Daniel Wilk w Kulturystyka Online
Martyna Kazmieczak w Kulturystyka Online

Wróć   Kulturystyka Online Forum > KULTURYSTYKA ONLINE > Doping i sterydy
Odpowiedz

Narzędzia wątku
stare 08-12-2015, 11:59
Użytkownik
Nowicjusz

Podziękował: 2
Dostał 0 razy "Dzięki" w 0 postach
Domyślnie Epicatechin, Cissus, laxogenine

Siema wszystkim. Mam do was pytanie. Czy ktoś z was miał do czynienia z którą z tych substancji Epicatechin, Cissus, Laxogenine. W ostatnim filmie Ben wspomniał o tych substancjach jako działających. Chciałbym wypróbować pojedynczo każdą z tych substancji, ale niestety w internecie jest dość mało informacji na ich temat. Może ktoś chciałby się podzielić wiedzą na temat stosowania/efektów/skutków ubocznych lub innych cennych informacji na ich temat. Chętnie kupię, przetestuję i opowiem o swoich odczuciach, na forum, na tematat któregoś z tych środków, jednak chciałbym najpierw mieć wiedzę czy nie wydam pieniędzy w błoto, albo czy nie wezmę zbyt małej dawki itp. ważnych informacji. Wszystkie wskazówki i informacji mile widziane. Oczywiście najfajniej jakby coś podpowiedział Ben, ale wszyscy wiedzą, że nie zawsze ma na to czas.

Pozdrawiam
Buszek jest offline  
Wrzuć na Facebook Wrzuć na Blip Wrzuć na Wykop Share
Odpowiedź z Cytatem
BODY ATTACK SOSY ZERO
stare 08-12-2015, 23:59
Użytkownik
Bywalec

Podziękował: 12
Dostał 13 razy "Dzięki" w 13 postach
Domyślnie Odp: Epicatechin, Cissus, laxogenine

Cissus brałem na bolące stawy. Myślałem, że je leczył ale to bardziej chyba środek znieczulający. Odstawiłem i bóle w stawach wróciły gorsze niż były.
No ale wiadomo, nie znam się, tyle zaobserwowałem.
Michalus jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 09-12-2015, 08:15
Użytkownik
Nowicjusz

Ben w filmie wspominał, że cissus w dużych dawkach ma działanie anaboliczne, stąd właśnie moje pytanie o tą substancje. Jestem ciekawy jakie by to miały być dawki. Ale dzięki za odpowiedź, przynajmniej wiadomo, że na stawy działa kiepsko.
Buszek jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 09-12-2015, 09:04
Użytkownik
Bywalec

Podziękował: 12
Dostał 13 razy "Dzięki" w 13 postach

Cytat:
Napisał Buszek Zobacz post
Ben w filmie wspominał, że cissus w dużych dawkach ma działanie anaboliczne, stąd właśnie moje pytanie o tą substancje. Jestem ciekawy jakie by to miały być dawki. Ale dzięki za odpowiedź, przynajmniej wiadomo, że na stawy działa kiepsko.
Spoko. Powiedziałbym, że na moje stawy kiepsko bo w wielu suplementach jest jednak dodawany, więc coś pewnie robi.
Michalus jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 15-12-2015, 09:11
Ben
Boss
Super Expert

Podziękował: 128
Dostał 333 razy "Dzięki" w 230 postach

Ja nie wiem jak pojedynczo dzialaja, bo moj scenariusz byl taki, ze moja kobieta chciala dwa lata temu wystartowac, a skoro nie chcialem ja truc za bardzo to zbadalem troche net na temat naturalnych srodkow i widzialem na forach, ze wlasnie te 3 srodki moga byc brane i sa naturalne, nie testowalem ich pojedynczo, lecz dalem na raz i dzialanie anaboliczne zdecydowanie bylo, bo ona musiala sporo fatu zgubic przy ciezkich treningach a mimo temu zrobic miesnie.

Moge cie powiedziec kolejnosc sily dzialania, tak jak ja mysle,na temat epi i laxo pisalem wczesniej z US trenerem, ktory ma kilka bikiniar.

