Daniel Wilk w Kulturystyka Online
Martyna Kazmieczak w Kulturystyka Online

Wróć   Kulturystyka Online Forum > KULTURYSTYKA ONLINE > Przedstaw się!
stare 06-12-2014, 21:03
Użytkownik
Nowicjusz

Podziękował: 0
Dostał 0 razy "Dzięki" w 0 postach
Domyślnie Kornikov

Witam wszystkich serdecznie, mam na imię Michał, mam 15 lat i jestem z okolic Wrocławia.
Moją przygodę z siłownią rozpocząłem 9 miesięcy temu, jako, że jestem ektomorfikiem ważyłem nieco ponad 43kg przy wzroście 1.73. Teraz jest o wiele lepiej bo zbliżam się do 60kg przy wzroście 1.75. Do najbliższej siłowni mam 12 km w okresie wiosenno-letnim jeździłem 3 razy w tygodniu, jednak od ponad miesiąca obowiązki szkole jak i to, że szybko robi się ciemno nie pozwala mi na częste chodzenie na siłownie. Zacząłem trenować kalenistyke, ale siłowni ona nie zastąpi. Zdecydowałem się na urządzenie swojej małej siłowni, co myślicie o takim zestawie?
[Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] ,
[Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] ,
[Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] .
Pozdrawiam.
Kornikov jest offline  
Wrzuć na Facebook Wrzuć na Blip Wrzuć na Wykop Share
Odpowiedź z Cytatem
BODY ATTACK SOSY ZERO
stare 06-12-2014, 21:31
Użytkownik
Super Expert

Dostał 113 razy "Dzięki" w 113 postach
Domyślnie Odp: Kornikov

Na początek ok
Mozilla/5.0 (iPhone; CPU iPhone OS 7_1_2 like Mac OS X) AppleWebKit/537.51.2 (KHTML, like Gecko) Version/7.0 Mobile/11D257 Safari/9537.53
KierownikImprezy jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 06-12-2014, 22:12
Użytkownik
Super Expert

Podziękował: 8
Dostał 210 razy "Dzięki" w 209 postach

jw na początek styknie. Masz przed sobą kupę czasu i jeszcze zdarzysz chodzić na siłkę. Jedz ile wlezie i trenuj i będziesz rósł, szczególnie w takim wieku.
kulfon jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 07-12-2014, 04:38
Użytkownik
Dobry paker

Podziękował: 32
Dostał 23 razy "Dzięki" w 22 postach

Dam Ci dobra radę !
W zależności od tego ile masz pieniędzy to taki sprzęt zakupisz, ten co wstawiłeś na pewno na początek wystarczy ale możesz zrobić lepszy myk ! Mianowicie, ja gdy robiłem swoją siłownię piwniczankę, udałem się w raz z tatą na złom i zapytałem czy nie mają jakiś krążków, które spełniałyby rolę obciążenia na siłownie. Gość ze złomowiska powiedział, że za tydzień do nas przedzwoni i powie czy coś ma....jak powiedział tak zrobił, i po tygodniu otrzymałem telefon, że mam przywieźć na złom uwaga - Dowolny złom o wadze 350kg. Więc w raz z tatą pozbierałem, wszystkiego rodzaju metale z garaży i piwnic, i udałem się na złomowisko. Byłem do tego sceptycznie nastawiony ale tata powiedział, że będzie super to wyglądało i miał rację. Przyjechaliśmy i po prostu na złomowisku zamieniliśmy krążki o wadze łącznej 350kg na nasz złom o wadze 350kg + flaszka dla pana ze złomowiska, że chciał się tym zająć. Po oczyszczeniu, zrobieniu paru otworów w niektórych krążkach oraz pomalowaniu tego na ładny kolor i na koniec naklejeniu na każdy krążek numerku z wagą danego krążka wszystko nabrało bardzo fajnego wyglądu i do teraz bym tego nie zamienił na oryginalny sprzęt do piwnicy. Więc za małą cenę możesz mieć dużo dużo dużo więcej obciążenia co da Ci dużo wygody! Sztangę zrobić to żaden problem, nie mówiąc już o tych stojakach co wstawiłeś do przysiadów. Jeżeli chodzi o ławeczkę, to wypadałoby tą rzecz akurat kupić bo ze zrobieniem dobrej ławki możesz mieć problem jak nigdy tego nie robiłeś, ale zwróć uwagę na wagę ławki (im cięższa tym stabilniejsza i z mocniejszego materiału wykonana). Pozdro !
szado8 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 07-12-2014, 16:56
Użytkownik
Nowicjusz

Dostał 0 razy "Dzięki" w 0 postach

Z tym jedzeniem u mnie nie najlepiej, w tygodniu kiedy wstaje o 6 i nie mam ochoty nic zjeść i wmuszam w siebie jedzenie. Planuje brać przez jakiś czas Citropespin to może będzie lepiej. Co sądzicie o takich suplementach jak [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] Dibencozide Force?

szado8 Dziękuje za dobrą rade, na pewno z niej skorzystam i w niedługim czasie wybiorę się na złomowisko. Jak się nie uda dostać ciężarów na złomie to porozglądam się za sprzętem używanym. Znajomy sprzedaje te stojaki co wkleiłem w poprzednim poście za 100zł myślę, że warto je kupić za taką cenę. Ławkę możliwe, że dziadek zrobi z profili stalowych a obicie to już nie będzie problemem bo tato tapicer.
Pozdrawiam
Kornikov jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 07-12-2014, 17:11
Użytkownik
Super Expert

Podziękował: 8
Dostał 210 razy "Dzięki" w 209 postach

Jak nie możesz jeść z samego rana to nie jedz i po kłopocie. Nic Ci się nie stanie ,jak zjesz później. Nic na siłę. Te suple sobie odpuść,szkoda kasy.
kulfon jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 07-12-2014, 19:53
Użytkownik
Dobry paker

Podziękował: 2
Dostał 21 razy "Dzięki" w 18 postach

Ja jednak ci polecę allegro za tą cenę co tam masz możesz znacznie więcej kupić. Cudów nie potrzebujesz a tu znalazłem dobrą ofertę.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować]

[Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować]

gotak jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
Zasady postowania