Daniel Wilk w Kulturystyka Online
Martyna Kazmieczak w Kulturystyka Online

Wróć   Kulturystyka Online Forum > KULTURYSTYKA ONLINE > Doping i sterydy
Odpowiedz

Narzędzia wątku
stare 23-05-2016, 13:31
Użytkownik
Nowicjusz

Podziękował: 1
Dostał 4 razy "Dzięki" w 4 postach
Domyślnie Odp: MK677 również blokuje!

Ja biore 2 miesiace, jechalem z lgd, ostaryna, oxandrolonem i zadzialalo na pewno , ale samo mk677 ma raczej dzialanie kosmetyczne.
Spojrz na badania, podbija IGF-1 to wartosci gornych widelek, a nie jak strzaly testa, 10x ponad norme, wiec sam sobie odpowiedz jaki moze byc efekt... To taki booster, ktory w skali roku moze doda kilka procent masy miesniowej wiecej niz na naturalu, ale oczywiscie ten zysk bedzie tym wiekszy im starsza osoba go stosuje, jak to mowil ben, wiec w wieku 2x lat golym okiem nie zauwazysz pewnie nic...
Jest to fajny dodatek, jesli ktos nie bierze gh, ale imho powinien kosztowac 3x mniej.
Reprezentant jest offline  
Wrzuć na Facebook Wrzuć na Blip Wrzuć na Wykop Share
Odpowiedź z Cytatem
stare 23-05-2016, 17:46
Użytkownik
Bywalec

Dostał 6 razy "Dzięki" w 6 postach

lepsza waskularyzacja, pelniejsze miesnie, wyleczyl syfy na ciele ,cera ladniejsza, apetyt wzmaga przyspiesza regeneracje, fat pali, dlugo go nie biore ale mam z pro nutrition i wedlug mnie jest wart tej ceny, ale to tylko moje zdanie. z pro 250 pln kosztuje
VINIGOGNITI jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 28-05-2016, 13:12
Użytkownik
Nowicjusz

Dostał 0 razy "Dzięki" w 0 postach

Mk677 ma słabe działanie. Niestety nie wybacza błędów, nie jadłem pizzy hut o 3 w nocy i mimo to ze miska byla Perfect to brakowało nabicia. Momentami muły miękkie jak budyn Dr. Oetker`a. . Szkoda że specyfik byl reklamowany inaczej. . Cały progress zasługa wyłącznie redu..
bruce1337 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 28-05-2016, 14:50
Ben
Boss
Super Expert

Podziękował: 128
Dostał 333 razy "Dzięki" w 230 postach

Najaremo lub Stephan aka Tomasz, naucz się mojego imienia albo idź gdzie indziej pisać zrozumiano.

[Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować]

Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć)
lhfsh.png  

Nie pisze dobrze po polsku...

Ben jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
Ben otrzymał "Dzięki" za ten post od użytkownika:
emilllio (25-06-2016)
stare 28-05-2016, 15:46
Użytkownik
Nowicjusz

Dostał 5 razy "Dzięki" w 4 postach

Możesz wskazać kogokolwiek z tych "chłopaków" który bierze MK 677? Bo z tego co widzę, to na każdym konkretnym forum, w PL są może ze 3, MK677 jest wyśmiewane. Szukałem, ale nie spotkałem się nigdy aby ktoś, kto naprawdę coś sobą prezentuje powiedział że stosuje MK. Do SAA się przyznają, do GH również, a ukrywają że biorą Ibutamoren?
I wcale nie hejtuje. Zwyczajnie pytam o jakiekolwiek dowody, nie takie na kartce. Bo to wszystko brzmi jak reklamy z portalu aukcyjnego typu:
Sekret komandosów na super mięśnie, 12kg mięśni w 3 miesiące gwarantowane itp itd.
Nie wiem czy sobie zdajesz sprawę, ale 300 które ludzie dawali za puszkę MK, to jak 300$ w USA. Ludzie naprawdę wydali kupę kasy w porównaniu do tego ile zarabiają.
Co do wyników, to niemal wszystkie są w normie, wtedy odpowiedź jest prosta-nie trafiłeś w impuls. Trzeba powtórzyć Takie badanie to 150zł, a tutaj 30% społeczeństwa ma 6-9złotych na godzinę. Szczególnie młodzi ludzie.
Pimp na MK 677 od ludzi którze mają z tego jakiekolwiek profity był niesamowity, zachwytom nie było końca. Nagle nastała cisza, ceny pospadały, i wszyscy o tym środku zapomnieli.
Więc pytam: Czy jest jakiś fizyczny dowód na to, że MK 677 działa anabolicznie/antykatabolicznie, lub jakkolwiek podobnie do GH? Chodzi mi o ludzi, bo niby badanie to ja mogę wkleić z [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] czy [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] , o których wszyscy wiedzą że nie działa.
Wszyscy pimpumjący mieli czas, by gadać jak to MK działa, jakie cudowne. Ludzie popłynęli na kasę, i cisza
DamianKce jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 28-05-2016, 15:48
Użytkownik
Nowicjusz

