Daniel Wilk w Kulturystyka Online
Martyna Kazmieczak w Kulturystyka Online

Wróć   Kulturystyka Online Forum > KULTURYSTYKA ONLINE > Doping i sterydy
stare 13-08-2016, 17:46
Użytkownik
Nowicjusz

Podziękował: 7
Dostał 8 razy "Dzięki" w 8 postach
Domyślnie Novothyral 75 :)

Siemanko , planowany cykl novothyral wrzucam do tescia 300 mg e5d , jestem tu o porady co do dawkowania nie o pouczanie ze mi zablokuje tarczyce ( badania all zrobione jest perfekt ) takze jak ktos zazywal chetnie poczytam co o tym mysli , a wiec tak novo ma w sobie t4 i t3 zaczynam 1 tab 5 dni potem 2 tab 5 dni i potem 3.5 tab 5 dni zeby t3 bylo rowne 52.5 45 dni ! , mam zamiar trzymac stala dawke i potem po cyklu zejsc powoli tak jak wchodzilem , na koncu dzien lub dwa ladowania , kraza takie mity zeby poruszyc tarczyce trzeba najebac wegli , martwi mnie jedna rzecz , czy T4 w wysokich dawkach nie bedzie mi taperowalo t3 do normalnych wartosci ? , sorki za chaos postaram sie poprawic jak bede mial chwile , Dzieki za wszystkie odpowiedzi z góry !!. Pozdro
umirinbrah jest offline  
Wrzuć na Facebook Wrzuć na Blip Wrzuć na Wykop Share
Odpowiedź z Cytatem
Wybierz jakość Body Attack!
stare 13-08-2016, 18:17
Użytkownik
Dobry paker

Podziękował: 8
Dostał 63 razy "Dzięki" w 59 postach
Domyślnie Odp: Novothyral 75 :)

Po pierwsze - dlaczego Novothyral a nie T3? Konwersja T4 do T3 wynosi tylko około 25% jeśli mnie pamięć nie myli, jeśli myli to ktoś poprawi. Konwersja z T4 do T3 bardziej obciąża tarczycę aniżeli podawanie czystego T3. W celach sylwetkowych używa się zawsze czystego T3, używanie mixów lub T4 mija się z celem. Co do "odbloku" tarczycy. Zdrowa tarczyca sama dochodzi do siebie, aczkolwiek warto jej w tym pomóc suplementując np. KELP. Po zakończeniu cyklu warto zwiększyć spożycie węglowodanów i zrobić kilkudniowe ładowanie węgli ażeby tarczyca odżyła szybciej.

Poza tym jest to kwestią indywidualną - jedni po cyklu na T3 mają rozkręcony metabolizm jeszcze długo, innym zwalnia dopóki tarczyca nie ruszy ponownie
Rising jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 13-08-2016, 18:33
Użytkownik
Nowicjusz

Podziękował: 7
Dostał 8 razy "Dzięki" w 8 postach
Domyślnie Odp: Novothyral 75 :)

bo mam dojscie z apteczki a nie ma tam t3 nie chce ryzykowac syfu z undergroundu , konwersja t4 podobno staje jesli t3 jest w normie , z tego co ja slyszalem to mit ze np jade 25 t3 to 100 t4 nie da mi 25 i bede mial 50 po prostu musze podbic t3 , i nie patrzec za bardzo na t4 martwi mnie czy mi t4 nie bedzie t3 trzymalo w tyle , cisniene bedzie kontrolowane jesli sie okaze ze t4 mi robi jakis dym w takich dawkach to po prostu z tego zejde nie chce sobie ro*****c tarczycy , no i moje dojscie undergroundowe jest w **** nie pewne dla mnie apteka zawsze wygrywa
umirinbrah jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
Zasady postowania