1) Laxogenina (Brawn L-Gen) 3 x 30mg
2) Epicatechina (Brawn Epix Elite) 3 x 300mg
3) Cissus 3 razy 500-1000mg (40%owy)

Ten mix zostal przetestowany przez dobrego polskiego naturala, ktory tez daje kursy i opiekuje sie klientami i wystawia na zawody i byl zadowolony i kontynuuje branie tego mixu.

[Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować]
[Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować]

Nie pisze dobrze po polsku...

Ben jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
Ben otrzymał "Dzięki" za ten post od użytkownika:
Buszek (15-12-2015)
stare 15-12-2015, 13:45
Użytkownik
Nowicjusz

Bardzo dziękuję za odpowiedź. Myślę, że wiele osób może to zainteresować, szczególnie tych, które są za młode lub nie chcą brać SAA.Myślę, że w najbliższym czasie spróbuję epi + laxo razem lub każdego z nich solo, żeby wyczuć działanie. Napiszę swoje odczucia na forum.

Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź.
Buszek jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 15-12-2015, 22:26
Użytkownik
Nowicjusz

Czy to oznacza, że te środki są całkowicie naturalne i nie mają żadnego szkodliwego działania? Nie blokują i nie ryją flaków? Byłbym wdzięczny za odpowiedź.
fusznik84 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 15-12-2015, 23:27
Ben
Boss
Super Expert

Podziękował: 128
Dostał 333 razy "Dzięki" w 230 postach

Epicatechina to tak jakbys jadl duzo czekolady.

Laxo jest z tego zielonstwa robione:

No w zasadzie juz nie, teraz jest to chemicznie tworzone z Diosgeniny, ktora znacie z reklamy suplementu diety przeciw trombozie

Cissus to tez jakis krzak:

Wiec nie blokuja i tez nie bylo rycia flakow, zmian w ALAT, ASPAT. Na forach roznie mowia, ale jak na forach "roznie mowia" (faceci!) to u kobiet przewaznie dziala.

Spaisz, jak ci wyszlo, ja nie chce hajpowac na sile, jak duzo ludzi powie ze cos jest shit to ja sie tez ciesze, bo wiemy wtedy wszyscy wiecej.

I tez ogolem tak: za ja mysle ze cos dziala bo dalem to 5 osoba, to jest statystycznie malo wart, bo u kolejnych osob moze byc zero dzialania, dlatego jest wazna wymiana wiedzy na forach.

Nie pisze dobrze po polsku...

Ben jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
Ben otrzymał 2 razy "Dzięki" za ten post od użytkowników:
Buszek (16-12-2015), fusznik84 (16-12-2015)
stare 16-12-2015, 10:00
Użytkownik
Nowicjusz

Ben dzięki wielkie za odpowiedź. Co sądzisz o SARMach, to podobno taka alternatywa dla tych co nie chcą brać sterydów i silnych prohormonów oralnych silnie blokujących i wpływających na wątrobe i bebechy. Trochę o tym czytałem, oglądałem filmy z wypowiedziami osób testujących. Działanie anaboliczne jest dość spore, oczywiście bez porównania do SAA. Czy miałeś do czynienia z tymi środkami? Jeśli tak to z jakimi? Jak to w ogóle dawkować? Zastanawia mnie SARM RAD i SARM LGD z BRAWN, cel to głównie masowanie. Który z tych środków poleciłbyś do osiągnięcia tego celu? Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam.

Ostatnio edytowane przez fusznik84 ; 17-12-2015 o 09:21
fusznik84 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 16-12-2015, 13:46
Użytkownik
Nowicjusz

Podziękował: 0
Dostał "Dzięki" 1 raz w 1 poście

Nie będę tworzyć nowego tematu, napiszę tu. Ben, myślisz, że ta Epicatechina i Laxogenina są warte swojej ceny? Bo z olympusa 1 opakowanie prawie 300 zł. Lecę teraz 300 mg testosteronu tygodniowo i 40g turinabolu ed i jak zejdę z tury chciałbym coś wrzucić w zamian i zastanawiam się co mógłbym dodać. Na pewno dodam Ostaryne, ale wątpie bym utrzymał na niej niej siłę uzyskaną wcześniej podczas brania turinabolu. Myślisz, że 20- 30 mg Ostaryny, 100 mg Laxogeniny i 900 mg Epicatechiny dadzą porównywalny efekt czy dorzucić do tego jeszcze z 4 mg lgd?
przemek2323 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
Zasady postowania