Dostał 5 razy "Dzięki" w 4 postach

Cytat:
Napisał bruce1337 Zobacz post
Mk677 ma słabe działanie. Niestety nie wybacza błędów, nie jadłem pizzy hut o 3 w nocy i mimo to ze miska byla Perfect to brakowało nabicia. Momentami muły miękkie jak budyn Dr. Oetker`a. . Szkoda że specyfik byl reklamowany inaczej. . Cały progress zasługa wyłącznie redu..
Lepiej wydać złotówkę na galaretkę 0 kcal
DamianKce jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 23-06-2016, 22:25
Użytkownik
Nowicjusz

Dostał 3 razy "Dzięki" w 3 postach
CD Burn Odp: MK677 również blokuje!

Czesc, u mnie z mk założenie było czysto regeneracyjne... hm moze cos pomoglo ale nie stwierdze bo to chcialem typowo na kolana ale bylem an rehabilitacji i moze to ona pomogla a moze mk dolozylo swoje, nie wiem.
Do rzeczy, mk biore około 4 miech, lecz dawkuje 10mg dziennie na sen. z tego co zauważyłem posrane sny pojawiaja sie sporadycznie ale rzadko, pierwszy miesiac było ich wiele , i to mi sie akurat podobało, lecz sie skończyło , nie wiem czemu.
Łatwiej zasypiam, to na pewno. Skóra? hm możliwe ,że cos pomogło ale z lustra mnie nie wystrzeliło.
Regeneracja? zależy w jakim stopniu, na pewno na siłowy mocny trening 4-5 razy w tyg nie starczy.
No i teraz gwóźdź programu , czyli utrata tkanki tłuszczowej.
Dieta była dopieta przez 2 mioechy , potem leciałem na oko ale ciagle podobne porcje i te same posiłki, niekiedy sie zdarzyło wypic piwko i raz cos mocniejszego bo bylem na weselu. Poza tym po reklamie MK gdzie widac bylo ,ze pizza na noc jest ok, ja sie tak nie opychałem. codziennie na noc twaróg .
Kraty nie ma nadal, może to nadwyżka kaloryczna , ale zauważyłem ,że jeszcze bardziej sie zalałem , wiec jak na razie mk na utrate tłuszczu czy trzymanie go na tym samym poziomie nie pomaga. Jak ktos ma super dietke to mk nie potrzebne na pewno.
polece jeszcze trzecie opakowanie po 10mg i zobacze, podobno po 6 miechu sie rozkręca wiec mam zamiar sie o tym przekonać.
Co do dawek ktos powie ,ze 10mg to malo, ale dawki nie maja duzego znaczenia , tu chodzi o organizm. Zastanówmy sie, 30mg biora goscie po 120kg wagi i ci po 70 , wiec gdzie tu sens?
Na koniec dodam ,ze lece na GH-PRO , chyba od Bena firma, zero dosypek. Badania robiłem, lekko alat /aspat podbity ale w normie.
Tescia jeszcze nie robiłem , ale nie czuje wogole spadku libido, wiec to mit , w tamtych na bank dosypki.
Gadałem z gosciem ktory z kumplami robili płatne badania i wyszło ,ze w CHYBA to był brown jezeli dobrze pamietam lub inna firma, w którym superdrol wykryli- to odnośnie zaburzeń hormonów.

Po rozpoczeciu brania mk pierwsze dni mialem wysokie cisnienie i strasznie łep bolał , to powienienem napisac na poczatku ale jestem juz zmeczony i moge pisac troche bez składni.

Także na razie tyle z moijej strony , mam nadzieje ,ze komuś pomogłem.
Za pare miesiecy może znowu napisze czy dało rade to mk cos wiecej po przekroczeniu 6 miesięcy. Może teraz spróbuje to brać rano, obadam jeszcze.
POZDRO
yoseph jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 24-06-2016, 11:58
Użytkownik
Nowicjusz

Podziękował: 3
Dostał 16 razy "Dzięki" w 13 postach

Powinieneś przed wszystkim zbadać IGF1-1, by wiedzieć czy MK w ogóle działa.
Adramel jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 24-06-2016, 20:35
Użytkownik
Nowicjusz

Dostał 3 razy "Dzięki" w 3 postach

szkoda kasy, i trudno sie wbic w [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] . po drugie , czy działa czy nie po takim okresie czasu można to stwierdzić bez badań. jak ktos chce rosnąć na papierku to pozdro. wiadomo ,że badania pomagają ale zastanówmy sie czego od mk chcemy, ja chce tego co bez badań moge stwierdzić
yoseph jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 29-06-2016, 09:33
Użytkownik
Nowicjusz

Podziękował: 3
Dostał 16 razy "Dzięki" w 13 postach

Jaki [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] ? IGF-1 jest stałe. Jeżeli GH jest podniesiony to IGF-1 jest wysoki.
Trafić w peak trzeba przy badaniu GH.
Adramel jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
Zasady postowania