Daniel Wilk w Kulturystyka Online
Martyna Kazmieczak w Kulturystyka Online

Wróć   Kulturystyka Online Forum > KULTURYSTYKA ONLINE > Dzienniki treningowe
Odpowiedz

Narzędzia wątku
stare 05-09-2011, 21:04
Użytkownik
Bywalec

Podziękował: 1
Dostał 3 razy "Dzięki" w 3 postach
Domyślnie no to start… 8 tyg do …

Data: 05-09-2011, 22:04

dieta:

2 miarki [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] powder, 2 miarki l- [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] extreme, 3 caps clenburexin

30 min na bieżni 6,7km/h 10% incline, co 5 min 1% w górę

1-650g białek jaj, 175g płatków owsianych, 100g awokado

2-300g kurczaka, 100g ryż, 20g oleju lnianego

3-300g kurczka, 75g ryżu , 40g orzechów włoskich

4-300g kurczaka, 75g ryżu, 40g orzechów włoskich

przed treningiem- 3 miarki s.a.w. , 2 miarki bcaa powder, 2 miarki l-glutamine , porcja tauryny, 8 kaps aakg mega hardcore

po treningu-2 miarki bcaa powder, 2 miarki l-glutamine extreme, 100g z [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] isolate 100, 100g ryży i 300g ziemniaków słodkich

5 i 6- 350g dorsza, 75g ryzu, 20g oliwy z oliwek

7-300g steka wołowego i 100g awokado

przed snem 2 miarki l-glutamine extreme

Po powrocie z poznania teraz mam 3 dni doładowania węglami ale za to aeroby są dużo bardziej intensywne aby podkręcić metabolizm.

Ogólnie jest dobrze jak na ten okres i trzeba tylko realizować zamierzone cele. Dziś trenowałem plecy i tył barków, a jutro mam dzień wyjazdowy do zielonej góry i na miejscu zdecyduję co będę trenował

-ściąganie do klatki uchwytów wyciągu górnego

-wiosłowanie gryfem

-ściąganie uchwytów maszyny hummer do bioder

-ściąganie uchwytów maszyny hummer do klatki podchytem

-ściąganie do brzucha siedząc uchwytów dolnego wyciągu

-ciągi

-pec dec

-szrugsy z gryfem
michok jest offline  
Wrzuć na Facebook Wrzuć na Blip Wrzuć na Wykop Share
Odpowiedź z Cytatem
stare 07-09-2011, 20:18
Użytkownik
Bywalec

Domyślnie 07-09-2011

Data: 07-09-2011, 21:18

Wczorajszy dzień spędziłem w samochodzie bo zrobiłem trasę do Zielonej Góry i do Gdańska. Ogólnie kolejny dzień w biegu , nawet trening zrobiłem z minimalnymi przerwami, a trenowałem w siłowni „FUN FIT”, u mojego kolegi Karola. W planie były nogi ale u Karola są fajne hummery i zrobiłem klatkę z barkami. Dzień bez aerobów ale miałem tyle stresujących sytuacji na drodze przez TIR-y , że chwilami tętno skakało pod 190

dieta;

przed śniadaniem 2 miarki [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] powder, 2 miarki [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] extreme, 3 kaps clenburexin

1-650g białek, 200g płatków , 50g orzechów włoskich

2-350g dorsza, 400g słodkich ziemniaków, 20g oleju lnianego

3-300g kurczak,75g ryżu, 40g orzechów

przed treningiem 3 miarki s.a.w (byłem zmęczony), 2 miarki bcaa powder, 2 miarki l-glutamine exterme,

po treningu 2 miarki bcaa powder, 2 miarki l-glutamine, 75g z [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] isolate 100, 175g ryżu

4 i 5-300g kurczak, 75g ryżu 20g oleju lnianego

6-3oog wołowiny 100g awokado

…dziś dieta była identyczna i trening też po 3 posiłku tylko , że dziś trenowałem nogi!!!

