Daniel Wilk w Kulturystyka Online
Martyna Kazmieczak w Kulturystyka Online

Wróć   Kulturystyka Online Forum > KULTURYSTYKA ONLINE > Doping i sterydy
stare 15-02-2017, 09:25
Użytkownik
Nowicjusz

Podziękował: 0
Dostał 0 razy "Dzięki" w 0 postach
Domyślnie Coś nie tak

Witam, jestem 4,5 miesiąca po odbloku i coś nie gra jak powinno. Robiłem ostatnio badania hormonów bo zamierzam zaczynać kolejny cykl praktycznie w następnym tygodniu ale gdy odebrałem wyniki jestem co najmniej zaniepokojony. Widać że oś HPTA pracuje ale albo niewydolnie albo jest s*******ona tylko s*******ona przez co. Poprzedni mój cykl był moim pierwszym w życiu bz nandrolonów (nie będę ich używał) leciał enan turanabol oraz pod koniec masteron enan cykl trwał 6 miesięcy. Jest ktoś tutaj kto dobrze zna się na temacie?
Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć)
unnamed.png  
dexter007 jest offline  
Wrzuć na Facebook Wrzuć na Blip Wrzuć na Wykop Share
Odpowiedź z Cytatem
stare 16-02-2017, 09:53
Użytkownik
Dobry paker

Podziękował: 8
Dostał 63 razy "Dzięki" w 59 postach
Domyślnie Odp: Coś nie tak

Hej, ewidentnie jesteś zablokowany. Jeśli chcesz zaczynać następny cykl, to śmiało ruszaj, im szybciej tym lepiej. Ale jeśli chcesz się "naprawić" to potrzebny skuteczny odblok. Moim zdaniem lepiej już jechać z cyklem, a po nim zrobić porządny odblok, niż teraz cudować tylko po to żeby zaraz znowu zablokować przysadkę

Pozdrawiam, Rising
Rising jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 16-02-2017, 10:09
Użytkownik
Nowicjusz

Odblok zacząłem jakieś 3-4 dni po ostatnim strzale zacząłem bić hcg 500iu co dzien przez 2 tygodnie poznije 2 dni po hcg lecial clomid 20 tabletek przez 20 dni co jak już wiem od kilku ogarniętych osob które mnie wprost zrugały jak można po 6 miesiecznym cyklu uzyc tylko 12 000 iu hcg (5000iu w czasie cyklu i 7500 około podczas odbloku) i 20 tabletek clomidu mówiąc mi ze po tym cyklu clomidu powinno być prawdopodobnie drugie tyle odblok zeby wszystko bylo dobrze 2-3 miesiące powinien potrwac. Tak to ***** jest jak sie nie ma nikogo dobrze ogarnietego w temacie w koło siebie. Czlowiek uczy sie na bledach tylko tutaj to nie jest zabawa bo to hormony... Dlatego do nastepnego cyklu zaopatrzam sie w co najmniej 15000 iu hcg oraz 30 do 40 tabsow clomidu IA mam zpoprzedniego cyklu... Chce jak najszybciej zaczqac cykl na dniach czekam na towar tylko
dexter007 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 16-02-2017, 10:56
Użytkownik
Dobry paker

Ja bym raczej nie upatrywał błędu w ilości, aczkolwiek to też może być pośrednią przyczyną. Ja bym obstawiał za szybko zaczęty clomid - mój ziomek po enanie 500mg e5d miał 21 dni po ostatnim strzale, teścia ciągle wysoko ponad normę, a jak to Ben wspominał, z czym się zgadzam - lepiej zacząć odblok za późno, niż za wcześnie
Rising jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 16-02-2017, 12:56
Użytkownik
Nowicjusz

Ja clomid zacząłem jakieś 18 dni po ostanim strzale enana byc moze tak jak piszesz po prostu za szybko zaczęty nie zrobilem badan jaki jest tesc tylko na pałe i tak to wyglada wlasnie. Jest nauczka na przyszłość. Nie wziąłem pod uwage efektu kumulacji z całego cyklu estru itd teraz też podczas cykl chcę podawac hcg mozliwie przez caly cykl w ilosci 500iu na tydzien i podziele to na 2 strzaly po 250iu w tygodniu
dexter007 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 16-02-2017, 14:21
Użytkownik
Dobry paker

250iu to nie wiem czy wbijesz, bo to tyle co wchodzi jak tylko naciśniesz tłoczek w insulinówce :P 2x w tygodniu po 500-750iu będzie spoko. Ale musisz pamiętać, że hcg podnosi estro, więc trzeba je trzymać w ryzach. Co do kumulacji - dokładnie tak, po pół roku bicia stężenie jest na tyle wysokie, że zanim spadnie mija sporo czasu Ile, to zależy od stężenia i indywidualnych cech organizmu. Badania to jednak podstawa, znam setki "specjalistów" co to na oko wiedzieli jakie mają hormony, a potem nagle gino albo deka dick - bo nie robił badań, tylko "czuł" że jest dobrze :P
Rising jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 16-02-2017, 15:05
Użytkownik
Nowicjusz

Wbij mam opracowany system insulinowki mam jednorazowe więc tylko z normalnej pompki zapodaje do insulinowki wkladam tloka i gra. Na insulinówce 250iu to 4 kreski przy zalozeniu ze insulinowka ma podzialke na 40 więc całe nic ale daje rade wszysto idzie zrobic Myśle ze taka dawka tj 250iu nie podniesie estro w opór tak ze powinno byc git
dexter007 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
Zasady postowania