Daniel Wilk w Kulturystyka Online
Martyna Kazmieczak w Kulturystyka Online

Wróć   Kulturystyka Online Forum > PARTNERZY > Body Attack Sports Nutrition
Odpowiedz

Narzędzia wątku
stare 27-11-2014, 19:34
Ben
Boss
Super Expert

Podziękował: 128
Dostał 333 razy "Dzięki" w 230 postach
Domyślnie Nowość: Body Attack Extreme Iso Whey Pro

[Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować]

[Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] Po już wam zapewne znanych i uwielbianych, przepysznych batonach [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] (zawierających 45g [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] i tylko!!! 2,5 węgli na batonik!!) oraz naszym wysokojakościowym białku [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] , które i tak już zawiera ponad 50% izolatu prezentujemy wam kolejny produkt: [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować]
  • MINIMUM 91% Izolatu
  • MAKSIMUM 3,7% węglowodanów oraz 0,9% tłuszczu
  • Made In Germany
  • surowiec ( [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] ) najwyższej jakości z Irlandii
  • smak jak BA Extreme Whey Deluxe
Gwarantujemy wam, że u nas dane z etykietki się zgadzają z tym co w środku i u nas nie będzie żadnych niespodzianek w postaci nabierania niechcianej, nieplanowanej tkanki a co ważniejsze żadnych obaw podczas przygotowań do mistrzostw, kiedy musicie być pewni co do ilości węglowodanów.
Produkt jest najwyższej jakości i jest używany przez polskich mistrzów oraz wicemistrzów.

[Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] , dwukrotny Mistrz Polski oraz finalista Mistrzostw Europy:

"Kiedy musiałem być pewny, co do ilości spożywanych węgli zaufałem wyłącznie Body Attack, ta marka nigdy mnie nie zawiodła - na Mistrzostwach Europy udało mi się za pomocą [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] osiągnąć najniższy poziom tłuszczu jaki kiedykolwiek miąłem."

[Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] , złota medalistka Sopot 2014:

"W ostatnich tygodniach przed zawodami wymieniłam białko Body Attack Whey na ten mega [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] - efekt widzieliście na scenie "

[Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] , Wicemistrz Polski:

"Uwielbiam robić placuszki pancakes na [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] . Inne białka z powodu zbyt niedobrego smaku po prostu nie nadawały się na pancakes. Izolat Body Attack mnie zaskoczył, ponieważ smak jest prawie taki sam jak Body Attack Whey!"

Nie pisze dobrze po polsku...

Ben jest offline  
Wrzuć na Facebook Wrzuć na Blip Wrzuć na Wykop Share
Odpowiedź z Cytatem
BODY ATTACK SOSY ZERO
stare 27-11-2014, 19:55
Użytkownik
Super Expert

Podziękował: 8
Dostał 210 razy "Dzięki" w 209 postach
Domyślnie Odp: Nowość: Body Attack Extreme Iso Whey Pro

Ben a powiedz mi czy Body Attack ma jakieś przedstawicielstwo w UK? Widziałem jakieś częściowe suple w różnych sklepach i chyba najwiecej w pakerc.co.uk na tę chwilę. Z amazona czy innego ebay to raczej nie chciałbym zamawiać.
kulfon jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 27-11-2014, 22:18
Użytkownik
Expert

Podziękował: 1
Dostał 3 razy "Dzięki" w 3 postach

Cena kosmiczna
Arte.Et.Labore jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 28-11-2014, 00:11
Ben
Boss
Super Expert

Cytat:
Napisał kulfon Zobacz post
Ben a powiedz mi czy Body Attack ma jakieś przedstawicielstwo w UK? Widziałem jakieś częściowe suple w różnych sklepach i chyba najwiecej w pakerc.co.uk na tę chwilę. Z amazona czy innego ebay to raczej nie chciałbym zamawiać.
Tego to nie wiem

Ben jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 28-11-2014, 00:31
Ben
Boss
Super Expert

Cytat:
Napisał Arte.Et.Labore Zobacz post
Cena kosmiczna
Wszystkie izolaty tej jakości kosztują to samo. Kto chce kupować 1,8kg za 160zl z Czech, Węgier itd. i się dziwić, ze wypada z ketozy - proszę bardzo, ci klienci nie są moja grupa celową. Ale pracuje nad tym, by obydwa bialeczka od BA były około 15-20zl tańsze, specjalnie dla Polski.

I proszę zauważcie, ze my podajemy prawdziwa ilość węgli i fat, bo niestety większość firm z tanim izolatem wciska wam TOTALNY bullshit, ze ich iso ma 0 węgli, 0 tłuszczu - yyyyyyhhhhhmm

Ja mam już tyle badań białek, gdzie wymierzyli mi zabawna ilość [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] , nawet tylko 57% (reszta biały cukier) - nie chce tego pokazywać, bo duże firmy by były w dupce, ale CHĘTNIE jak ktoś jest z Bydzi (jakis zawodnik np.) to jutro umówię się na Suhi z tą osoba i pokaże mój magiczny folder badan i niech ta osoba wam powie co jest grane, to się zacznie na "Ja *******e, nie uwierzycie, co mi Ben pokazał"

I tak się składa, ze najlepiej kupować niemieckie białka, bo "Ordnung muß sein", [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] i Olimp maja tez dobry Iso, ale cena jest mniej więcej taka sama.

Ben jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 28-11-2014, 08:48
Użytkownik
Dobry paker

Podziękował: 2
Dostał 21 razy "Dzięki" w 18 postach

Ale wiesz Ben nikt z nas nie jest milionerem i nie zarabia kokosów. Reprezentacja nowego [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] OK ale podaj też cenę do niego. Cena gra dużą rolę dlatego większość wybiera ostrovit.
gotak jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 28-11-2014, 09:05
Użytkownik
Super Expert

Podziękował: 8
Dostał 210 razy "Dzięki" w 209 postach

Człowieku zrozum ,że dobre [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] musi kosztować,bo proces produkcji i tak dalej jest drogi. Jak coś jest tanie to nie jest tanie bez powodu. Jaki jest wtedy sens kupowania [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] ,którego skład ma się nijak do tego co jest napisane na etykiecie. Prościej zeżreć jajka niż proch....Myśl logicznie, nie masz 10 lat i chyba wiesz dobrze o co chodzi w życiu.
kulfon jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 28-11-2014, 09:06
Użytkownik
Bywalec

jedni szukają niskiej ceny a inni dobrej jakośći, coś za coś nie ma nic za darmo
nopain86 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 28-11-2014, 12:01
Użytkownik
Expert

Z ta cena z kosmosu to nikogo nie chialem obrazic czy cos, 99% cwiczacych to amatorzy ktorzy nie wyjda nigdy na scene, cwicza dla siebie. Dla takcich osob ten produkt jest po prostu poza zasiegiem finansowym i wybieraja zwyczajne wpc. Na ten rodukt moga pozwolic sobie nieliczni
Arte.Et.Labore jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 28-11-2014, 13:55
Ben
Boss
Super Expert

Jest proste, masz mniej pienazkow, kupujesz Skoda, masz więcej kupujesz Audi, to normalne Każdy niech robi co chce.

Ale jak chcesz pewność, to kup lepiej drogi izolat, czy BA, Olimp czy [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] , to jedno, smak decyduje

I nie zapominajcie, to jest Izolat, tylko dla zawodników, każdy inny potrzebuje tylko Whey/Koncentrat.

A propo zawodnik )

Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć)
10818327_835595216491774_7135604184379285242_o.jpg  

Ben jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
Zasady postowania