Daniel Wilk w Kulturystyka Online
Martyna Kazmieczak w Kulturystyka Online

Wróć   Kulturystyka Online Forum > KULTURYSTYKA ONLINE > Dzienniki treningowe
Odpowiedz

Narzędzia wątku
stare 19-09-2011, 07:45
Użytkownik
Expert

Podziękował: 3
Dostał 10 razy "Dzięki" w 9 postach
Domyślnie Odp: Michał Karmowski Blog

Czekamy na to ile czasu zajmuje przygotowanie jedzenia
barteklip9 jest offline  
Wrzuć na Facebook Wrzuć na Blip Wrzuć na Wykop Share
Odpowiedź z Cytatem
stare 21-09-2011, 08:20
Użytkownik
Bywalec

Podziękował: 1
Dostał 3 razy "Dzięki" w 3 postach
Domyślnie 20-09-2011

Wczoraj dzień rozpocząłem bez porannego cardio, musiałem przesunąć trening na wsześniejszą godzinę bo miałem wizytę u lekarza. Musiałem sobie wstrzyknąć blokadę w bark bo ból był tak duży , że nie mogłem wogóle trenować. Nawet zwykłe czynności w ciągu dnia sprawiały mi ogromną trudność, lekarz nie chciał mi tego zrobić ale ja się uparłem i mam. Dziś jest dużo lepiej rano normalne cardio na bieżni i po południu plecy fajnie przetrenowane, wieczorem jeszcze jedna sesja 30 min na maszynie eliptycznej , a teraz siedzę i jem ostatni posiłek 300g kurczaka i 50g masłą jori.

dieta i suplementacja bez zmian a jutro w końcu dzień wolny zrobię tylko 2 sesje cario po 30 min
michok jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 22-09-2011, 19:41
Użytkownik
Bywalec

Domyślnie 22-09-2011

Po wczorajszym dniu wolnym od treningu siłowego dziś nadszedł dzień aby przetrenować klatkę i bicepsy, był to wyjątkowy dzień bo trenowałem razem z Markiem Olejniczakiem u Radka w Poznaniu

Oley zaczarował moje najsłabsze grupy mięśniowe i mam nadzieję, że teraz coś się ruszy…, wszystko będziecie mogli zobaczyć na KO, bo byli z nami chłopaki i kręcili filmik, póżniej w nietypowej scenerii nagralismy kolejny odcinek „Zapytaj Trenera” , ale nie będę zdradzał więcej szczegółów.

Dieta i suplementacja do dziś bez zmian czyli 450g [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] , 520g węglowodanów, 130g tłuszczu, ale od jutra lekkie zmiany o których będę pisał na bieżąco.

Trening:

klatka

-wyciskanie na maszynie hammer na górę klatki 2x 15, 1x 10, 1x 6 +6+6 drop set

-rozpiętki głową w dół 4 x12

-wyciskanie na maszynie hammer na dół kaltki 2x 12, 1x 10, 1×8+6+6 drop set

-butterfly 3×12

-przenoszenie hantla za głowę 2 x15

biceps

-uginanie jednorącz z uchwytem wyciągu dolnego 1×20, 1x 15,1×10, 1×8+6+6 drop set

-uginanie ramion z drążkiem wyciągu dolnego na modlitewniku 4 x12

-uginanie z gryfem stojąc 3x 21

-uginanie ramion z hantlami chwyt młotkowy 3×12

oczywiście rano przed śniadaniem 30 min cardio na bieżni

michok jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 25-09-2011, 11:14
Użytkownik
Bywalec

Domyślnie 23-09-2011

Od dwóch dni jestem na zmniejszonej ilości węglowodanów ale na tej samej kaloryczności bo dodałem tłuszczu, przez te dwa dni zeszło trochę wody którą trzymam ja jem więcej węgli. Teraz dieta wygląda następująco:

2 miarki [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] powder, 2 miarki l- [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] extreme, 6 caps l-carnitine complex, 4 caps clenburexin

30 min cardio najczęściej bieżnia

po 2 miarki bcaa powder, 2miarki l-glutamine extreme

1-600g białek jaj, 200g płatków owsianych, 100g awokado, – jointXpack, vitalXpack, 2 g vit c strong

