Daniel Wilk w Kulturystyka Online
Martyna Kazmieczak w Kulturystyka Online

Wróć   Kulturystyka Online Forum > KULTURYSTYKA ONLINE > Ogólne dyskusje na temat Kulturystyki
Odpowiedz

Narzędzia wątku
stare 28-09-2013, 15:03
Użytkownik
Bywalec

Podziękował: 17
Dostał 0 razy "Dzięki" w 0 postach
Domyślnie Odp: Co zrobić, kiedy masa nie idzie w dół?

Treningi mam opisane tutaj:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować]
uwijam się z treningiem w około godzinę. Staram się zwiększać za każdym razem ciężar. Dam taki przykład: jak na początku robiłem np. wyciskanie sztangielek na barki to zaczynałem od sztangielki z obciążeniem 5 kg i zrobiłem 3 serie (15,12,10 powtórzeń) to pamiętam jak dotąd, że trzeciej serii już nie dałem rady pod koniec. Wczoraj za to robiłem już wyciskanie sztagielka+10 kg obciążenia i dałem radę zrobić 3 serie po 15 powtórzeń więc na pewno progres jest. NIe obijam się na treningu, robię przerwy z minutkę i lecę dalej. Zawsze jestem spocony jak świnia, a jak robię np. wykroki ze sztagielkami to nogi mi się uginają pode mną po treningu. Zaraz po siłowni robię aeroby na steperze 30 minut 1500 powtórzeń, chociaż myślę, że robię więcej bo ten steper nie liczy wszystkich powtórzeń. Także podczas treningu się nie opier....m
arasultras jest offline  
Wrzuć na Facebook Wrzuć na Blip Wrzuć na Wykop Share
Odpowiedź z Cytatem
stare 28-09-2013, 18:07
Użytkownik
Expert

Podziękował: 25
Dostał 70 razy "Dzięki" w 66 postach

Zauwazcie panowie, ze tak samo jak wy radze koledze obciac kalorie, ale nie o tak duzo. Dlaczego? Bo tak jak johnnas sam powiedzial, waga moze sie wahac dosc sporo i jest to spowodowane wieloma roznymi czynnikami. Takze biorac pod uwage, ze masa miesniowa troche wzrosla, ze moze w czasie wazenia trzymal troche wiecej wody, ze moze wazyl sie przed poranna wizyta w toalecie , uwazam, ze obcinajac kalorie nawet troche, kolega bedzie zauwazal szybsze postepy.
Mathy-C jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 28-09-2013, 22:49
Użytkownik
Super Expert

Podziękował: 69
Dostał 39 razy "Dzięki" w 39 postach

No to Ja w ten sposób.... wiadomo,że utrzymanie funkcji życiowych (mózg,serce,płuca itd, potrzebują pewnej ilości kalorii(niekoniecznie z tłuszczy)
jak również utrzymanie masy mięśniowej ( 1 kg to zakładamy 50 kcal) więc mam 96 kg ,bezdyskusyjne 2 g [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] na kg wagi czyli ok 200 g,jeżeli chodzi o tłuszcz to 1 g albo tak 0,6 g na kg ,ale jeżeli chodzi o węglowodany,główna przyczyna tycia u endomorfików,a takim Jestem,to ile i jak sobie to wyliczyć?
Bo z kalkulatora z netu moje zapotrzebowanie w wieku 43 lat,96 kg,182 cm wzrostu,treningi 4 x w tygodniu,rowerek 45 min x 4 wychodzi Mi 3700 kcal
więc [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] 200 g x 4 to 800 kcal,tłuszcz zakładam 1 g to 96 g x 9 kcal to 864 kcal więc 800 + 864 = 1664 kcal -3700 kcal zostaje na węgle 2036 kcal to daje 509 g węgli no dla Mnie masakra !!!!! 100 g płatków to 69 kcal ryż to też ok,70 makaron też 70 więc muszę w 5 posiłkach zjadać po 100 g węgli
dla Mnie masakra !!!! Bo zjadam na śniadanie: 100 g płatków, w 2,3 posiłku 100 g ryżu,z warzyw 30 g,z banan po treningu 30g ,no tak się składa,że jako posiłek 4 to odżywka białkowa bezpośrednio po treningu i banan czasem 2 szt.Wiem,że mogę ograniczyć węglowodany,ale tak jak pisałem, węgle na utrzymanie mięśni,organów wewnętrznych i i trening,ile na co muszę przeznaczyć?
mamiroma4 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 15-11-2014, 18:46
Użytkownik
Nowicjusz

Podziękował: 0
Dostał 0 razy "Dzięki" w 0 postach

Problem tkwi w diecie lub w treningu lub w obu na raz.
cichy1996 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 15-11-2014, 21:03
Użytkownik
Super Expert

Podziękował: 41
Dostał 82 razy "Dzięki" w 82 postach

Cytat:
Napisał cichy1996 Zobacz post
Problem tkwi w diecie lub w treningu lub w obu na raz.
ostatni wpis przed Twoim grubo ponad rok temu - nie szkoda klawiatury i tekstu na wagę (a tak nawiasem faktycznie pomogłeś)
pawel42wawa jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
Zasady postowania