kulturystykaBzdura 10 000 kroków [BADANIE]Doping: Czwarty team zdyskwalifikowany z CrossFit Games 2021Arnold Classic 2021 przełożone [NOWY TERMIN]Chris Bumstead zaprasza fana na trening!RIP Jacek Kramek 1989-2021Stewardessy odmówili fitnesce wejście na pokład: jesteś naga!

Kulturystyka Online w Marcu 2020

Nataliya Kuznetsova. Ciężka praca i samodyscyplina w jej wypadku naprawdę się opłacała. Zobacz jej zdjęcia przed i po przemianie.Szokująca metamorfoza Nataliya Kuznetsova [FOTO]
Nataliya Kuznetsova. Ciężka praca i samodyscyplina w jej wypadku naprawdę się opłacała. Zobacz jej zdjęcia przed i po przemianie.
 
Organizatorzy Arnold Sports Festival 2020 wolą dmuchać na zimne i podjęli decyzję o dodatkowej kontroli zawodników na koronawirus. Podjęto też inne działania, które mają uchronić przed wirusem.Kontrola na koronawirus na Arnold Sports Festival. Kogo dotyczy?
Organizatorzy Arnold Sports Festival 2020 wolą dmuchać na zimne i podjęli decyzję o dodatkowej kontroli zawodników na koronawirus. Podjęto też inne działania, które mają uchronić przed wirusem.
 
Eddie Hall podjął się próby pobicia rekordu świata w CrossFir, Grace WOD. Strongman dotrzymał słowa i znowu stał się najsilniejszym człowiekiem na świecie. Eddie Hall pobił rekord świata w CrossFit. Co za czas!
Eddie Hall podjął się próby pobicia rekordu świata w CrossFir, Grace WOD. Strongman dotrzymał słowa i znowu stał się najsilniejszym człowiekiem na świecie.
 

Kulturystyka Online w Lutym 2020

Sytuacja między Robertem Piotrkowiczem a PZKFITS, który organizował ostatnio w Warszawie Festiwal Sportów Sylwetkowych wygląda na bardzo napiętą. IFBB wydało oficjalne oświadczenie w sprawie.Robert Piotrkowicz persona non grata w PZKFITS?!
Sytuacja między Robertem Piotrkowiczem a PZKFITS, który organizował ostatnio w Warszawie Festiwal Sportów Sylwetkowych wygląda na bardzo napiętą. IFBB wydało oficjalne oświadczenie w sprawie.
 
Targi FIBO w Niemczech nie odbędą się. Powodem takich działań jest koronawirus. Organizatorzy eventu wydali oficjalne oświadczenie.FIBO zostało odwołane [OFICJALNE]
Targi FIBO w Niemczech nie odbędą się. Powodem takich działań jest koronawirus. Organizatorzy eventu wydali oficjalne oświadczenie.
 
"ICON World Classic", które odbędą się w 2020 roku podczas wydarzenia The Rocka, Athleticon, mają ogromne zainteresowanie. IFBB Pro League ogłosiło właśnie zasady kwalifikacji na zawody!Jak dostać się na Athleticon? Znamy reguły kwalifikacji!
"ICON World Classic", które odbędą się w 2020 roku podczas wydarzenia The Rocka, Athleticon, mają ogromne zainteresowanie. IFBB Pro League ogłosiło właśnie zasady kwalifikacji na zawody!
 
Big Ramy wystartuje niedługo w Arnold Classic 2020. W sieci wyciekło jego zdjęcie z siłowni, na której widać w jakiej jest aktualnie formie. Big Ramy w życiowej formie? [ARNOLD CLASSIC 2020]
Big Ramy wystartuje niedługo w Arnold Classic 2020. W sieci wyciekło jego zdjęcie z siłowni, na której widać w jakiej jest aktualnie formie.
 
Kai Greene, podobnie jak Big Ramy, jest w swojej życiowej formie. Zdjęcie kulturysty, na którym widać różnicę w wyglądzie jego sylwetki w ciągu kilku lat robi ogromne wrażenie. Szykuje się pewne zwycięstwo?Kai Greene ma szansę na wygraną w 2020?
Kai Greene, podobnie jak Big Ramy, jest w swojej życiowej formie. Zdjęcie kulturysty, na którym widać różnicę w wyglądzie jego sylwetki w ciągu kilku lat robi ogromne wrażenie. Szykuje się pewne zwycięstwo?
 
Josh Lenartowicz opublikował zdjęcie swojej sylwetki na dwa tygodnie przed zawodami Arnold Classic 2020. Szykuje się wielki powrót na scenę?Josh Lenartowicz pokazał sylwetkę przed Arnold Classic 2020
Josh Lenartowicz opublikował zdjęcie swojej sylwetki na dwa tygodnie przed zawodami Arnold Classic 2020. Szykuje się wielki powrót na scenę?
 
