Daniel Wilk w Kulturystyka Online
Martyna Kazmieczak w Kulturystyka Online

Wróć   Kulturystyka Online Forum > KULTURYSTYKA I SPORTY SIŁOWE > Kulturystyka Światowa
stare 05-12-2009, 11:33
Ben
Boss
Super Expert

Podziękował: 128
Dostał 333 razy "Dzięki" w 230 postach
Domyślnie NAC Mr. Universe 2009

Chcemy do ostatniej mozliwosci wam dac kulturystyke na scenie, wiec pojechalismy na ostatnie europejskie mistrzoswa tego saisonu NAC Mr. Universe w hamburgu, niemczech, jako atleta morzna tam dobrze zarobic, price money wynosi az 60.000 Zloty!

[Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować]

Regards, Ben.

Nie pisze dobrze po polsku...

Ben jest offline  
Wrzuć na Facebook Wrzuć na Blip Wrzuć na Wykop Share
Odpowiedź z Cytatem
BODY ATTACK SOSY ZERO
stare 15-12-2009, 20:33
Wojtek Nadolski
Gość

Domyślnie zawodnik

Witam.
Można zarobić ale dopiero od tego roku . Federacje NAC znam już kilka lat.
Startowałem tam jako pierwszy polak kilka lat temu . Potem zabrałem ze sobą jeszcze kilku polaków .
Generalnie zawody z federacji NAC są przyjazne dla zawodników i dobrze zorganizowane . Sędziowie i publiczność zawsze byli przyjaźnie nastawieni mimo że ja z Polski .
Wracając do samych zawodów Universum , zlatują sie tam zawodnicy z całego świata nie tylko z Europy.
Że by wystąpić na Universum trzeba najpierw wystartować w Mistrzostwach Niemiec i dostać sie dalej.
Nie ma tam kategorii wagowych tylko wzrostowe !!!
I jest coś takiego jak kulturystyka klasyczna ale trzeba ważyć mniej niż w Polsce . np 172 cm - 100 + 2(w Polsce +4) = 74kg dla zawodnika 172 cm . Co dobre to że patrzą z dowodu a nie z miary chociaż róznie. W Polsce zawsze z miary i są cyrki z wagą bo na diecie i odwodnieniu wzrost malej ok 1-2 cm. I można sie przejechać. W Polsce tak mnie przewalili z klasycznej do 80 kg.
Tak czy siak polecam tą federacje z uwagi na przyjazną atmosferę .
Być może na jesień lub nawet na wiosnę będę sie tam przygotowywał więc jak ktoś by był zainteresowany to mogę pomóc .
Pozdrawiam
[Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] na mojej stronie są ędjecia z zawodów z NAC

Odpowiedź z Cytatem
stare 16-12-2009, 08:36
Ben
Boss
Super Expert

Domyślnie Odp: NAC Mr. Universe 2009

Przede wszystkim NAC jest przyjazny do Media i Press, bo na mistrzostwach w Bialymstoku chcieli ode mnie 400 Euro (1600 Zloty) za pozwolenie na robienie fotek! Wiec w tym roku terz robilem relacje z NAC A w nastepnym bede robil nawet NABBA i do tego zorganizuje wlasne zawody w niemczech na wiosne, bedzie ponad 60.000 zloty do wygrania.

Beda zawody pod BARDZO WIEEEEEELLLKIIIIM nazwiskiem

Wojtek, na twojej stronie widze, ze byly MS w Bydgoszczy WFF, ale duren ze mnie, ze to przegapilem, jestem z Bydgoszczy ...

Witam na forum, na razie sie tu duzo nie dzieje, ale cieszyl bym sie, gdybys u nas pisal, od teraz bedzie sie tu dzialo cos kazdy dzien, bo sie konzentruje troche na PL stonke

Regards, Ben.

Ben jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 19-12-2009, 14:37
Ben
Boss
Super Expert

Domyślnie Odp: NAC Mr. Universe 2009

Skoro na forach duzo ludzi sie interesuja startem w innych federacjach w niemczech:

Ogulnie to startowac morzesz w wszystkich zwiazkach na jesen, jak sa internacjonalne, na wiosne musicz miec niemieckie obywatelstwo.

NABBA:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować]
[Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] - placisz 30 Euro i morzesz startowac.

Ale lepiej NAC:
Oh, akurat widze ze NAC ma terz na wiosne internationalne, wiec morzecie tu startowac:

Na Frey Classic w Berlinie 17. kwietnia 2010 morzna nawet zgarnac (razem) 24.000 zl. Ostatnio na Mr. Universe w Hamburgu bylo terz dla pierwszego 20.000 zl, razem bylo 60.000 zl.

Jak cos, to Google Translate na tych stronach tych zwiazkow.

U mnie na stronie sa fotki NAC Universe, morzecie ocenic poziom i terz na forum napisal troche o kategoriach Wojtek Nadolski, ktury juz tam startowal.

W niemczech jest tak, ze jak wystartowales w NABBA albo NAC, to jestes zakasowany w IFBB na rok lub dwa, juz nie pamietam. Nie wiem czy nie jest tak w polsce.

Ben jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
Zasady postowania