-wyprosty 5 serii z drop setem

-wypychanie na suwnicy 5 serii

-przysiady na hak maszynie 4 serie

-przysiady na suwnicy smitha gryf trzymany na klatce 4 serie

super seria wyprostów nóg i uginań leżąc 4 serie bez przerwy po 20 powtórzeń

-uginanie stojąc jednonóż 3 serie

-uginanie siedząc 3 serie

po treningu miałem lekki „zgon”, było bardzo intensywnie cały trening trwał 58 min!

rano zrobiłem bardzo intensywne aeroby na bieżni 6,7km/h i 12% incline co 5 min zwiekszałem kąt nachylnia bieżni do 15% i wracałem na 12% , coś w formie interwału , przed aerobami brałem 2 miarki bcaa powder i 2 miarki l-glutamine i 3 kaps clenburexin po aerobach tez 2 miarki bcaa powder i 2 miarki l-glutamine extreme
michok jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 08-09-2011, 08:03
Użytkownik
Nowicjusz

Podziękował: 0
Dostał 0 razy "Dzięki" w 0 postach
Domyślnie Odp: Michał Karmowski Blog

Nie wiem czy można tutaj się wtrącic i coś napisac, ale zaryzykuje. Mam nadzieje, że nie uznasz tego za zaśmiecanie tematu. Po odcinku w MD w którym pokazany był Twój wizerunek, Twoje wypowiedzi, metody gotowania i trening jestem pod wrażeniem. Najlepszym sposobem na poznanie chociaż w małej części drugiej osoby to dla niektórych filmy własnie z youtuba. Z odcinków "zapytaj trenera" dostrzegłem, że masz sporą wiedzę na temat i treningów i odżywiania. Czytałem wszystkie Twoje porady w MD i trochę szkoda, że teraz ich już zabraknie. Cieszy fakt, że znalazł się sponsor jakim jest firma [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] ! Życze Ci jak najlepiej. Zmiany Twojej sylwetki w przeciągu kilku lat są niesamowite! Super, że masz oparcie ku boku swojej kobiety i możesz się realizowac. Fantastyczna sprawa, że można tutaj czytac o Twoich dotychczasowych treningach na bieżąco. Zawsze coś człowiek podłapie i wykorzysta u siebie. Moja kobieta jest właśnie na studiach fizjoterapi i z tego co widzę na przyszłośc czekają mnie ciekawe zabiegi hehe Powodzenia i będe tutaj zaglądał!
bebech jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 10-09-2011, 19:01
Użytkownik
Bywalec

Data: 10-09-2011, 20:01

Nie wpisywałem się kilka dni , bo miałem prawdziwe urwanie głowy związane z otwarciem ENERGY-CLUBU, po powrocie z Zielonej Góry i ciężkim treningu nóg w środę zrobiłem dzień wolnego od siłowni, kręciłem tylko 2 x aeroby po 30 min. W czwartek od 7.00 byłem w klubie aby wszystkiego dopilnować bo cały czas trwały prace remontowe…., wyszedłem do domu o 1.00 do domu i byłem z powrotem na 7.00 , nie mogę powiedzieć aby trzy ostatnie dni były sielanką , bo nie spałem i robiłem wszystko w biegu , ale w końcu KLUB JEST CZYNNY!!! Dziś było wielkie otwarcie , a przez siłownię przewinęło się sporo ludzi. Można u nas kupić wszystkie produkty [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] ’a , a ja na pewno dobiorę suple pod konkretną osobę.

Czwartek-dzień wolny

2miarki [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] powder, 2 miarki l- [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] , 3 caps clenburexin i przed 5 posiłekiem

30 min aero bieżnia

1-650g białek jaj, 200g płatków owsianych, łyżka czubata masła orzechowego JORI

2,3,4,5,6-300g kurczaka, 100g ryżu, 40g orzechów

30 min-bieżnia

7-300g steka wołowego i 100g awokado

na noc 2 miarki l-glutamine extreme i 50g [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] z isolate 100, byłem mega głodny bo póżno wróciłem do domu…

Piątek-

2 miarki bcaa powder, 2 miarki l-glutamine extreme, 3 caps clenburexin

30 min aero bieżnia

1-650g białek jaj , 200g płatków owsianych, 100g awokado

2, 3-350g dorsza, 75g ryżu, 20g liwy z oliwek

przed treningiem 15 g S.A.W , 2 miarki bcaa powder, 2 miarki l-glutamine extreme, 8caps aakg mega hardcore

TRICEPS & BICEPS

bezpośrednio po treningu 2 miarki bcaa powder, 2 miarki l-glutamine , 75g białka z isolate 100, 175g ryżu

