzieści wracam do domu, odpalam kompa, słuchając oczywiście muzyki. Wyłączam go około 23.00 idę się myć, wydepilować, poprawić lakier na pazurach, zmywam makijaż. Godzina 23.30 idę do siebie się spakować na następny dzień, szykuję też ciuchy. Odpalam TV i oglądam coś leżąc i zasypiając w łóżeczku. *chraaaaaaap*
TaCoZawsze jest offline  
Wrzuć na Facebook Wrzuć na Blip Wrzuć na Wykop Share
Odpowiedź z Cytatem
stare 03-05-2010, 16:47
WC.
Użytkownik
Super Expert

Budzę się między czwartą, a piąto rano. Wiem, ze nie zasnę, więc wyjmują przygotowaną poprzedniego dnia komórkę ze słuchawkami i zaczynam słuchać muzyki. Przestaję o szóstej, wstaję i idę do kuchni zrobić sobie kawy. W łazience myję włosy, potem z kawą idę na piętro do swojego pokoju. Wybieram kasetę, wciskam ją do odtwarzacza i podśpiewując suszę włosy. Szybko się pakuję, wyciągam ubrania z szafy. Ewentualnie coś prasuję, przebieram się itd. Mama woła mnie na śniadanie, szybko coś wcinam, w łazience maluję się. O siódmej czterdzieści mam autobus, dojeżdżam do szkoły i jestem tam do czternastej trzydzieści. W domu od razu włączam komputer i się przebieram. Zmywam makijaż i od tej pory siedzę na komputerze lub czytam. Ewentualnie oglądam filmy, uczę się lub sprzątam pokój. Jeżeli jest ładna pogoda idę z koleżanką na spacer, ale raczej praktykujemy to w weekendy. O 21 myję się i wskakuję do łóżka. Czytam coś bardzo krótko, bo zasypiam stosunkowo wcześnie.
WC. jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 03-05-2010, 19:36
Użytkownik
Super Expert

Mój każdy dzień jest inny, każdego dnia robię coś innego.
Dajmy na to : wtorek. Budzę się o 6:25, czekam do momentu, az mama będzie krzyczeć ' do sokoły' tźn 6:50. Ubieram się, czeszę i myje ząbki. Lecę na przystanek - szkoła - wracam do domu. Jem obiad. Kręcę się chwile i lecę na wieś- do Julii/do Moniki/na spacer/rowery. Gdy wracam oglądam tv lub idę do babci. Rozmawiam prźeź tel z moim lubym. Potem kąpiel. Odpalam laptopa. Gg, pg itp. Później horror. I lecę spać.
Lodandmin jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 03-05-2010, 22:02
Użytkownik
Nowicjusz

od poniedziałku do piątku mój dzień wygląda tak: o 5:00 budze mojego narzyczonego do pracy i ide dalej spać wstaje godzina około 11 sprzatam myje się maluje prostuje i układam włosy wtedy przychodzi on z pracy tak około 14:30. później ide do sklepu na zakupy przychodze robie obiad potem przychodzi sąsiadka siedzi ały dzien u mnie lub ja u niej kompie się czytam ksiązke sex i spać ;p a w sobote i niedziele szkoła ;/
Cliford jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 04-05-2010, 08:48
Użytkownik
Super Expert

No wiec opisze dzień w którym ide do szkoły;P

Budzik dzwoni o 5;40 ale z łóżka wychodzę dopiero o 5;55 Idę do łazienki ubieram się, myje ząbki, robię porządek na głowie;p, maluje się itd O 6;15 Idę do sklepu po bułki na śniadanie... Wracam jest 6;25 i robię sobie śniadanko do szkoły. Później pakuje śniadanie do plecaka Na autobus wychodzę o 6:45. Jestem w szkole o 7:30 i przebywam w szkole do godziny 15 Po lekcjach idę na autobus i jestem w domku o 16:15. Jem obiad chwile odpocznę i idę robić lekcje;P O godzinie 18 zawsze oglądam "Pierwszą miłość" później się uczę, coś grzebie na komputerze lub jestem ze znajomymi. o godzinie 22 idę się kąpać i wgl pakować do szkoły i o 23 Darling już słodko śpi żeby się wyspać na następny dzień

oczywiście w ciągu dnia nie rozstaje się z telefonem bo w końcu jak jestem w szkole to muszę mieć kontakt ze światem i innymi znajomkami;P

