Daniel Wilk w Kulturystyka Online
Martyna Kazmieczak w Kulturystyka Online

Wróć   Kulturystyka Online Forum > KULTURYSTYKA ONLINE > Dzienniki treningowe
Odpowiedz

Narzędzia wątku
stare 31-08-2011, 10:09
Użytkownik
Bywalec

Podziękował: 0
Dostał 0 razy "Dzięki" w 0 postach
Domyślnie Grecki - Dziennik treningowy "Cwicz jak zwierze zachowuj sie jak czlowiek"

Serwus!
Na dzien dobry wylamie sie, bo do prowadzenia dzienniczka namowil mnie nie Arnold, a Geloo83. Mam nadzieje, ze bedzie mnie to motywowywalo do wyciskania siodmych potow w chwilach zwatpienia.
Szybko o mnie: Radom, cwicze na silowni u wczesniej wspomnianego Grzegorza, dalej zwanego Gelem, wiec jeszcze o tym nie wie, ale zapewne sie domysla, ze bedzie patronem tego dzienniczka
Poza tym troche juz cwicze, jednak niewiedza, glupie nawyki, olewanie diety, pare przebytych chorob, zlamany palec i brak silnej woli spowodowaly, ze jestem na takim etapie jak widac, jednak czlowiek uczy sie przez cale zycie, wiec mysle, ze teraz juz bedzie tylko lepiej
Poza tym, jestem prawie magistrem na warszawskim AWFie, pracuje w salonie wiodacej firmy zajmujacej sie sprzetem RTV i dzieki rodzinnej atmosferze w nim panujacej, nie bedzie problemow z trzymaniem diety w pracy, ponadto bardziej jak hobby ucze dzieciaki plywac
Koniec wywnetrzniania sie, wrocmy do tego co najwazniejsze:

Jak widac na zdjeciach i co najbardziej kluje w oczy, brakuje MASY, MASY i jeszcze raz MASY! i tym wlasnie sie zajmiemy.
Wzrost: 180cm
Waga :80kg

Wymiary

Klatka: 106
Biodra: 85
Ramie: 38
Udo: 59
Łydka: 37
Cel: chcialbym dobic do 85 kg, ktora to waga do tej pory byla dla mnie nie osiagalna, aczkolwiek licze z wasza pomoce ta bariera peknie, W KUPIE SILA! Priorytety to plecy i barki, ktore sa mocno mierne, dlatego plecy robie po weekendowej przerwie, lamiac schemat swiatowego dnia klatki, a z kolei na barki przeznaczam caly piatek, zaleznie tez od pracy czasem nogi jestem zmuszony polaczyc z barkami, jednak w miare mozliwosci chce robic te dwie grupy oddzielnie.
Dieta:
Nie naleze do osob ktore trzymaja mega scisla diete, bo strasznie meczy mnie to psychicznie i potem jak juz lece z tematem do lepiej nie mowic, ale zeby nie bylo slodyczym chipsow i fast foodow nie jadam tak wiec podstawa to ryz/makaron/kasza/ciemne pieczywo jako zrodlo wegli, piers, jajka, mleko, ser, tunczyk, bialko jako podstawowe zrodla bialka, do tego oliwa z oliwek, maslo orzechowe, jako tluszcze.
Trening i suplementacja
po wczorajszych konsultacjach z Gelem, wyszlo cos takiego:
Suple:
Creatine Xplode- przed i po treningu, w dni BT rano
[Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] - przed i po treningu silowym, a przed rowerkiem
[Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] - przed i po treningu
Bialko- tu juz pelna samowolka, zaleznia od zapotrzebowania dziennego
Gainer- na koniec treningu, czyli po silowym i rowerku, w dni BT wedle zapotrzebowania
[Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] z mineralami

Trening:

