Daniel Wilk w Kulturystyka Online
Martyna Kazmieczak w Kulturystyka Online

Wróć   Kulturystyka Online Forum > KULTURYSTYKA ONLINE > Odżywianie i dieta
Odpowiedz

Narzędzia wątku
stare 08-01-2014, 12:13
Użytkownik
Expert

Podziękował: 10
Dostał 48 razy "Dzięki" w 46 postach
Domyślnie Odp: Dietka redukcyjna do poprawki/oceny

Cytat:
Szczerze mówiąc to w tą grupę krwi za bardo nie wierze
też wiary nie daje ale już kilka miesięcy temu, jeden mega dobry zawodnik powiedział mi ze na kurczaku masy nie zrobię. Wtedy nie wziąłem tego do siebie a teraz zaczynam o tym poważnie mysleć. Problem tylko ze u mnie w sklepach nie zawsze kupisz indyka czy świeżą rybę a te mrożone nie nadają sie za bardzo bo [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] w nich już nie jest ok.
Dla mnie nie wskazana jest też np. wolowina po której najlepiej się czuję itp. czyli nie do końca chodzi o grupę krwi ale o to ze kurczak to trociny.

Najlepiej odpuść sobie ten oszukany posilek albo zjedz to co jesz na redukcji ale w wiekszej ilości. Zasadniczo nie ma cheatów na redukcji i trzeba znac zajebiście swój organizm zeby wiedziec czy można.
Ja podczas redukcji raz tylko juz padałem i dzień przed debiutami zjadłem łyżkę masła orzechowego.
Nigdy nikt mi nie powiedział, ze mam cos podjeść robiac formę ale nasz kolega forumowy daniel W. pamiętam jakieś ładowanie raz na week chyba robił i forme miał ganz. A jak by nie podjadał miał by lepszą? tego nie wiemy, moze gorszą.

Dość popularne jest np. 5dni mega wyrafinowania w diecie a 2 dni weekendu ładowanie na maxa i sporo ludzi trzyma przy tym pożadną wagę przez dłuższy czas

Radek mi tak zalecał tzn. z cheatem na noc pizza dokładnie ostatni posiłek zeby to był, chyba w 2010 roku jak byłem totalnym świeżakiem.
Na seminarium u siebie to wyjasniał ale przyznaje ze nie za bardzo pamietam
wilczur jest offline  
Wrzuć na Facebook Wrzuć na Blip Wrzuć na Wykop Share
Odpowiedź z Cytatem
stare 08-01-2014, 12:41
Użytkownik
Expert

Podziękował: 34
Dostał 28 razy "Dzięki" w 27 postach

Na cheata własnie myślałam że zjem np krewetki, coś dobrego, bo znająć mój organizm na tyle to stwierdzam że cheat w postacji moich ulubionych lodów czy kawałka pizzy się nie powiedzie i załapie jak to się mówi fazę i dosłownie zeżre tego tyle ile będę miała ;(
W każdym razie dzięki za odpowiedzi,
Słyszałam że można zrobić sobie badania na tolerancję produktów , tz jakie mięsko jest np dla mnie odpowiednie, itp ? prawadą to jest ? i gdzie można zrobić takie badania ?

te 5 dni wyrafinowania to nie inaczej jak dieta ckd?
malina77 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 08-01-2014, 15:13
Moderator
Super Expert

Podziękował: 0
Dostał 296 razy "Dzięki" w 285 postach

Krewetki to [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] więc to zamiast kury daj
Nikt nie powiedział czy CKd dieta czy inna LC lub jak. Tylko chodzi tu o mocną ścisłość 5-dniową. Ale dwa dni cheatu i odpuszczanie sobie diety to przesada w wypadku nas amatorów, jeżeli trzymamy diete zbilansowaną. Bo na CD owszem można robić łądowanie takowe, ale na diecie gdzie jemy mimo wszystko węglowodany, 2 dni nadmiaru węgli nie będzie dobrym rozwiązaniem. Stąd też lepiej zostań jak już musisz przy tym posiłku. A najlepiej sprawdź sobie sama jak się czujesz lepiej. Czy jak zjesz lody po treningu i białko wypijesz (też słodkie zapewne białko) czy jak zjesz na noc tą przysłowiową pizze jak prawi wilczur. Sama ocenisz jak się lepiej czujesz. Aczkolwiek wiem, że jak zjem pizze wieczorem to jestem ociężały jak mam iśc spać. Wiem bo wczoraj jadłem na kolację A po treningu mi to nie robi różnicy z posiłkiem, ale z samopoczuciem już tak. Ale mimo wszystko sprawdź po sobie. W tym tyg np zjedz po treningu a w przyszłym na noc i zobaczysz oraz ocenisz. Bo tu już nie chodzi tyle o skutki zjedzenia, ale prędzej samopoczucia. Tymbardziej, że to raz na jakiś czas a nie codzienność cheata
TELEWIZOR jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 10-01-2014, 23:05
Użytkownik
Super Expert

Podziękował: 8
Dostał 210 razy "Dzięki" w 209 postach

Jak jeszcze konsultowałem się z Karmowskim ,to pierwszą rzeczą,którą wywalił mi z diety był kurczak ( w jego miejsce indyk). Właśnie ze względu na grupę krwi. Efekt - mniej wody,mniej spuchnięty, o niebo lżej na żołądku.
Co do szamania [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] i węgli po treningu. Jak nie stosuję się dopingu to jemy węgle z białkiem a nie osobno. Cytując odpowiedź Michała na moje pytanie w tej sprawie - '' Nie patrz na to co robię ja i zawodnicy. U mnie o ochronę przed katabolizmem dbają inne rzeczy i mogę pić sam izolat''.
kulfon jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 11-01-2014, 10:52
Użytkownik
Expert

Podziękował: 3
Dostał 28 razy "Dzięki" w 28 postach

Cytat:
Napisał mamiroma4 Zobacz post
Co do Twojej rozpiski to zależy do czego dążysz,ile ważysz, co do węgli to mózg potrzebuje na dobę,min.60g węgli sam tylko mózg,a gdzie inne ważne funkcje życiowe, no wiadomo,jak braknie energii z węgli ,to mózg znajdzie ją w aminokwasach, czyli naszych mięśniach, a chyba nie o to chodzi
NIE - jezeli miesnie beda stymulowane treningiem i wystarczajaca ilosc glukogenu bedzie w nich, organizm nie zabierze sie za katabolmizm (nie za szybko przynajmniej)
Brakujace wegle organizm wyciagnie sobie z aminokwasow, w naszej diecie poprostu. Czyli bialka przerobi na wegle i ich bedzie uzywal jako zrodlo energi.
Jest wielu BB przygotowujacych sie do zawodow ktorzy pod koniec ponizej 50gr wegli na dzien jada a jakos miesni nie traca.
Rozwalacz jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
Zasady postowania