Daniel Wilk w Kulturystyka Online
Martyna Kazmieczak w Kulturystyka Online

Wróć   Kulturystyka Online Forum > KULTURYSTYKA ONLINE > Ogólne dyskusje na temat Kulturystyki
stare 25-12-2010, 10:38
Moderator
Super Expert

Podziękował: 141
Dostał 603 razy "Dzięki" w 592 postach
Domyślnie Mity o kulturystyce

Ten artykuł, jednak nie o jeden temat czy mit, ale losowo mitów, które unoszą się i wydają się nigdy nie umiera się. To ma być jpoliczek, aby upewnić się, ale nadal poważną próbę walki z mitów, które mają niewielkie lub żadne prawdy o nich. Niektóre z tych mitów są generowane wewnątrz Wspólnoty kulturystyce, a niektóre są generowane poza terytorium Wspólnoty, przez ogół społeczeństwa i / lub społeczności medycznej. Są to w przypadkowej kolejności, więc zacznijmy;

[size=medium]Mit nr 1: "Twoje mięśnie zamieni się w tłuszcz - Tissue Alchemy BS"[/size]

Jest to klasyczny używany przez tych, którzy szukają wymówki, dlaczego nie rozpoczęły program ćwiczeń i te, które mają za złe. Moja matka mawiała, że dla mnie jako dziecko, kiedy dołączył do siłowni na 14. Nie ma fizjologiczny mechanizm, który w magiczny sposób przekształcić mięśni do tłuszczu, gdy jeden przestaje działać z jakiegoś powodu. Co się jednak, że wiele zysków masy mięśniowej zostaną utracone z powodu braku stymulacji. Nie jest to wstrząsającego wiadomości, że ludzie, którzy nie korzystają i jeść powyżej kalorii utrzymanie przytyje. Więc to, co jest często utrata mięśni oraz wzrost tkanki tłuszczowej, ze względu na brak ruchu w połączeniu z nadmiaru kalorii. Następnym razem, kiedy widzę kogoś, kto kiedyś wypolerowany ale teraz jest tłuszcz, to nie jest, ponieważ jego mięśnie niektóre, jak przekształca się tłuszczu. Są tłuszczu przy takim samym miliony powodu inni tłuszczu: zbyt wiele kalorii, za mało działania.

Niezależnie od tego, co jeśli to prawda? Oznacza to, że jest strach przed tym tajemniczym mięśni do tłuszczu konwersji powody aby nie uruchomić program treningu siłowego? Przerwanie mycia zębów, wynik jest (drum roll) próchnicy, ale nie jest to uzasadniony powód, aby nie rozpocząć mycie zębów! Mam zysków i strat wiele kilogramów mięśni przez mój czas życia, i pracował z niezliczonych ludzi na wszystkich etapach ich życia, a ja jeszcze nie widać żadnych mięśni przekształcić w tłuszcz, ten mit alchemii tkanek musi umrzeć teraz. Aczkolwiek widziałem wiele osób, które obecnie przestał działać, ale tłuszczu.

[size=medium]Mit nr 2: "Plusy jedzenia"[/size]

Mit ten można winić prosto na publikacje kulturystyki, którzy chcą czytelników do refleksji bohaterów jeść zdrowe niskiej zawartości tłuszczu "czyste" rok żywności rundy. To często prowadzi do newbie rodzaju próby, aby wszystkie kalorie, których potrzebują do wzrostu z pieczonego kurczaka, ryżu i warzyw. Oczywiście się - powiedzmy - 4000 kalorii plus (lub więcej) z takiej żywności jest praktycznie niemożliwe. Ta rzeczywistość często pozostawia newbie mylić i przygnębiony, bo nie podejmowania żadnych znaczących zysków próby rzeczy się na śmierć z żywności, które są mało kalorii. To bardzo trudne do uzyskania 4000, 5000 lub nawet 6000 kalorii dziennie z kurczaka i ryżu. Teraz do rzeczywistości: pie poza sezonem I Siedziałem przy stole z wielu pro cheeseburgery jedzenie, pizza, i jabłko. Wiem jedno pro, który służy do ciągnięcia przez kiedykolwiek widział Taco Bell. ludzi Big wymaga mnóstwo kalorii i żywność kalorie, to jedyny sposób by je zdobyć. W końcu, wielki Dan Duchaine powiedział kiedyś, dotyczące jedzenia poza sezonem na rzecz wzrostu gospodarczego: "nie czuje się źle zjadł cheeseburgera, źle się nie jeść trzy!"

