Daniel Wilk w Kulturystyka Online
Martyna Kazmieczak w Kulturystyka Online

Wróć   Kulturystyka Online Forum > KULTURYSTYKA ONLINE > Doping i sterydy
Odpowiedz

Narzędzia wątku
stare 17-01-2016, 19:40
Użytkownik
Nowicjusz

Podziękował: 7
Dostał "Dzięki" 1 raz w 1 poście
Domyślnie Odp: LGD - raport

Cytat:
Napisał Ben Zobacz post
Wszystko to z tluszczowka przerabialismy 15 lat temu w DE, w doklanie takiej kolejnosci, nawet zawodnik jeden byl co to promowal. OBIECAM wam, ze nie bedzie z tego zadne "WOW to jest to" - tluszczowka dla duzo ludzi super sprawa, ale formy na tym 15 lat temu nikt nie potrafil zrobic. A probowali to nawet 3 pro na NY Pro 2003 lub 2004.

Roberta szanuje, ale nie zapominajcie, gdzie tam Robert robi masowke? Ze doda kilka kg, ktore juz mial na sobie 10 lat? I memory efekt zadziala. Do tego NIE MOZNA porownywac Roberta do normalnego trenujacego, jest chyba jasne z jakich powodow. Sorry ze to tak mowie, nie chce obrazac, ale mowie jak jest.

LGD i Testo to super kombinacja, najlepsza. Ale skapson calkiem szczerze ja bym testo podkrecil do 350 e5d. Lub 500mg jesli masz undera.
Witam. Ben jesli tescia ena bedzie 500mg e5d przez 12-14 tyg to w jakich dawkach LGD najlepiej i jak dlugo ? Dzieki za kazda odpowiedz
Mozilla/5.0 (iPhone; CPU iPhone OS 9_2 like Mac OS X) AppleWebKit/601.1.46 (KHTML, like Gecko) Mobile/13C75 [FBAN/FBIOS;FBAV/46.0.0.54.156;FBBV/18972819;FBDV/iPhone7,2;FBMD/iPhone;FBSN/iPhone OS;FBSV/9.2;FBSS/2; FBCR/Meteor;FBID/phone;FBLC/pl_PL;FBOP/5]
Rejczel82 jest offline  
Wrzuć na Facebook Wrzuć na Blip Wrzuć na Wykop Share
Odpowiedź z Cytatem
stare 19-01-2016, 10:10
Użytkownik
Nowicjusz

Podziękował: 0
Dostał 0 razy "Dzięki" w 0 postach

Mozilla/5.0 (iPhone; CPU iPhone OS 8_3 like Mac OS X) AppleWebKit/600.1.4 (KHTML, like Gecko) Version/8.0 Mobile/12F70 Safari/600.1.4
szczep199 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 24-01-2016, 16:47
Użytkownik
Nowicjusz

Podziękował: 3
Dostał 4 razy "Dzięki" w 4 postach

Dawno mnie tu nie było ze względu na sesje itp.LGD z testem 'im in heven,im in heven' tak jak Arnold wypowiadał się w Pumping Iron nt.pompy. Jeden trening wypadł w tym tygodniu ze względu na przeziębienie.Z dnia na dzień to połączenie mnie ciągle zakasuje.Gdzie jest limit?!
skapson jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 24-01-2016, 18:36
Użytkownik
Nowicjusz

Podziękował: 2
Dostał 7 razy "Dzięki" w 7 postach

Witam
Czytam tak po kolei o tych SARM-ach co ludzie piszecie. I znowu tylko słowa, słowa. Brak zdjęć brak wymiarów, wyników. Mam wrażenie, że po tych SARM-ach to możecie startować w Mr. Olimpia jak nic. Wszystko do góry po tygodniu, czterech i tak dalej. Jak tak pójdzie dalej to w 2-3 miesiące osiągniecie swój limit genetyczny, albo i więcej.
Więcej konkretów, nie same słowa. Ben pisze "dobry blog" Bo to dobry marketing. Bardziej przydały by się materiały. Poziom BF przed w trakcie po, obwody, zdjęcia, wyniki badań biochemicznych. Już po kilku wpisach z wynikami badań można podejrzewać, że działanie SARM jest nie do końca poprawne. Na razie nikt nie podał wyników badań przed i po MK677.
Ale cóż, życzę powodzenia
rt69 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 26-01-2016, 20:22
007
Użytkownik
Nowicjusz

Dostał 9 razy "Dzięki" w 8 postach

Niech ktos napisze jak pachnie LGD bezbarwny zapach czy smierdzi czyms?
jak oworzy sie kapsulke
007 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 27-01-2016, 00:21
Ben
Boss
Super Expert

