Daniel Wilk w Kulturystyka Online
Martyna Kazmieczak w Kulturystyka Online

Wróć   Kulturystyka Online Forum > KULTURYSTYKA ONLINE > Odżywianie i dieta
Odpowiedz

Narzędzia wątku
stare 02-05-2013, 20:31
Użytkownik
Dobry paker

Podziękował: 2
Dostał 2 razy "Dzięki" w 2 postach
Domyślnie Odp: Dieta dla fightera do oceny.

Cytat:
Napisał TELEWIZOR Zobacz post
Człowieku już sam się gubisz w wypowiedziach. Najpierw piszesz, że chcesz zbić wagę, teraz piszesz o tym, żeby nie przytyć. Skoro zbijałeś wagę i ją utrzymujesz i masz utrzymać to nie patrz na diee specjalnie tylko po prostu jedz, ćwicz i odpoczywaj. Jak waga urośnie to wtedy ogranicz szamę na parę dni i więcej pobiegaj, jak za mocno spadniesz to zjedz więcej i pasuję. Skoro nie dasz rady jeść odpowiednio ani na dietę porządną nie stać bo nei zarabiasz to po prostu jedz jak idzie. Możesz ewentualnie patrzeć na posiłki przed i po treningowe żeby mieć więcej węgli aby dostarczyć energii i jakieś cukry proste po treningu oraz mięso zjeść. Reszta to po prostu jedz jak Ci pasuje. Po co Ci ukłądać i poprawiać diete skoro i tak siędo tego nie dostosujesz jak w poprzednich tematach?? Szkoda tylko naszego czasu i wysiłku by kombinować jak Ci podpasować bo i tak nic nie zrobisz z naszych porad. Atewraz zadanie dla Ciebie. Skoro wage praktycznie utrzymujesz w miejscu to policz sobie co jadasz w ciągu dnia i policz kalorie z tego, i porównaj do tego kalkulatora co ci wyszło z obliczeń i będziesz miał wytyczne ile musisz jesć. Jak Ci wyjdzie mniej kalori, że dostarczałeś to tyle samo staraj się dostarczać ale bardziej poukładaj w całość (czyli posiłki pełnowartościowe) jak już chcesz
Wagę już zbijałem.Gadałem z trenerem i trener powiedział że będę musiał wagę utrzymać do sierpnia więc dlatego założyłem ten temat.Nie zarabiam jeszcze ale warunki do diety mam.Ryz,makarony,kasze,mięso,ryby i [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] mam bez problemu.Tylko mam problem jak tą dietę poskładac bo np czasem albo ta waga skacze albo się przetrenowuję pewnie dlatego że za mało jem.
~Igor jest offline  
Wrzuć na Facebook Wrzuć na Blip Wrzuć na Wykop Share
Odpowiedź z Cytatem
Wybierz jakość Body Attack!
stare 02-05-2013, 21:13
Moderator
Super Expert

Podziękował: 0
Dostał 296 razy "Dzięki" w 285 postach

Przetrenowujesz sieod zbyt dżego obciążenia. Nawet jak byś nei wiadomo jak dużo jadł i co dostarczaszł wystarczy tydzień ostrego za*******u by się przemeczyć/przetrenować a wtedy to tydzień roztrenowanie i regeneracji... Więć jeżeli nei wiesz ile jeść to policz sobie co jesz w ciągu dnia i policz kalorie z tego i neich to będzei wytczną co do kcal dostarczanych. Jak waga spadnie o trocheto dołożysz kcal a jak pójdzie w góre to utniesz. Tylko nawet ten 1 kg może się spokojnie wahać w ciągu dnia. Wieć o te kilka dag bym się nie roztkliwiał bo to akurat dobrze sięwyjscać, wydalić kał, wypocić się, podwiązać sznurówki i troche większych obrotów nabraći jesteś w stanie w ciągu dnia zmienić wagę rano i wieczorem
TELEWIZOR jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 11-05-2013, 13:31
Użytkownik
Dobry paker

Podziękował: 2
Dostał 2 razy "Dzięki" w 2 postach

Teraz znowu mam zawody w piątek wyjeżdżamy.Wróciłem z poprzednich zawodów troche odpoczałem nie ukrywam pojadłem sobie dużo i wchodzę na wagę a na wadze 59kg.Miałem do zbicia 5kg zbiłem już jakieś 3,5-4kg został mi 1kg i jest problem bo waga już prawie wogólę nie spada albo jak spada to mało i nie mam sił już na treningu.Co robić?
~Igor jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
Zasady postowania