4,5-300g kurczaka, 75g ryżu, 40g orzechów

6-350g steka wołowego, 100g awokado

Dzisiejszy dzień czyli sobota

2 miarki bcaa powder, 2 miarki l-glutamine extreme, 3 caps clenburexin

30 min aerobów- robiłem ja po 3 godzinach snu…

1-650g białek jaj, 200g płatków owsianych, 50g orzechów,

2,3, 300g kurczka, 100g ryżu, 20g oliwy z oliwek

przed treningiem 2 miarki bcaa powder, 2 miarki l-glutamine extreme, 15g S.A.W, 8 caps aakb mega hardcore

plecy- po 75g isolate 100, 2 miarki bcaa powder , 2 miarki l-glutamine extreme, 150g ryzu

4,5-350g pangi białej, 75g ryżu, 100g awokado

kolacja dopiero przede mną , ale zjem 350g steka i 40g orzechów włoskich
michok jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 12-09-2011, 05:59
Użytkownik
Bywalec

Data: 12-09-2011, 6:59

Dziś nie robiłem aerobów przed śniadaniem! Postanowiłem trochę odespać po tych kilku zarwanych nocach. Klub wreszcie otwarty więc życie wróci do stabilizacji , mam przynajmniej taką nadzieję. Od wczoraj byli u mnie chłopaki z KO i kręcili otwarcie ENERGY-CLUBU a dziś trening ze mną i kolejny odcinek „Zapytaj Trenera” . Od tygodnia jestem na podwyższonej podaży kalorycznej , a we wtorek wybieram się do poznania do Radka aby ustalić co dalej…

dieta:

2 miarki [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] powder, 2 miarki l- [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] extreme, 3 caps clenburexin, 6 caps l-carnitine complex

1-650g białek jaj, 200g płatków owsianych zalanych kawą i cynamonem, 100g awokado

po śniadaniu joint-X-pack, vital-X-pack,

2-350g pangi, 100g ryżu, 40g orzechów, vit c strong 2 tab

przed treningiem-S.A.W. 15g, 2 miarki bcaa powder, 2 miarki l-glutamine extreme,

klatka,barki

po treningu-2 miarki bcaa powder, 2 miarki l-glutamine extreme, 75g [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] z isoalte 100, 100g ryżu 300g słodkich ziemniaków, 2 caps vit c strong

3,4,5-300g kurczaka, 75g ryżu, 40g orzechów

6caps -l-carnitine complex, 2 caps vitc strong

30 min aero – dziś rower (chciałem poczytać gazetę )

6-350g stea, 100g awokado

tak wygląda teraz moja pełna suplementacja, zrezygnowałem z aakg mega hardcore , bo w S.A.W jest tak dużo argininy, że nie trzeba dodatkowej suplementacji
michok jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 14-09-2011, 07:35
Użytkownik
Bywalec

Domyślnie 13-09-2011

Data: 14-09-2011, 8:35

Wczoraj miałem wariacki dzień. Od samego rana telefony i kupowanie ostatnich brakujących rzeczy do klubu. W nocy chłpaki malowali sale od fitnessu i bałem sie czy zdążą do otwarcia, ale wszystko poszło gładko. Teraz tylko oprowadzanie nowych klientów , pokazywanie sprzętu i zachecanie do kupowania karnetów, chociaz ci co zrobili trening od razu sie zapisują.

dieta:

przed śniadaniem 2 miarki [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] powder, 2 miarki l- [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] extreme, 6 caps l-carnitine complex, 3 caps clenburexin

1-650g białek jaj, 200g płatków , 100g awokado

po śniadaniu joint-X-pack , vital-X-pack, vit c strong 2 caps

2,3-300g kurczaka, 7g g ryzu, 40g orzechy

przed treningiem 2 miarki bcaa powder, 2 miarki l-glutamine extreme, 6 caps l-carnitine complex, 3 miarki S.A.W

nogi:

-wyprosty

-suwnica

-hak maszyna

-przysiady na hammerze

-uginania leżac

-uginania siedząc

po treningu: 2 miarki bcaa powder, 2 miarki l-glutamine extreme, 75g [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] z isolate 100 175g ryzu