I kolejne dni to rutyna
Darling jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 04-05-2010, 16:30
WC.
Użytkownik
Super Expert

Hmm... W weekendy zazwyczaj leżę w łóżku do dziesiątej czytając gazety i książki. Jeżeli jest to niedziela to idę do kościoła, a potem spotykam się z koleżankami. Jeżeli jest to sobota to zabieram się za porządki, a potem idę się zabawić, pojeździć na rowerach, pospacerować lub ewentualnie obejrzeć film i siedzieć w necie.
WC. jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 04-05-2010, 17:02
Użytkownik
Expert

Jutro moje będzie wyglądało jak każda środa, z małymi różnicami
Wstanę o 9:00. Ogarnę się, zjem śniadanie, poćwiczę trochę i biegiem na rosyjski. Wychodzę na niego o 9:40, żeby zdążyć na 10:00. Kończę go o 11:00, więc od razu potem jadę do szkoły na 11:35. Kończę w środy bardzo późno, bo o 17:25. Wracam do domu, jem obiado-kolację, odrabiam lekcję, potem robię ćwiczenia z emisji głosu i innych śpiewaczych rzeczy, wychodzę z psem i nagle robi się 21:00 jakimś cudem . Oddaję się rozrywkom. Czytam książki, słucham dużo muzyki, gadam ze znajomymi i takie tam. Około 23:00 lecę się myć. Piszę notkę na blogu i spadam spać. Zasypiam o jakiejś 1:00, 2:00, przedtem nastawiając budzik na 6:30
Piateczka jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 04-05-2010, 17:20
Użytkownik
Expert

Wstaję rano o 5:30, nie zjadam śniadania, idę do łazienki, myję się, później siadam i myślę. Smaruję się kremem, ubieram, biorę książkę, kiedy jestem jeszcze zaspana zdarza mi się ją zabrać do WC, ale to rzadko. Rozwiązuję włosy, rozczesuję, ubieram glany/trampki i lecę na autobus. Szkoła od 7:10 - 16:00, później po siostrę do przedszkola, do domu, obiad, włączam komputer, lecę do chłopaka, wracam, siedzę gdzieś do 21, następnie godzinka na czytanie, kąpiel i sen.
Geisha jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 04-05-2010, 17:43
Użytkownik
Super Expert

Dziś - wtorek.
Wstałam o 5. Wzięłam się za odrabianie lekcji, coś przeczytałam. O 6 zwlekłam się z łóżka, umyłam, ubrałam i było dopiero w pół do siódmej. Nie miałam właściwie co robić... Włączyłam komputer i siedziałam do 7. Potem szybkie śniadanie i biegiem na autobus. Od 8 do 15 byłam w szkole. Po przyjściu do domu poszłam do Michała powiedzieć co i jak z naszym doświadczeniem, zjadłam obiad i odwiedziłam Zosię. Pobawiłam się z nią. Wróciłam gdzieś koło 18.10. Włączyłam komputer, następnie zamierzam przeczytać książkę, umyć i w końcu się pouczyć (!). Każdy mój następny dzień jest podobny do poprzedniego. Wyjątkami są soboty i niedziele.
Wonderful jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 10-11-2010, 21:03
Użytkownik
Bywalec

Wstaję rano. Z trudem rozlepiam ślepia. Wstaję jęcząc jednocześnie magiczne hasło "*****". Wlokę się do kibla, potem do łazienki, myję się. Idę do szkoły i denerwuję się na ludzi, których mijam. Potem gniję w szkole. Koło 15.30 jestem w domu. Siadam na kompa, jem obiad, piszę z moją Ukochaną i jakoś dzień mija. Tak to jest w tygodniu. A w weekendy różnie. Przeważnie spotykam się z B. albo mam trening .
Grzywa jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
Zasady postowania