2,3-300g piersi z kurczaka, 75g ryżu ,40g orzechów

przed treningiem 15 g S.A.W. , 2 miarki bcaa powder, 2 miarki l-glutamine extreme, 6 caps l-carnitine complex

trening

po treningu 40g [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] z isolate 100, 2 miarki bcaa powder, 2 miarki l-glutamine extreme, 2 g vit c strong

20 min póżniej 250g ryby, 100g ryżu

4,5-300g kurczaka, 75g ryżu, 20g oleju lnianego

30 min cardio

6-300g steka, 50g masłą orzechowego , 2 miarki l-glutamine extreme

do całęgo dnia dolewam 40 oleju na wszystkie posiłki , to za te obcięte węgle

[Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować]
michok jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 27-09-2011, 06:55
Użytkownik
Bywalec

Domyślnie 26-09-2011

Dziś zrobiłem jeden z lepszych treningów klatki i bicepsów, zastosowałem nowe metody metringowe które używam na kilka tygodni przed startem aby poprawić jakość umięśnienia, bardzo lubię te treningi i taką intensywność. Od czwartku jestem na zmniejszonej ilości węglowodanów i zeszło mi trochę wody , najbardziej widać to po brzuchu, jestem typem który najwięcej wody gromadzi zawsze na brzuchu i to mój problem , bo wtedy ciężko jest ocenić czy to woda czy tłuszcz, dieta cały tydzień bez zmian aż do czwartku czyli wizyty u Radka, znowu jedziemy razem z Oleyem i będziemy trenować barki i tricepsy.

nowy odcinek "Zapytaj trenera":

michok jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 29-09-2011, 09:11
Użytkownik
Bywalec

Domyślnie 28-09-2011

Wczoraj kolejny mocny trening pleców z dużą intensywnością i drop setami, 2 sesje cardio i muszę przyznać , że bardzo się cieszę z dnia wolnego , bo jestem naprawdę bardzo zmęczony.

trening pleców:

-ściąganie drążka z góry do klatki chwyt neutralny 3 serie i dropset

-wiosłowanie sztanga w opadzie 4 serie i dropset

-wiosłowanie hantlem jednorącz 4 serie

-ściaganie uchwytów hammera do bioder sidząc 3 serie i dropset

-ciągi 4 serie po 12p

tył barków

-pec dec 3 serie i dropset

-szrugsy z hantlami 3 serie i dropset

-unosznie ramion z hantlami leżąc na ławce skośnej 3 serie 15p

…tutaj moje ulubione jedzonko, stek wołowy i pieczony ziemniak w restauracji „LA VITA” oczywiście

dieta jeszcze dziś bez zmian a od jutra kolejne obcięcie węglowodanów i dodatek kcal w formie tłuszczu

michok jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 01-10-2011, 17:18
Użytkownik
Bywalec

Domyślnie 5 tyg do startu ...

W czwartek miałem jechać z Oleyem na konsultacje do Radka , ale spotkała mnie niemiła niespodzianka w pracy i musiałem odwołać mój wyjazd, wprowadziłęm jednak zmiany w diecie i teraz wyglada ona następująco:

2 miarki [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] powder, 2 miarki l- [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] extreme, 6 caps l-carnitine complex, 4 caps clenburexin

30 min cardio najczęściej bieżnia

1-600g białek jaj, 150g płatków owsianych, 150g awokado, – jointXpack, vitalXpack, 2 g vit c strong

2,3-300g piersi z kurczaka, 75g ryżu ,50g orzechów

przed treningiem 15 g S.A.W. , 2 miarki bcaa powder, 2 miarki l-glutamine extreme, 6 caps l-carnitine complex

trening

po treningu 40g [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] z isolate 100, 2 miarki bcaa powder, 2 miarki l-glutamine extreme, 2 g vit c strong

20 min póżniej 250g ryby, 75g ryżu

4,5-300g kurczaka, 75g ryżu, 25g oleju lnianego

30 min cardio

6-300g steka, 80g masłą orzechowego , 2 miarki l-glutamine extreme

jest to dieta na najbliższy tydzień. Nie będę dokładał treningu aerobowego przynajmniej w tym tygodniu.

Mimo zastosowania blokad mój łokieć dalej boli zwłaszcza jak zrobię cięższy trening, dobrze że chociaż bark nie doskwiera.