4,5-300g kurczaka , 75g ryzu, 40 g orzechów

30 min eliptyki

6-350g steka, 40g masła jori

Dziś maiłem jechac do Radka na konsultacje , ale trochę mi się sprawy skomplikowały mam dużo zajeć w klubie i nadrobienia zaległości z klientami dlatego wyjazd musiałem przełożyć. Cały czas jestem na wyższej podaży kalorycznej i troszkę forma się popsuła , ale tak ma być. Aeroby robię codziennie po 30 min na różnych maszynach , dziś były ruchome schody…,mam nadzieję że jutro dostanę zdjęcia z treningu klatki i barków to wstawię i będziecie mogli ocenić jak wyglądam na 7 tyg przed zawodami.

dieta i suplementacja identyczna jak wczoraj , a na treningu robiłem ręce.

triceps

-prostowanie z liną wyciągu

-pompki na poręczach

-wyciskanie wąsko

francuz za głowę z drążkiem wyciągu dolnego

biceps

-uginanie jednorącz na modlitewniku

-uginanie z hantlami siedząc z supinacją

-uginanie z gryfem prostym

-uginanie ramion z uchwytami w bramie
michok jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 14-09-2011, 13:21
Użytkownik
Expert

Podziękował: 3
Dostał 10 razy "Dzięki" w 9 postach

Michał tak z ciekawości, gdzie można i za ile dostać te słodkie ziemniaczki? W sumie mieszkam na wsi, do miasta mam 20 km i tam są markety wiec pewno beda , tylko nie wiem wlasnie jakie. Myslalem o Almie , bo Piotra i Pawła u mnie nie ma i Bomi to samo ( przynajmniej ja nie znam)
barteklip9 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 15-09-2011, 21:27
Użytkownik
Bywalec

Domyślnie 15-09-2011

Data: 15-09-2011, 22:27

Wczoraj miałem dzień wolny od treningu. Zrobiłem tylko rano 30 min bieżni i póżniej w ciągu dnia tez 30 min bieżni i brzuch. Po czterech ciężkich dniach treningu musiałem się zregenerować zwłaszcza , że dziś byłem w poznaniu.

dieta bez zmian;

przed aerobami 3 caps clenburexin, 2 miarki [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] powder, 2 miarki [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] extreme, 6caps l-carnitine complex

po aerobach 1 miarka bcaa powder i 1 miarka l-glutamine extrem , bo troche bardziej podkreciłęm tempo 6,9km/h i 13%incline

1-65og białek jaj, 200g płatkow owsianych i 100g awokado, oczywiście do śniadania vitalXpack, jointXpack, 2g vit C strong

2-3-4, 300g piersi, 100g ryzu, 40g orzechów

przed aerobami 2 miarki bcaa powder, 2 miarki l-glutamine extreme, 6 caps l-carnitine complex i 3 caps clenburexin

30 min bieżni 6.9 km/h i 15% incline

5-350g dorsza, 400g ziemniaków słodkich, 20g oliwy z oliwek

6-600g białek jaj, 130g płatków owsianych, 40g masła jori

7-stek 350g , 100g awokado

położyłem się spać około 24.00 i wstałem o 6.00 bo czekał mnie wyjazd do poznania do Radka.Oczywiście przed wyjazdem obowiązkowo 30 min bieżni, szybkie pakowanko i do auta w trase, śniadanie jadełem za kierownicą ale dzieki temu zaoszczędziłęm na czasie. Po drodze zabrałem z Gniezna mojego dobrego zioma OLEYA i razem pojechaliśmy dalej, Marek wygląda świetnie i jest mega pękaty, myślę że jak wszystko pójdzie dobrze i zrealizuje założenia to puchar jest jego!!!

Ja po krótkim pozowaniu zrobiłem plecy i tył barków, skonsultowałem się z Radziem i około 15 ruszylismy w droge powrotną. Niestety nie pokażę na razie zdjęć bo tak sie umówiliśmy z chłopakami, ale nie długo coś tam wstawię.

dieta

przed aerobami 3 caps clenburexin, 2 miarki bcaa powder, 2 miarki glutamine extreme, 6caps l-carnitine complex

po aerobach 1 miarka bcaa powder i 1 miarka l-glutamine extreme

1-650g białek jaj, 200g płatków, 100g awokado, vitalXpack, jointXpack, 2 g vit C strong

2-300g kurczaka, 150g ryzu, 40 g orzechów

przed treningiem 15dg S.A.W , 2 miarki bcaa powder, 2 miarki l-glutamine extreme, 6 caps l-carnitine complex

plecy+tył barków

po 40g [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] z isolate 100, 200g dorsza, 150g ryżu, 2 miarki bcaa powder, 2 miarki l-glutamine