Poniedzialek
Plecy/Biceps
Wtorek
Wolne
Sroda
Klatka/Tricps
Czwartek
Nogi
Piatek
Barki
Sobota/Niedziela
Wolne
Jak wyglada sam trening zobaczycie w miara prowadzenia dzienniczka, nie chce pisac nic dokladnego, bo czesto roznie to wyglada, czytam sygnaly jakie daje mi organizm i jakie mam samopoczucie, w kazdym razie kazdy trening (no moze poza nogami) koncze 20 minutami na rowerku, albo szybkim marszem z silowni do domu, ktory zajmujem i 30 minut. Jeszcze fotki i to by bylo na tyle ten tydzien jeszcze traktuje lajtownie i od poniedzialku zaczynamy na ostro. Cwicz jak zwierze zachowuj sie jak czlowiek!
Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć)
1a.JPG   2.JPG   3a.jpg   4a.JPG   5a.JPG  

6.jpg   7.jpg  
Odpowiedź z Cytatem
BODY ATTACK SOSY ZERO
stare 31-08-2011, 10:23
Ben
Boss
Super Expert

Podziękował: 128
Dostał 333 razy "Dzięki" w 230 postach
Domyślnie Odp: Grecki - Dziennik treningowy "Cwicz jak zwierze zachowuj sie jak czlowiek"

Hmm znam cie z jakby z jakiegos filmu Trening okay, tylko nie siadaj wiecej nirz 60 minut na tydzien na rower, bo masy ci poczeba.

Nie pisze dobrze po polsku...

Ben jest offline  
Wrzuć na Facebook Wrzuć na Blip Wrzuć na Wykop Share
Odpowiedź z Cytatem
stare 31-08-2011, 10:26
Moderator
Super Expert

Podziękował: 10
Dostał 51 razy "Dzięki" w 47 postach
Domyślnie Odp: Grecki - Dziennik treningowy "Cwicz jak zwierze zachowuj sie jak czlowiek"

No nareszcie GRECKI .......Padre GELOO83 będzie miał na ciebie oko HEHEHHE..tak więc trenować będziesz musiał jak zwierze...jak nie to zostaniesz wykluczony z siłownianej palestry HEHEHEHEHE

warunki są przyzwoite i tak jak mówiłem GRECKIEMU wystarczy michy przypilnować ostro tyrać pod moim okiem i masa będzie ogarnięta ...jak na moje skromne oko do grudnia zrobimy i 88kg ...mocno popracujemy nad nogami i cel zostanie osiągnięty ...nie ma innej opcji ....kompromisy nie wchodź w grę
.....

zatem FUCK YEAHHHHHHH i do boju amigo ....
geloo83 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 31-08-2011, 10:33
Użytkownik
Bywalec

Mialem jeden maly epizod w pewnej produkcji, ale zostalem przedstawiony w zlym swietle i musialem ostro zjechac z masy wiec, rzucilem to w pizdziec a co do rowerku, raczej skonczy sie na 2 sesjach po 20 minut, raczej bede sie staral, zasuwac z buta do domu i popijac gainerka
Jakby bylo 88 to musialbym ciuchy wymieniac, a juz zwlaszcza spodnie, bo po tym treningu co mi rozkminiles uda portki mi rozerwa haha, tak wiec od poniedzialku nie ma polsrodkow, a tylko jeden cel
Odpowiedź z Cytatem
stare 31-08-2011, 11:05
Moderator
Super Expert

GRECKI ...będzie 88 ..i to dobrej jakości masy ....nie tłuszczu ...zobaczysz ........no trudno jak trochę garderobę zmienisz nic się nie stanie ...trzeba jakiś poziom na siłowni trzymać......

no to od poń. tyramy ............
geloo83 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 31-08-2011, 17:31
Moderator
Super Expert

Podziękował: 141
Dostał 603 razy "Dzięki" w 592 postach

czyli widać Geloo że to twój podopieczny z siłki, tak ? Zapewne ty namówiłeś go na założenie dziennika ?