Teraz nie mogę wypowiedzieć się na temat każdego pro diety, bo nie znam ich wszystkich, i jestem pewien, niektóre z nich mają czystsze diety potem inne off-season. Jednak nie pomyłka: czytanych artykułów o tym, co profesjonaliści jeść poza sezonem i to, co naprawdę jedzą często są dwie różne rzeczy.

Jako swego rodzaju mit pomocnicze, większość profesjonalistów będzie prowadzić więcej tłuszczu niż twierdzą poza sezonem, gdy próbuje zdobyć nowe masy mięśniowej. Mówienie ludziom jeść w Taco Bell i są powyżej jednocyfrowy poziom tłuszczu organizm nie sprzedaje czasopisma lub dodatków, więc opłaca się utrwalać mit, że są one twarde jak skała cały rok (z kilkoma wyjątkami) i zawsze jeść "czyste" .

[size=medium]Mit nr 3: "Kulturyści nie są silni"[/size]

Tylko ludzie, którzy nigdy nie wszedł do siłowni zrobić takie głupie wypowiedzi. Siła jest bardzo zróżnicowana osoby na osobę, oczywiście, ale niektóre są bardzo silne kulturystów z 800lb przysiady i 500lb wyciskania nie należą do rzadkości. Widziałem ludzi, którzy za pomocą masy, którą trzeba było zobaczyć, aby uwierzyć: 600lb przysiady z przodu do powtórzeń, skłaniają wyciskania z 500lbs do powtórzenia, i siedzi prasy z 400lbs do powtórzeń, itp. Nie, nie wszystkie są prawie kulturystów, że silny, ale każdego kulturysty wartość jego soli jest wciąż znacznie silniejszy od przeciętnego człowieka. Niektórzy kulturyści konkurować zarówno siły podnoszenia i kulturystyki i często dobrze w obu. Tak, niektórzy kulturyści nie są tak silne, jak wyglądają, ale niektóre są znacznie silniejsze potem patrzą, a niektóre są szaleni silny.

[size=medium]Mit nr 4: "Kulturyści nie mogą walczyć[/size]"

I nie zamierzam dać dużo miejsca, aby ten mit innych niż powiedzieć kulturystów jak wszyscy: niektóre są trudne SOB i niektóre są ptysie z najbardziej gdzieś w środku. Nie różni się od ogółu społeczeństwa. Widziałem kilka różnych trudnych SOB w akcji. Natomiast byłem na siłowni cookout sponsorowane kilka lat temu, gdy ten wielki kulturysta postanowił kłopotów to pół facet jego wielkości. Problem był, facet się do stanu mistrz kick boxing i zaczął bić się z smark kulturysta przed kilkaset osób. Wynika stąd wniosek: nie oceniaj książki po okładce, a nie dostać się do walki!

[size=medium]Mit nr 5: "Kulturyści są gejami"[/size]

Podobnie jak w zeszłym mit, ten nie gwarantuje dużo miejsca. To jest moje doświadczenie wspólnoty kulturystyce jest gejem tak często, jak ogół społeczeństwa. Ani więcej, ani mniej, a jak najwięcej mięśni, a osoba ta nie wydaje się wpływać na szybkość czy inny sposób. Jest to głupi mit, że należy wprowadzić do odpoczynku na dobre.

