Daniel Wilk w Kulturystyka Online
Martyna Kazmieczak w Kulturystyka Online

Wróć   Kulturystyka Online Forum > KULTURYSTYKA ONLINE > Ogólne dyskusje na temat Kulturystyki
Odpowiedz

Narzędzia wątku
stare 04-05-2012, 14:13
Użytkownik
Expert

Podziękował: 0
Dostał 34 razy "Dzięki" w 32 postach
Domyślnie Odp: Klata

To na pytania odpowiadaj sobie rowniez sam !
szczerze po kilo ziemniorow to bedziesz mial sylwetke w ksztalcie litery O
Wogule nie wiem dlaczego masz czelnosc porownywac sie do kogo kolwiek mam na mysli cutlera, Roniego czy tez Arniego genetyka prosto od boga w lonie apteki....
Pozdrawiam i zycze wymarzonej sylwetki !
Kantor jest offline  
Wrzuć na Facebook Wrzuć na Blip Wrzuć na Wykop Share
Odpowiedź z Cytatem
stare 04-05-2012, 17:33
Użytkownik
Dobry paker

Podziękował: 12
Dostał 8 razy "Dzięki" w 8 postach

efekty widze to fakt ale zgadzam sie tez ze moja dieta nie jest doskonala ale sam wiesz jak jest mleka juz pic tez nie bede bo mi sie ten smak kur....a nudzi i przezerac zaczyna napewno z twarogu nie zrezygnuje ale ewentualnie dolacze kilka rad od ciebie i reszty uzytkownikow takze wiec sory bo sie wkur... jak w poprzednich postach bylo widac i dzieki za porady

A co do ciebie kantor gdzie ty tu widzisz jakie kolwiek porównanie do tych trzech panow ja daje przyklad jak nie chce wygladac i jak chce a nie sie porwonuje a miedzy chciec a sie porwównywac jest róznica
Hardkorowy100 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 04-05-2012, 22:36
Użytkownik
Expert

Dostał 34 razy "Dzięki" w 32 postach

Samo to ze powiedziales ze nie chcesz wygladac jak Castrol tylko jak Arni, Kolego....
Nie ma sensu dyskutowac o tym doloze ci moje spotrzezenie z twarogiem nie przesadzaj bo nawet przy grupie AB trawienie nie jest wystarczajaco efektywne sam bylem maniakiem twarogow zjadalem dzienie ok 6 7 kostek faktycznie w miare szlo ale juz watroba i zoladek nie dawaly rady a i same miesnie nie wygladaly tak jak bym to sobie tego zyczyl, fakt faktem najtansze zrodlo bialka (kostka ok 50gr bialka przy masie 250 2.25 natomiast jajka 5zl przy podobny nasyceniu(nie chce tu porownywac wlasciwosci jajek a twarogu bo jaja wiadomo 2 ligi wyzej) chodzi mi o to ze twarog dlugo sie trawi i naprawde obciaza organizm zastap miesem, ziemniory ryzkiem/makaronem (teraz w biedronce jest pelno ziarnsty bardzo tanio (blonik na plus) dolorz warzywa np te na patelnie sa oka ,
Jezeli tylko mozesz sobie pozwolic to bym na twoim miejscu troche te posilki rozbil nie wyobrazam sobie normalnie Funkcjonowac po posiku skladajacym sie z 200gram piersi i kilograma ziemniorow chyba ze masz zoladek ze stali rozmiaru pluc, Sproboj 100 gram ryzu 200 gram warzyw i piers do tego ,wyjdziesz bardziej na plus i organizm podziekuje ci twardoscia i pelnym wygladem i wydajniejszym trawieniem, Natomiast do twarozku na noc polecam lyzke masla orzechowego (nawet sproboj miksowac z woda jak ci nie wchodzi ) gdzies czytalem badania ze takie polaczenie zapewnia 7h anabolicznosci we krwi czyli noc pieknie przetrzymasz Z sniadaniem tez bym pokabinowal ja jak nie mam czasu miksuje platki orgiszowe z 40g carbo lyzka (taka spora czubata nuteli) i polowa kostki twarogu i woda i wypijam szybka bobka kaloryczna czasem dodaje owoc np banan borowki zalezy co mam w lodowce .... weglami naladowany po porzednim posilku bialkowym naprawde po takim posilku samopoczucie oka i czuc nabicie...

Mam nadzieje ze niezaszkodze ci radami ; ) sa to moje spostrzezenia wynikajace z metody prob i bledow na przestrzeni 1.5 roku ,
Polecam ci rowniez poszukac jezeli masz targ kolo siebie miejsca gdzie mozesz kupic wolowine, ja kupuje od gorali roznica ok 4zl na kilgorami miedzy piersiami z kurczaka wiec bardzo pozytwnie a i miesko mlode nie trzymane bog wie ile w hipermarkecie , smakuje swietnie przygotowuje sie swietnie i przedewszytkim nie jest twarde !

Sila z toba zycze ci jak najkrotszej drogi do wymazonej sylwetki
PS. Klate zajedziesz zerknij tylko
Regeneracjia klatki:
przy intensywności niskiej-2-3 dni, przy intensywności średniej-4-5 dni, przy intensywności wysokiej-6-7 dni.
stagnacjia potem regres pokobinuj z treningami ja z klatka stalem dlugo troche pokonbinowalem i wystrzelila jak z procy !
pozdrawiam
Kantor jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 05-05-2012, 10:33
Użytkownik
Dobry paker

ten co 1 zl za jajko 10 jajek 10 zl a ja wpierdzielam ostro powyzej dychy a waze malo czyli na 100 kg ile bede zarl to sie nie wyplace

a co ty bys jak coleman lub arni nie chcial wygladac???

genialny metabolizm i tak jak powiedziales zoladek ze stali latwo mi sie przyswaja wszystko i trawi

A jesli o targ chodzi to rynek mam ale nie widzialem zeby tam mieso sprzedawali jak cos to poszukam dzieki za rady kilka wybroboje a jesli chodzi o ziemniory to nie jem codzien tylko co 5 dzien a po za tym tez maja duzy indeks glikemiczny 22 g na 100g zjem okolo 300g mam tyle co po torebce ryzu masz tyle samo a ziemniaki jak wiesz lepsze;d

O i rada ode mnie zastap nutelle maslem orzechowym tyle samo kalorii tylko tluszcze z orzechow ma
Odpowiedź z Cytatem
stare 05-05-2012, 22:00
Moderator
Super Expert

Podziękował: 141
Dostał 603 razy "Dzięki" w 592 postach

jajka już staniały ! po 50 gr można już nawet kupić ! wzrost cen był tylko chwilowy
Arnold jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 06-05-2012, 12:41
Użytkownik
Dobry paker

no ale wolowina droga;/
Odpowiedź z Cytatem
stare 30-05-2012, 20:43
Użytkownik
Nowicjusz

Dostał 0 razy "Dzięki" w 0 postach

wołowina niestety bardzo droga i nie ma w polsce dobrej jakosci.
Mati Koksu jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
Zasady postowania