Daniel Wilk w Kulturystyka Online
Martyna Kazmieczak w Kulturystyka Online

Wróć   Kulturystyka Online Forum > KULTURYSTYKA ONLINE > Doping i sterydy
stare 12-08-2016, 22:28
Użytkownik
Nowicjusz

Podziękował: 0
Dostał 0 razy "Dzięki" w 0 postach
Domyślnie hcg i clomid jak stosowac

Byłem na cyklu test pro przez dwa miesiace, jeden strzał co dwa dni po 1 ml. Chce się odblokować hcg i clomidem, tyle że hcg nie brałem podczas cyklu. Jak to zrobić? Czy hcg łączę z clomidem? Ile po cyklu mam wziąć hcg?
adi271989 jest offline  
Wrzuć na Facebook Wrzuć na Blip Wrzuć na Wykop Share
Odpowiedź z Cytatem
Wybierz jakość Body Attack!
stare 13-08-2016, 10:00
Użytkownik
Dobry paker

Podziękował: 8
Dostał 63 razy "Dzięki" w 59 postach
Domyślnie Odp: hcg i clomid jak stosowac

Odpowiem dyplomatycznie - nauczyłeś się wbijać, to naucz się odblokować.

Masz całe forum podobnych tematów, plus podwieszony temat o sprawdzonym odbloku. Podopieczni płacą ciężkie pieniądze za układanie cykli i prowadzenie prawidłowego odbloku. Mam dosyć pisania w kółko tego samego. 5 dni po ostatnim strzale zrób badania i będziesz wiedział na czym stoisz. A nie. Nie będziesz, bo nie robiłeś badań przed cyklem więc nie masz punktu odniesienia.

To miało być forum dyskusyjne na porządnym poziomie, a zrobiło się z tego kółko pomocy dla życiowych ofiar losu. Wybacz, ale skoro bierzesz się za SAA to powinieneś mieć chociaż podstawową wiedzę na ich temat lub mieć kogoś kto ją ma i Cię pokieruje. Jeśli jej nie masz to powinieneś wykazać choć odrobinę chęci - sam udzielałem się w przynajmniej 3 wątkach dotyczących prawidłowego odbloku, a podobnych tematów jest cała masa. Czy aż tak ciężko użyć opcji "szukaj"? Jeszcze trochę, to na forum będą posty w stylu: "hej, gdzie leżą pomidory w lidlu?" bo za ciężko będzie ruszyć dupę i obejść parę półek...

Co innego gdybyś napisał: "Chłopaki, szukałem ale znalazłem to i to, a nie wiem czy to dobre, albo czy taki odblok będzie wystarczający?", to wtedy możemy doradzać i dyskutować. A tak to po prostu szkoda mi klawiatury i mojej wiedzy, bo i tak połowa z tego co napiszemy pójdzie bokiem

Pozdrawiam
Rising jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 13-08-2016, 14:59
Użytkownik
Nowicjusz

Podziękował: 0
Dostał 0 razy "Dzięki" w 0 postach

Skoro założyłem taki temat to widocznie niczego takiego nie znalazłem.... po prostu. A Kolga nie musi się mądrować bo za chwile napisze mi że przcinek nie w tym miejscu stawiam a nie o to tu chodzi. Więc drogi kolego szukałem i nie znalazłem info na temat tego o co pytam... razem czy osobno się to przyjmuje. A skoro szkoda Ci klawiatury to po co się aż tak rozwodziłeś, wystarczyło napisać np, razem zaczynasz wtedy i wtedy a nie piszesz eseje.
Pozdro

Ostatnio edytowane przez adi271989 ; 13-08-2016 o 15:29
adi271989 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 13-08-2016, 16:03
Użytkownik
Dobry paker

Podziękował: 8
Dostał 63 razy "Dzięki" w 59 postach

[Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować]

[Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować]

Opcja szukaj: pierwsze wyniki po hasłach: "hcg" i "odblok". Chodzi mi tylko o to, że to tak jakbyś wsiadł do samochodu który ma 300KM i napęd na tylną oś, i wpadł w poślizg i wylądował w rowie. Zamiast znaleźć przyczynę wypadku i nauczyć się jej zapobiegać (nadsterowność, poślizg etc.) to szukasz kogoś z traktorem kto Cię z rowu wyciągnie

HCG możesz zacząć już po przedostatnim strzale, co drugi dzień po 1000iu lub codziennie po 500iu. 5000iu w sumie powinno wystarczyć jeśli był tylko prop.
3 dni po ostatnim strzale robisz badania (testosteron, estradiol, prolaktyna, kortyzol, LH, FSH), jeśli teść jest poniżej połowy normy dorzucasz Clomid. Jeśli nie to zależnie od tego jak jest wysoko czekasz, dzień, dwa, trzy, albo na oko albo znowu po paru dniach badanie. 2 dni po 75mg, potem po 50mg aż do końca opakowania.
Razem z clomidem wrzucasz antyestrogen (nolvadex), 20mg dziennie powinno wystarczyć, zależnie od wyników badań. Jeśli estrogen wysoko to daj 40mg Nolvy, jeśli niezbyt wysoko to 20mg zrobi robotę. Nolvę bierzesz jeszcze po clomie aż skończysz opakowanie, na koniec polecam taper czyli schodzić stopniowo z dawki nolvy żeby nie było odbicia estrogenu, czyli jak jechałeś 40mg to jedziesz kilka dni po 20mg, a potem po 10mg zanim odstawisz zupełnie.

Coś jeszcze chcesz się dowiedzieć?
Rising jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
Zasady postowania