Phil Heath może zrezygnować z udziału w Mr. Olympia 2020. Kulturysta podobno wybrał udział w październikowym wydarzeniu The Rock, Athleticon.Phil Heath rezygnuje z Olympia 2020 na rzecz eventu The Rock?
Phil Heath może zrezygnować z udziału w Mr. Olympia 2020. Kulturysta podobno wybrał udział w październikowym wydarzeniu The Rock, Athleticon.
 
Patrick Moore odpowiedział na lekceważący komentarz Sergio Oliva Jr. odnośnie miejsca na Mr. Olympia 2019. Dla Sergio znalezienie się w TOP 10 nie oznacza bycia najlepszym.Patrick Moore odpowiada Sergio Oliva Jr. [ARNOLD CLASSIC 2020]
Patrick Moore odpowiedział na lekceważący komentarz Sergio Oliva Jr. odnośnie miejsca na Mr. Olympia 2019. Dla Sergio znalezienie się w TOP 10 nie oznacza bycia najlepszym.
 
Steve Laureus opublikował na swoim Instagramie zdjęcie, na którym porównuje swoją formę przed zawodami na Mr. Olympia 2018 oraz Arnold Classic 2020. Niesamowite postępy!Steve Laureus. Olympia 2018 vs. Arnold Classic 2020 [PORÓWNANIE]
Steve Laureus opublikował na swoim Instagramie zdjęcie, na którym porównuje swoją formę przed zawodami na Mr. Olympia 2018 oraz Arnold Classic 2020. Niesamowite postępy!
 
Schwarzenegger zabrał ze sobą do pracy domowe zwierzęta. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że to kucyk oraz osioł. Dodatkowo mają bardzo ciekawe imiona.Schwarzenegger przyszedł do pracy z niesamowitym gościem
Schwarzenegger zabrał ze sobą do pracy domowe zwierzęta. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że to kucyk oraz osioł. Dodatkowo mają bardzo ciekawe imiona.
 
Gregg Valentino przeszedł niedawno operację wycięcia guza. Nic nie wskazywało, że okaże się, że to nowotwór. Gregg podzielił się swoją chorobą za pomocą social mediów.Gregg Valentino potwierdza, że walczy z rakiem
Gregg Valentino przeszedł niedawno operację wycięcia guza. Nic nie wskazywało, że okaże się, że to nowotwór. Gregg podzielił się swoją chorobą za pomocą social mediów.
 
Hadi Choopan dosięgnął rzadkiego zaszczytu posiadania własnej rzeźby. To ogronne wyróżnienie. Czy kulturysta był dobrym wzorem przedstawienia go jako elementu sztuki?Hadi Choopan doczekał się własnej rzeźby
Hadi Choopan dosięgnął rzadkiego zaszczytu posiadania własnej rzeźby. To ogronne wyróżnienie. Czy kulturysta był dobrym wzorem przedstawienia go jako elementu sztuki?
 
Flex Wheeler zrobił update swojej operacji, w której lekarze amputowali mu nogę. Kulturysta właśnie zdał relację z tego, jak się czuje. Doskwiera mu ogromny ból.Flex Wheeler o niedawnej amputacji. Każdy dzień to walka [UPDATE]
Flex Wheeler zrobił update swojej operacji, w której lekarze amputowali mu nogę. Kulturysta właśnie zdał relację z tego, jak się czuje. Doskwiera mu ogromny ból.
 
Martyn Ford wspomina na swoim Instagramie legendę kulturystyki Richa Piana. Po przeczytaniu jego słów przechodzą ciarki. Martyn Ford wspomina legendarnego Richa Piana. Piękne słowa
Martyn Ford wspomina na swoim Instagramie legendę kulturystyki Richa Piana. Po przeczytaniu jego słów przechodzą ciarki.
 
Blessing Awodibu przygtowuje się do Arnold Classic w Australli. Jego treningi, a w szczególności ten ramion robi ogromne wrażenie.Blessing Awodibu. Przygotowania do Arnold Classic Australia
Blessing Awodibu przygtowuje się do Arnold Classic w Australli. Jego treningi, a w szczególności ten ramion robi ogromne wrażenie.
 
62-letni były żołnierz Marine ustanowił nowy rekord Guinnessa w planku. Udało mu się go utrzymać przez ponad 8 godzin.62-latek ustanowił nowy rekord Guinnessa w planku. Ponad 8 godzin!
62-letni były żołnierz Marine ustanowił nowy rekord Guinnessa w planku. Udało mu się go utrzymać przez ponad 8 godzin.
 
Dennis Wolf podzielił się zdjęciem, które zdradza jego kolejny krok w drodze do posiadania amerykańskiego obywatelstwa. Kulturysta od ponad 20 lat występuje na scenie USA.Dennis Wolf dostanie wkrótce obywatelstwo USA?
Dennis Wolf podzielił się zdjęciem, które zdradza jego kolejny krok w drodze do posiadania amerykańskiego obywatelstwa. Kulturysta od ponad 20 lat występuje na scenie USA.