3,4,5-300g kurczaka, 75g ryzu, 40g orzechów

6-600g białek jaj, 50g masła jori

w nastepny czwartek znowu jade do poznania a teraz dieta bez zmian, dodaję 15 min aero dziennie i nastąpiła zmiana treningu , ale o tym na bieżąco

dziś po powrocie czekała mnie niespodzianka, chłopaki z KO wrzucili filmiki z otwarcia ENERGY-CLUB’u

michok jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 17-09-2011, 20:54
Użytkownik
Bywalec

Domyślnie 17-09-2011

Data: 17-09-2011, 21:54

[Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować]

Dziś miałem wariacki dzień i wszystko powywracało mi sie do góry nogami, wczoraj siedziałem z moja Asia do 23.00 w klubie a dzis jechaliśmy na 8.00. Dzieki bogu ktoś wymyślił tesco 24h i mogłem kupić mieso, bo w domu zupełnie nic nie miałem. Wstałęm dziś jak zwykle 6.00 i szybko zabrałem sie za gotowanie ale przez to nie zrobiłęm porannego cardio, musiałem jakoś wybrnąć z sytuacji i rano na śniadanie zjadłęm tylko 300g białek i dopiłęm isolate 100 i udałęm się do pracy gdzie zrobiłem 40 min bieżni, zaraz po niej dojadłęm śniadanie czyli kolejne 300g białek jaj, 200g płatków i 100g awokado, potem dwa posiłki po 300g piersi z kurczaka i 100g ryzu.

około 13.30 udałem sie na festyn charytatywny , na którym zbierano pieniążki dla chorego Mateusza, Mati potrzebuje nowy wózek aby mógł bez niczyjej pomocy poruszac sie gdzie kolewiek. Dałęm tam pokaz i podpisywałem koszulki aby wesprzec ten szczytny cel, dodam ,że włozyłem „grosiki” do puszki w imieniu firmy [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] i ENERGY-CLUBU, za co serdecznie dziekuje.

[Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować]

Potem szybko wróciłem do klubu jedząc posiłek w aucie , spieszyłem się do klientów na zajecia. Oczywiście dziś nie trenowałem zjadłem jeszcze dwa posiłki, a przed chwila skończyłem drugie cardio czyli 30 min na bieżni w domu. Czeka mnie jeszcze omlet z 600g białek z 50g masła jori i idę spać bo jutro na 8.00 do pracy i kręcimy kolejne odcinki „Zapytaj Trenera” , przyjechał właśnie mój ziomal łukasz z KO.
michok jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 19-09-2011, 06:24
Użytkownik
Bywalec

Domyślnie 18-09-2011

Data: 19-09-2011, 7:24

Dziś spał u mnie kolega Łukasz z KO i rano nakręciliśmy krótki filmik „ile czasu zajmuje przygotowanie jedzenia na cały dzień”, a póżniej w klubie kolejne odcinki z cyklu „Zapytaj trenera” muszę przyznać, że pytań jest coraz więcej. Odwiedził mnie na treningu Bartek , któremu pomagam w treningach i diecie i razem zrobiliśmy barki i tricepsy.

przed cardio 2 miarki [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] powder, 2 miarki l- [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] extreme, 6 caps l-carnitine, 3 caps clenburexin

30 min na bieżnie

po cardio 2 miarki bcaa powder, 2 miarki l-glutamine extreme

1- 650g białek jaj, 200g płatków owsianych, 100g awokado + vital X pack, joint X pack, vit C strong 2 g

2,3-300g piersi, 100g ryżu, 40g orzechów

przed treningiem 2 miarki bcaa powder, 2 miarki l-glutamine extreme, S.A.W 15g , 6 caps l-carnitine complex

barki + tricepsy

po 2 miarki bcaa powder, 2 miarki l-glutamine extreme, 40g z [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] isoalte 100,

20min póżniej 200g dorsza, 150g ryżu

4,5-300g piersi, 75g ryżu, 40g orzechów wloskich

30 min rower-niska intensywnosc

6-600g białek jaj , 60g masłą jori, 2 miarki l-glutamine extreme

zmniejszyłem ilość białka z odżywki po treningu i dodałem ryby , bo ruszył mi metabolizm i chodzę bardziej głodny
michok jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
Zasady postowania