Do autora: Dobra sylwetka, jedziesz z masą bo jest sucho haha.
Arnold jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 31-08-2011, 20:53
Moderator
Super Expert

...no można tak powiedzieć że to jeden z moich podopiecznych ...na namówiłem go dla lepszej motywacji i konsekwencji .........chłopak jest kumaty i dość juz ma wiedzy na temat treningu i odżywiania ...ale będzie jeszcze lepiej , wprowadziliśmy pare fajnych zmian do treningu i diety i myślę że będzie naprawde duży postęp ......

sami zaobserwujecie to w przeciągu najbliższych miesięcy .........będzie się działo .....
geloo83 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 31-08-2011, 21:41
Moderator
Super Expert

Podziękował: 141
Dostał 603 razy "Dzięki" w 592 postach

no miejmy taką nadzieję że Grecki nie straci motywacji do prowadzenia dziennika.
Arnold jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 01-09-2011, 11:01
Użytkownik
Bywalec

Na brak motywacji, na pewno nie bede narzekal, a w razie czego Gelo mnie zjebie i doprowadzi do pionu haha
A teraz czas na podsumowanie wczorajszego dnia:
- jesli chodzi o diete, tak jak wspominalem ten tydzien jeszcze traktuje w ramach odpoczynku fizycznego i przede wszystkim psychicznego przed tyrka wlasciwa od poniedzialku, co nie zmienia faktu ze ryz z kurakiem wczoraj wchodzil w wersji domowej x2, w wersji u chinczyka x1, gainer po treningu i bialko na noc, tak wiec bardzo ladnie, przynajmniej w moim mniemaniu
-TRENING
wczoraj katowana byla klateczka z tricepsem, Gelo wprowadzil troche zmian do mojego treningu, ktore okazaly sie strzalem w dziesiatke, za co przybije mu dzisiaj piatke a wiec do sedna:
Klatka
-wyciskanie sztangi na suwnicy, skos - 3x10,8,8
-wyciskanie sztangielek na skosie - 3x12,10,10
-wyciskanie sztangi na lawce poziomej 3x10,8,8
-rozpietki na skosie 3x10,10,10
po tym klata pieknie napuchla, zwlaszcza w gornej czesci, ktora mocno u mnie odstaje i juz nie mialem sily napinac klaty w ostatnich powtorzeniach rozpietek, tak wiec cel osiagniety
Triceps:
-prostowanie na wyciagu/linki 3x8,8,8
-francuz sztanga lezac do czola 3x10,8,8
-prostowanie przedramion w opadzie tulowa 2x8,8
Tutaj Gelo pomieszal kolejnosc cwiczen, ktore robilem do tej pory, na poczatek linki na dogrzanie lokci, przed francuzem i na koniec dobitka prostowaniem. Koniec koncow triko nabite pierwszorzednie, smialo moge polecic taka kombinacje, na pewno bede sie jej trzymal.
A teraz pytanie: jak sie ma popijanie [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] w trakcie treningu? Ze wzgledu na to ze nie mialem zadnej wody, ale za to mialem 0,5l wody w ktorej rozrobione bylo 10g BCAA popijalem wlasnie ta miksture, co oczywiste caly czas na treningu mialem energie, ale dokladniej pierwszy raz zdarzylo mi sie ze pompa nie schodzila praktycznie do 1,5, 2 godzin po treningu, tylko teraz nie wiem czy to kwestia zmian w treningu, czy naladowania bcaa w jego trakcie, czy to i to
Za godzine, ryz z piersiawa i surowka i po 15 do Gela na nogi
Odpowiedź z Cytatem
stare 01-09-2011, 12:10
Moderator
Super Expert

ARNOLD nie bój nic czuwam nad GRECKIM lenistwo nie wchodzi w grę..........

...pompa w moim mniemaniu ...po nowym treningu , nowy bodziec ..szok dla mięśni ..popijanie [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] w trakcie treningu nie jest błędem można i tak ......bo są już suple które zwane sa intraworkout .- czyli podczastreningowe i zazwyczaj zawieraja bcaa, [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] aakg i [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] ........

wiec dla mnie to nie jest błąd ...grunt że BCAA było dostarczone .....

no GRECKI zobaczymy jak dziś będziesz jęczał po treningu kopyt ......to będzie szok dla twoich pęcinek .......szykuj się na masę bólu przez najbliższe kilka dni sesesesese
geloo83 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
Zasady postowania