Podziękował: 128
Dostał 333 razy "Dzięki" w 230 postach

Cytat:
Napisał rt69 Zobacz post
Witam
Czytam tak po kolei o tych SARM-ach co ludzie piszecie. I znowu tylko słowa, słowa. Brak zdjęć brak wymiarów, wyników. Mam wrażenie, że po tych SARM-ach to możecie startować w Mr. Olimpia jak nic. Wszystko do góry po tygodniu, czterech i tak dalej. Jak tak pójdzie dalej to w 2-3 miesiące osiągniecie swój limit genetyczny, albo i więcej.
Więcej konkretów, nie same słowa. Ben pisze "dobry blog" Bo to dobry marketing. Bardziej przydały by się materiały. Poziom BF przed w trakcie po, obwody, zdjęcia, wyniki badań biochemicznych. Już po kilku wpisach z wynikami badań można podejrzewać, że działanie SARM jest nie do końca poprawne. Na razie nikt nie podał wyników badań przed i po MK677.
Ale cóż, życzę powodzenia
Bullshit. Radek "Dobry blog" znaczy "dobry blog", ze mi się podoba. Jakbym chciał marketing = sprzedaż to bym walił filmik po filmiku na YouTube. Boże ze tez ludzie jak ty myślą, ze pieniądz najważniejszy ...

I do tego "TY MASZ WRAZENIE" ze po SARMach wszyscy moga startowac w Mr. Olympia? No to halleluja. Idz na inne posty, gdzie ludzie pisza o cyklu Prop Solo i ze po 14 dniach wiecej sily itd. i pisz tam tez ze masz wrazenie i brak wynikow i badan biochemicznych. Boze daj ludziom pisac, nie kazdy jest naukowcem, nie kazdy chce sie pokazac itd.

Ja nie stoje nad wszystkim i z gory mowie "bierzcie to i to i bedzie tak i tak" tylko po prostu zaczalem wczesniej to stosowac i mialem zawodnikow na scenie po SARMach. Zobacze w wynikach ze MK nie dziala przez IGF to spoko, co mi do tego, ja sie ciesze, ze sie cos dowiedzialem i grzebie w badaniach na temat greliny i JEJ wplywu anabolicznego. Takie to proste.

Nie pisze dobrze po polsku...

Ben jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
Ben otrzymał "Dzięki" za ten post od użytkownika:
szymonh (27-01-2016)
stare 27-01-2016, 13:46
Użytkownik
Nowicjusz

Podziękował: 5
Dostał "Dzięki" 1 raz w 1 poście

Ben to mk677 nie ma wpływu na IGF?
szymonh jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 27-01-2016, 14:08
Użytkownik
Bywalec

Podziękował: 9
Dostał 46 razy "Dzięki" w 42 postach

rt69 w kilka minut znalazłem badania wpływu ibutamorenu na osobników różnej maści...może nie na tym forum ale jest tego trochę. Co do oczekiwań jakie stawiasz to przecież ludziska robią to dla siebie samych nie na zawody; często eksperymentując na sobie i dla siebie więc nie oczkuj, że przeprowadzą szczegółową dokumentacje z badaniami biochemicznymi, BF, zdjęciami etc, itd. Ludziom nie chce się iść zrobić podstawowych badań a ty chciałbyś mieć kompendium wiedzy poparte badaniami wraz ze zdjęciami. Niestety takie coś jest nie realne na razie do osiągnięcia. Na razie musimy się opierać jedynie na zdawkowych informacjach, że jedni są podatni na tego typu specyfiki inni z kolei nie. Od siebie mogę dodać, że na mnie działa i to spokojnie nie placebo a przez kilkanaście lat ćwiczeń przetestowałem bodajże wszystkie cud środki oprócz SAA. Zdjęć i badań nie zamieszczę bo nie widzę takiej potrzeby bo robię to dla siebie i nie odczuwam takiej potrzeby. Pozdrawiam
maceek jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
maceek otrzymał "Dzięki" za ten post od użytkownika:
egox79 (31-01-2016)
stare 27-01-2016, 14:51
007
Użytkownik
Nowicjusz

Dostał 9 razy "Dzięki" w 8 postach

rt9 widzisz jak Ci Ben pojechal mądralo
007 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 27-01-2016, 15:03
Użytkownik
Nowicjusz

Dostał 2 razy "Dzięki" w 2 postach

Panie Benie Pan cos czwiczy czy tak sobie tylko wpierdziela te sarmy dla funu?tak apropo nie jestem zwolennikiem mowienia o cyklach ,dawkach srodkow,sarmach itp na youtube,duzo sarmy moze kupic kazdy malolat na allegro czy tam u was na muscle zone i moze sobie zrobic niezle kuku taki np 15 latek,wiec lepiej wiedze takowa pozostawic dla siebie badz na konsultacjach indywidualnie,pozdrowka
JOSEPH27 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
Zasady postowania