Dzisiejszy trening nóg:

-wyprosty

-przysiady na hak maszynie

-przysiady na hammerze

-wypychanie na suwnicy jednonóż

-wykroki

-uginanie leżąc

-uginanie siedząc

Zapraszam do oglądania kolejnych odcinków z cyklu „Zapytaj Trenera”

michok jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 06-10-2011, 20:47
Użytkownik
Bywalec

Domyślnie 06-10-2011

Po bardzo mocnym wtorkowym treningu pleców , wczoraj przetrenowałem triceps z bicepsem i zrobiłęm w końcu wolne. Teraz kiedy zostało tak niewiele do zawodów życie nabrało jeszcze większego tempa i ciężko wygospodarować czas na na jakiś relaks. Poranne aeroby zaczynają sprawiać kłopot bo nie mogę się rano dobudzić a każda stracona minuta to przestawiony dzień Nie ukrywam , że stratowanie w sezonie jesiennym to dla mnie nowość zwłaszcza , że mam coś w sobie z „niedżwiedzia ” i zapadam w zimowy sen.

TRENING PLECÓW:

-ściąganie uchwytu górnego wyciagu do klatki

-wiosłowanie gryfem w opadzie

-wiosłowanie sztangielką jednorącz

-ściaganie uchwytów maszyny hammer do bioder

-ciągi

-tył barków na maszynie pec dec

-szrugsy z hantlami

dieta i suplementacja dalej bez zmian czyli:

30 min cardio bieżnia
1-600g białek jaj, 150g płatków owsianych, 150g awokado, – jointXpack, vitalXpack, 2 g vit c strong

trening

30 min cardio

jedynie dziś w dzień wolny od treningu zmniejszyłem ilość węglowodanów o 60g , obciąłem je z posiłku 5 ale dałem 300g fasoli szparagowej , którą uwielbiam.
michok jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 10-10-2011, 07:43
Użytkownik
Bywalec

Domyślnie 03-10-2011

Niedziela upłynęła pod hasłem „regeneracja” i pojechałem nawet z rodzinką na pyszną rybę do „Gościńca dla przyjaciół”, zjadłem tam 400g pstrąga w warzywach i trochę ziemniaków aby posiłek był kompletny, oczywiście rano przed śniadaniem zrobiłęm zaplanowaną sesję treningu aerobowego na bieżni i przyjąłęm po 2 miarki [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] powder i l- [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] extreme. Była też sauna a wieczorem odwiedził mnie masażysta i skatował mnie masażem tkanek głębokich. Dziś trzeba było wrócić do ciężkiej pracy nad sobą i zrobiłem klatke i dwa ćwiczenia na tricepsy, teraz trening trochę się zmienił sesje są krótsze ale bardziej intensywne.

dzisiejsza dieta:

2 miarki bcaa powder, 2 miarki l-glutamine extreme, 6 caps l-carnitine complex, 4 caps clenburexin

30 min cardio bieżnia

trening

30 min cardio

michok jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 10-10-2011, 07:46
Użytkownik
Bywalec

Domyślnie 10-10-2011

Po sobotnim bardzo ciężkim treningu nóg niedzielę spędziłem relaksowo we Władysławowie gdzie udałem się z moją rodzinką na weekend do spa Velaves. Korzystaliśmy tam z sauny, basenów i masaży. Mieliśmy pokój z widokiem na morze a w bufecie serwowali również dietetyczne jedzenie solę z grilla i ryż basmatti. W niedzielę rano pani na kuchni zrobiła mi jajecznicę z 20 białek więc nie miałem stresu że będą jakieś odstępstwa od diety. Po śniadaniu zrobiłem zaplanowany trening cardio i resztę dnia odpoczywałem. Od dziś zmieniam trening aerobowy , będę teraz robił jedna sesje ponieważ mam dużo zajęć w klubie i nie wyrabiam się czasowo. Obcinam również trochę węglowodany ale bez dodawania tłuszczu czyli lekko kaloryczność idzie w dół.

teraz wygląda to tak

60 min cardio bieżnia

trening

4,5-300g kurczaka, 50g ryżu, 25g oleju lnianego

ostatni sobotni trening nóg:

-wyprosty

-przysiady na hak maszynie

-wypychanie jednonóż na suwnicy

-przysiady na hammerze

-wykroki chodzone

-uginanie leząc

-uginanie siedząc
michok jest offline