[size=medium]Mit nr 6: "Każdy może wyglądać jak kulturysta pro jeśli wziąć tyle anabolików"
[/size]
Gdyby to była prawda, ludzie w siłowni na całym świecie będzie wyglądać pro kulturystów. Główna różnica pomiędzy wysokim poziomie kulturysta i każdy inny jest ich genetyka, jedyną rzeczą, nie mają kontroli. Tak, używanie narkotyków jest fakt życia w kulturystyce i wielu innych sportów, i tak, żywienia i szkolenia odgrywają rolę, ale jeśli nie masz na to geny, wszystkie sterydy na świecie nie będzie Ci wszędzie blisko patrząc jak ludzie, widzisz w czasopismach. Niestety, każdy ma te siłowni osób stosujących wyższe dawki leków, niż wielu zalet i nadal wygląda jak gówno. Nie popełnij błędu: praca narkotyków i wyraźnie dodać korzyści sportowcom, którzy ich używają, ale różnica między nimi a jest to, że wybrał prawo rodziców!

Mit nr 7: Kulturyści są "narcyzami"

No OK, ten ma pierścień prawdy. Prawdę mówiąc, kulturyści mogą być jednymi z najbardziej narcystyczne ludzi będzie kiedykolwiek spotkać, ale nie wszystkie są w ten sposób. Niektórzy są pokorni, w dół-Ziemia ludzi, ale bądźmy szczerzy, niektórzy narcyzm jest par na kurs w kulturystyce. Nuff powiedział, że ...

[size=medium]Mit nr 8: "Kulturyści mają małe penisy i starają się nadrobić dużymi mięśni"[/size]

Ile razy słyszeliśmy, jak ten głupi mit? Oczywiście, ten jest skierowany do mężczyzn kulturystów. Prawdę mówiąc, nie widziałem, że męski wielu kulturystów "pocisków rakietowych mięśni, ale to było moje wrażenie, że wydają się być, jak każdy człowiek w tym dziale. Niektóre są duże, niektóre małe, a większość z nich jest w środku lub na "normalne". Jedno zastrzeżenie, jednak to, że duży facet z członkiem normalnej wielkości będzie wyglądał mniejszy niż chudy facet z normalnym członkiem przedsiębiorstw. To wszystko w proporcjach.

Mit nr 9: "Sterydy nie działają"

Jeśli uważasz, że jesteś głupszy następnie brud. Brak odpowiedzi na ten mit wymaga ode mnie! Istnieje kilka mitów związanych sterydów mogłem liście, ale nie jest to steroid artykułu, więc nie będę męczyć.

[size=medium]Mit nr 10: "Nie chcę, podnosić ciężary, ponieważ nie chce stać się wielki"[/size]

Ten wydaje się być wypowiedziane przez kobiety, ale słyszałem mężczyzn powiedzieć, że także przy okazji. Jest to żałosne usprawiedliwienia nie wykonuje. Jak wspomniano powyżej, bardzo niewielu ludzi ma genetyka do osiągnięcia nawet powyżej normalnego poziomu masy mięśniowej, znacznie mniej się "ogromne". 99,9% z was czyta ten będzie szczęśliwy do wprowadzenia w niektórych mięśni, a nawet, że potrwa lata ciężkiej pracy. To nie tak jak ktoś kiedyś obudził się pewnego dnia z wybrzuszenia mięśnie nie spodziewali. A jeśli jesteś jedną z tych nielicznych osób, które stawiają na mięśnie stosunkowo łatwo? Lucky you!
http://www.musclebuildfitness.com/
Cóż to wszystko; głównych mitów w kulturystyce (miejmy nadzieję) zdemaskowana. To były te, które widziałem / słyszałem najczęściej. Jeśli myślisz, że brakowało jednego, nie krępuj się dać mi znać i być może ją dodać do tego artykułu w pewnym momencie. Nie chcę nikogo widzieć wyłączony z wielkim wysiłku, który jest kulturystyka. Jak każdy sport lub stylu życia, kulturystyka ma swoje ciemne strony. Jednakże, kulturystyka może być bardzo zdrowy, produktywny, zabawa i sposób życia, że płaci głównych dywidendy, więc nie unikaj go, bo mitów i dezinformacji.

Do zobaczenia na siłowni!

zródła: www.discussbodybuilding.com
tłumaczenie google ( moje poprawki)
Arnold jest offline  
Wrzuć na Facebook Wrzuć na Blip Wrzuć na Wykop Share
Odpowiedź z Cytatem
BODY ATTACK SOSY ZERO
Zasady postowania